Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Форум
      Банди
      Розширений пошук
      RSS Канал
      Дистрибутиви
      Зворотній з‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Лінки
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Радіо
Опитування
Ваше ставлення до НСБМ

це не Black Metal
подобається музика
подобається ідея
чорний метал білої раси

Онлайн
Зареєстрованих: 4
Незареєстрованих: 4

Користувачів: 8

На сайті зараз:
Darkerl
godlessnorth
Isengrim
M8R8K

АфішаНаша кнопкаПартнери
ТРАКТОР стильне взуття
Metal.ck.ua - Черкасский metal-портал
Blackforest. Black ambient
http://blackened-mind.at.ua
http://www.gallicia.narod.ru
Dead Center Productions
Metal Scrap - Underground Label
Moonlight Dominion : Poisonous Music Realm
Metal Point - Хмельницкий Портал Тяжелой Музыки
Darkness
Лічильники
PageRank Checking Icon
    Останні повідомлення на форумі
   Форум Топік Постів Автор
   Новини груп КРОДА 41 Vermyapre
   Uncensored Збочення у кожного свої... 34 Vermyapre
   Непізнане Потойбіччя 66 Vermyapre
   Новини груп MOLPHAR 63 Jotunhammer
   Новини груп Necrolatria 34 Koscheraatt
   Офтоп Хто що зараз слухає? 260 Octavius
   Проза, поезія БМ тексти 15 Tundra14
   Музика Яка була перша блекова композиція, яку ви почули?? 88 Garm
   Форумівки, зустрічі форумівка перед Black Carpathian Tour 14 M8R8K
   Арт Фотки Користувачів 83 Octavius
   Музика Французская сцена 36 Ulver1488
   Філософія Коридорами історії 67 Octavius
   Філософія хохол це злочинец? 90 Ulver1488


    Концерти BMU - з Днем народження!!! 19 березня 2008
       | 19 березня 2008
     
 

Black Metal Union Festival

Короткий звіт

14.03.08 відбувся концерт в підтримку нового потужного блек метал порталу, який розпочав своє існування на початку цього року(наприкінці січня) зі слів: "Ласкаво просимо у світ… Світ, де кожен може висловити свою думку, показати, що вміє, проявити свою особистість, поділитись думками і переживаннями. Темрява чекає на тебе…". Ось і адміністратори, як і обіцяли, постарались ”вживу” представити нам шматок цієї темряви, яка усім відома одним словом: ”блек”.

Перед самим початком фесту відбулась ще одна визначна подія для бмюніону - перша форумівка. На неї зібралось багато користувачів, зразу помітними була группа адмінів та модераторів, решта - хто з ким був знайомий той і спілкувався окремо.. Проте було дуже навіть цікаво побачити усіх разом однією компанією, яких поєднувало одне - темрява.. Приємно що Godlessnorth дійсно серйозно подбав щоб у всіх були флаєри, та і намагався організувати всіх (випивка, провів усіх до клубу і, взагалі, з відповідальністю відносився до своїх адмінських повноважень).
І настав час їхати.. усі пішли на тролейбусну зупинку під ЛНУ. Очікували тролейбус приблизно пів години, за яких продовжували спілкуватись та чекати... і нарешті на горизонті появилась рогата дванадцятка. Всі розуміли що наступну можливо прийдеться чекати також пів години, тому вирішили що мусять туди попасти)) Що ж, помоєму всі закомпресувались, утворивши дуже цікаву і веселу атмосферу у тролейбусі, цивільні особи з подивом розглядали усіх і дивувались що це)).

Нарешті доїхавши, всі одним потоком пішли під клуб. Через затримку саунд чеку змістився і початок концерту. Можна було ще випити та поговорити, роздивитись оновлений ”с.Далі”, поспілкуватись з районними жителями, які по моєму настроєні були не агресивно, а більше з інтересом, типу ВТФ О_О? Згодом темрява заполонила зал клубу, усі вже довго чекали, і першими задовольнила їх бажання банда КРУК.


Отже почалося все з банди КРУК. Доволі юна та сирувата (в плані пагану) группа. Проте виступила ефектно. БілаЛють була особливо злою, а NEMESIS з чистим вокалом допомагав створювати паган атмосферу звучання, а далі думки діляться на дві групи - ті кому сподобалось усе загалом як виступ, і ті хто помітив недоліки. Тобто дещо виконувалось надто повільно, відсутність ритмічності та певної техніки звучання. Були потрібні зусилля щоб уловити суть, яка є в банди, але наразі їм не вдається досконало її передати. Крук має амбіції та перспективи, в нього ще все по переду.
З.І. багато кого розпитував, таки не зрозумів ніхто - яке відношення має оте «зік хайль» до КРУКа???


Надалі готувалась виступати банда, яку безсумніву багато хто вже неодноразово чув - це ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ. Безперечно про банду склалися серйозні враження, та і зайвого тут не скажеш. Те, що вони вміють - виконують на висоті. Паган плюс фольковке звучання з дезовими вставками дорівнює великий успіх. Часом складається таке враження, що виконавці самі дивуються на рахунок свого успіху.Як завжди - незабутньо виступили. Чекаєм славнозвісний реліз!


Після того як на сцену вийшли злосні дядьки в корпспейнті з дорогущими гітарами, а вокаліст з довжелезними шипами, одразу стало ясно що мольфар буде виконувати тру блек, оскільки багато хто і слухав і бачив їх уперше. Давно нашумівша група, яка є найстарішою блековою групою у Львові, переживши багато змін, виступила, як виявляється, вперше за 9 років. Публіка зустріла їх досить тепло, ще не знаючи що їх чекає і з чим Мольфар їдять. Але почувши перші акорди, народ сприйняв групу на ура, зразу почавши ковбаситись. Ідеально підібрані перебори, бас та барабанні партії перетворюються в гармонійний тру блек метал, тим самим зачіпаючи душу слухача, залишаючи відбиток надовго, заставляючи слухати ще, ще і ще. Світлові ефекти також були на висоті надаючи шоу особливого присмаку. Так само тепло прийнявши, публіка не хотіла відпускати Мольфар. Крики «на біс» лунали багато разів, заставляючи грати знову і знову. Під час виступу Мольфарівці привітали БМЮніон з днем народження передавши естафету ведучому.


Коли на сцену вийшов ведучий оголосити виступ наступної групи, ніхто не сумнівався що зараз буде то, на шо всі дуже довго чекали. А оскільки ведучий сказав про те, що Крода буде знімати своє офіційне відео, всі зрозуміли що виступ буде просто надзвичайний (яким він і був). І ось почали зявлятись учасники гурту. Що творилось наступну годину, у залі клубу, взагалі важко словами описати. Український етнос, фолькльор у перемішку з агресивним, сирим звучанням гітар і чудовим драмінгом - все це створило незабутню, задушевну атмосферу. Вітерзгір явно знає своє діло і пише геніальні композиції. Також, у деяких піснях були присутні живі інструменти, такі як сопілка і дримба, що дуже сподобалось. Композицію ”Вітер з гір (Весна йде)” (доречі, здається, взагалі найкраща пісня Кроди) гурту довелося виконувати двічі на прохання публіки. Коли зазвучав початок ”Ой на горі женці жнуть” всі були у легкому здивуванні, адже це нова, ще, здається, навіть незаписана пісня Кроди (на привеликий жаль). Ця пісня просто всіх порвала. Вона зачепила саме єство, дала зрозуміти, що у тобі тече кров твоїх славних предків-воїнів! Також було зіграно кілька каверів на Absurd в стилі Кроди (а вони дійсно вміють це робити, згадайте кавер на Apocalypse Hypocrisy’ів і Jesus Tod Burzum’a), які теж всім дуже сподобались. Але, все що має початок, має і кінець, виступ Кроди закінчився, залишивши після себе особливий настрій і емоції. Ukrainian etno-folk patriotick pagan black metal!!!

По закінченні усі були в стані легкої ейфорії, наповал вражені фестом, який загалом залишив найприємніші враження. Ще запам’ятались такі неприємні аспекти: хули з отим «зік хайль», зміщений початок фесту, неможливість виходити з клубу, мало пива)). З хороших: організація (прийняли та провели), гардероб, якісне освітлення, присутність піротехніки, лавочка з майками та релізами, патрулі на вулицях.

HeLГhammerr

Відгук гостей з Тернополя

Концерт вiдзначився досить високим рiвнем органiзацii і хорошим пiдбором груп. Обстановка у Далi вiдповiдала смакам бiльшостi. Крода, яка виступила в ролi headliner пiдiрвала народ що стояв навiть в найдальшому кутi примiщення)). Приїжджих зустрiчав органiзатор, та ще й як зустрiчав)))))))))).

Фото:
 
 
 
 
Рейтинг: 
 (голосів: 0)
  Коментарі (7)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
#1 godlessnorth 19 березня 2008 12:15
  19 березня 2008 12:15 | ICQ: 254912154 |

 
  


   Група: Адміністратори
   Реєестрація: 12.12.2021
фото з концерту тут http://infostore.org/user/255ff


--------------------------------------

. 
 
Публикацій: 10 | Коментарів: 5 цитувати | |   
 
 

#2 Jotunhammer 20 березня 2008 09:20
  20 березня 2008 09:20 | ICQ: 340491109 |

 
  


   Група: Користувачі
   Реєестрація: 25.01.2022
дякуємо за обєктивну оцінку!


--------------------------------------

 
 
Публикацій: 0 | Коментарів: 12 цитувати | |   
 
 

#3 DanteMak 21 березня 2008 10:08
  21 березня 2008 10:08 | ICQ: -- |

 
  


   Група: Користувачі
   Реєестрація: 21.03.2022
Скинь фотки тернополян мены на мейл [email protected]


 
 
Публикацій: 0 | Коментарів: 1 цитувати | |   
 
 

#4 БОГ 22 березня 2008 22:44
  22 березня 2008 22:44 | ICQ: XXX |

 
  


   Група: Користувачі
   Реєестрація: 14.02.2022
на слайд-шоу то не фотки - то звіздЄц!!!!

одна кращіша за другу.....


 
 
Публикацій: 0 | Коментарів: 3 цитувати | |   
 
 

#5 Ulver1488 23 березня 2008 15:12
  23 березня 2008 15:12 | ICQ: 195081781 |

 
  


   Група: Користувачі
   Реєестрація: 3.02.2022
Кращіша? Немає такого слова!


--------------------------------------

Де хрест встане, там трава в'яне


 
 
Публикацій: 0 | Коментарів: 17 цитувати | |   
 
 

#6 Dark Symphony 23 березня 2008 18:53
  23 березня 2008 18:53 | ICQ: -- |

 
  


   Група: Користувачі
   Реєестрація: 26.01.2022
та то не один ляп коли чесно. бракує літ редактора....


--------------------------------------

В моих глазах - конец земного праха,
В моих глазах - судьбы топор и плаха,
И вновь пьянит украденная жизнь
И манит терпкий дым чужого страха...


 
 
Публикацій: 0 | Коментарів: 10 цитувати | |   
 
 

#7 BLooDSiLeNT 31 березня 2008 23:49
  31 березня 2008 23:49 | ICQ: -- |

 
  


   Група: Користувачі
   Реєестрація: 19.03.2022
Стаття мені досить сподобалась.Нажаль я не зміг потрапити на концерт і не бачив і не чув.Але прочитавши статтю зрозумів,що то був справді великий концерт і атмосфера сирості,трушності,задоволення,гордості перейняла мене.Спасибі за статтю і спвсибі організаторам концерту...це потрібно Львівському народу!!!


 
 
Публикацій: 0 | Коментарів: 1 цитувати | |   
 
 

    Додавання коментаря
 

Black Metal Union © 2008