Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Укр БМ
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Дистрибутиви
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
ваше ставлення до ЕР дисків

круто, нам то треба
то треба групам
і нашо їх видають?

Онлайн
Зареєстрованих: 0
Незареєстрованих: 7

Користувачів: 7
Афіша
Наша кнопкаЛінки

Лічильники
    Останні повідомлення на форумі
   Форум Топік Постів Автор
   Продам Pearl Eliminator Double Bass Drum Pedal P-2002C 0 Фрост
   Статті порталу SAMAEL повертаються в БМ ? 20 Chups
   Офтоп Сіські 662 Chups
   Статті порталу Stavropol Nekrodivizion 2011 Promo Compilation 1 Deutron
   Гумор Провокаційні фоти 586 Chups
   Кіно Light in Darkness - Nemesis Divina 67 Zaratin
   Статті порталу Nadiwrath - Nihilistic Stench (дебютник) 0 wunderbar
   Релізи Khors - Return To Abandoned (2010) 3 undead404
   Афіша 06.03.2022 - Doom Over Kiev 4 2 Client
   Життя Моральні цінності 91 Zaratin
   Афіша Metal Point Fest - Negura Bunget, Волот, Крода 32 Hell Bell
   Офтоп Бред 19 Дарця
   Музика Українська блек метал сцена 275 Zaratin


    Статті BESATT: темний шлях до мети 15 квітня 2008
       | 15 квітня 2008
     
 
BESATT:  темний шлях до мети


BESATT був сформований в 1991, за ініціативою Beldaroh-бас і Weronis-гітари Їхнім прагненням було поширювати сатанинські ідеї музикою. Назва команди означає «Одержимий» на норвезькій і шведській мовах. Тематична складова Бесатт – безпросвітний і ортодоксальний Сатанізм.
Протягом перших кількох років вони мали досить багато труднощів через непорозуміння в колективі (не кожен, хто грав з ними розумів добре, для чого була створена команда ), з устаткуванням і належним місцем для репетицій також виникали неполадки.
У 1994 в групи завершився певний період стабілізації, до її складу приєднався новий учасник - Fulmineus, І таким чином на той момент у BESATT – це були: Beldaroh-бас, Weronis-гітара, Fulmineus-vocal,drums.
У 1996 вони записали перший свій демонстраційний альбом "Czarci Majestat" (Величність Дияволів). Цей матеріал містив black metal з середнім темпом і мелодією. В ньому яскраво виднілися містичні та демонічні настрої і він став початком їх сатанинської дороги в світі музики.
У 1997 другий гітарист - Creon приєднався до групи і BESATT знову відвідали студію звукозапису, щоб створити перший офіційний альбом "In Nomine Satanas".Цей простий, швидкий матеріал став чітким вираженням їхнього ідеологічного стержня.. Після цього запису Weronis залишив групу з ідеологічних причин.
У 1999 вже в новому складі: Beldaroh-бас, Creon-гітара, Fulmineus-drums+vocal, BESATT записав другий офіційний альбом «Hail Lucifer». Цей крок наддав ще більшого розвивитку їхній музиці, котра в даному альбомі була повністю просякнути диханням Сатани.
У 2000 вони записали "Underground Satanic Split" з польською командою "Unhallowed" і грецькою "Tragedy Begins". Тут містився матеріал діяльності Besatt з 1993 до 1999рр., але в нових версіях та з новим звучанням, наповненим темними підземними звуками.
У 2001 група записала третій офіційний альбом "Hellstorm", який продовжив лінію попереднього альбому, та тут матеріали були вже більш зріліші, довші і, як і в попередньому альбомі, просякнуті сатанинськими настроями. Після того, як було закінчено запис цього альбому Creon і Fulmineus залишили BESATT, а новий гітарист Agonus приєднався до групи.
У квітні 2002 BESATT у складі: Beldaroh-бас, вокал, Agonus-гітара і Sukkor Benot (з польської команди KATHARSIS), записали новий матеріал для MCD "Korzenie Zla" (Коріння Зла). Тут містилися нові пісні і дві кавер-версії: Gorgoroth-Gorgoroth і Kreator-Tormentor. По закінченні запису цього матеріалу у групу повернувся Fulmineus .
У січні 2003 були записані дві пісні BESATT для диску під назвою "Scream of the Eastern Lands", де окрім BESATT взяли участь:Dub Buk, Inferno, Immortal Hammer, Negura Bunget, Verdeleth.
У 2004 група записала їх четвертий альбом під назвою "Sacrifice for Satan". У квітні цьогож року вони записали 3 треки для диску LP з Armaggedon (Франція), Inner Helvete (Portugal), Misanthropy (USA). Ті треки були також випущені, з Arkona і Thirst. Незабаром після цього гітарист Agonus залишив групу. Його замінив Fulmineus. В той же період до BESATT приєднався новий барабанщик Morbid.
У 2005 вони записали свій п'ятий альбом під назвою "Black Mass", та вже у новому складі: Beldaroh - бас, Fulmineus - гітара і вокал, Morbid - барабани. Потім в 2006 були записані чотири треки для EP "Diabolic Altar” .
На початку 2007 Besatt записав наступний шостий альбом „Triumph of Antichrist”.
Який наразі є останньою записаною річчю. Про цей альбом, та про все з останніх новин групи в одному з інтерв’ю розповів Beldaroh. Пропоную його до вашої уваги:
« - Вітаю тебе, Beldaroh! Судячи по пісні “Abaddon the Destroyer”, ваш останній альбом вийшов швидше у дусі old school BM. Власне, я маю на увазі більш притрешовані рифи і сирий звук. Ви вирішили «повернутися до коріння»?
- Вітаю. Так, це так, дійсно альбом “Triumph of Antichrist” можна охарактеризувати як наше поверненням до витоків. Наш попередній диск “Black Mass” вийшов швидким, агресивним і технічним і був дуже добре прийнятий фанами.Але не дивлячись на це, ми не збиралися робити продовження “Black Mass”, нам хотілося випустити НОВИЙ альбом, тому ми озирнулися назад і записали матеріал в традиціях 90-х - з характерними рифами, звуком і структурою композицій.
- У вас постійні проблеми з гітаристами. У чому справа, чому вони так часто міняються?
- Хе-хе, я дійсно не знаю, чому це так! Ця біда з гітаристами у нас із самого початку, реальний кістяк групи – це я і Fulmineus. Одного разу ми вирішили, що Fulmineus міг би перемкнутися на гітару, а ми постаралися б знайти замість нового ударника – нам здалося, що це вирішить всі проблеми з гітаристом. І здається, до цих пір це працювало! Останні три роки у нас був дуже стабільний склад: Fulmineus – гітара, я – на басу і Morbid за ударними. Після останнього туру до нас приєднався Vermin як другий гітарист, і я сподіваюся, що всі ці неприємності пов'язані з складом нарешті закінчилися.
- Розкажи, будь ласка, про Anti-Christ Crusade Tour. Мабуть, там було не мало випадків, котрі заслуговують уваги?
- Тур пройшов дійсно дуже і дуже класно, а німці з Morrigan і італійців Mortuary Drape змогли повною мірою відчути всю силу нашого польського духу! Насправді, наш виступ в Люксембурзі пройшов трохи дивно. Коли з'ясувалося, що ми повинні грати в якомусь крихітному пабі, на початку ми подумали, що, напевно, трапилося непорозуміння, але виявилось, що це і є наш зал! Це була і насправді дуже сумнівна ідея, і я підозрюю, що чувак, що організував тур не продумав все як слід!
- Навіщо вам знадобилося перевидавати демо “Czarci Majestat”?
- Насправді наше демо “Czarci Majestat” ніколи раніше офіційно не видавалося. Записавши, ми відразу ж – з ксерокопійованими обкладинками - прийнялися його самостійно поширювати, переписуючи з касети на касету. У той час ніхто не виявив ніякої цікавості до того, щоб випустити цей матеріал. Зараз, 10 років опісля, Seven Gates of Hell випустили його, в якості такої собі ретроспективи, додавши інформацію про те, як ми починали.
- А що це за Cyberstudio в Катовіце, в якій ви записуєтеся? Хто ще там працює?
- Це професійна студія з дуже хорошим устаткуванням, при цьому тільки декілька метал-групп працювало в ній. До цих пір ми записували там всі свої альбоми і завжди співпрацювали з одним і тим же звукоїнженером, який відмінно уявляє собі наші минулі і сьогоднішні запити. А ми добре знаємо, чого можемо від нього вимагати. Наприклад, Darzamat (якщо називати когось з відомих) записували там свої перші роботи.
- Де можна подивитися ваше відео на пісню "The Kingdom of Hatred"? Що воно взагалі собою являє?
- Чесно кажучи, ми не дуже-то задоволені цим відео, і взагалі не передбачалося, що воно виглядатиме саме так, але ми до самого кінця не могли визначитися. Цей кліп був включений як бонус в альбом “Sacrifice for Satan”.
- Що ти думаєш з приводу феномена польського death metal і творчості Behemoth зокрема? Того, що вони грали на початку і чим займаються зараз.
- По правді кажучи, я не великий прихильник дезу, але наскільки мені відомо, польська сцена зараз дуже сильна. Такі групи як Vader, Behemoth, Yattering або Lost Soul визнані у всьому світі і можуть бути названі іконами польського death metal. Я згадую, як на самому початку почув перші демо Behemoth – я був дійсно вражений! Для мене це була одна з кращих блекових команд на ті часи! На жаль, вони зрадили Black Metal сцену, щоб грати комерційний death metal. Що ж, це їх вибір!
- Що ти полюбляєш слухати? Наскільки змінилися з часом твої музичні смаки?
- Мені подобається слухати блек, але останнім часом я знов повернувся до того, з чого починав - Judas Priest, Accept або WASP. У будь-якому випадку, щодня мої вуха терзає головним чином блек-метал! Звичайно, мої смаки змінювалися з віком і з часом, все міняється! Так от, наприклад, в середині 80-х, коли я почав знайомитися з металом, я слухав в основному heavy. Приблизно в 1988-му я відкрив для себе Kreator і “Pleasure to Kill” і з тих самих пір я шалено фанатію по трешу. Я був прихильником Slayer, Kreator, Bulldozer, Destruction і купи інших трешевих команд. І ось на початку 90-х я захопився норвезьким БМ, який пролився як бальзам на мою темну душу. Ця музика просто поглинула мене цілком; у мене є декілька фаворитів в цьому жанрі, але й звісно, це й деякі банди, які я не виношу, але до цих пір цей стиль залишається в деякому розумінні ЄДИНИМ для мене!
- Ви випустили спліт "Scream of the Eastern Lands", на якому також відзначилися українці Dub Buk. Яка твоя думка про групи з пост-радянського простору? Чи подобається тобі їх музика?
- Я дуже люблю БМ групи з-за меж нашого східного кордону. Цим командам дуже круто вдається трансформувати і проявляти дух свого краю за допомогою Black Metal. Для мене банди з Росії і України, що грають pagan black metal є кращими у всьому світі. Спліт “Scream of the Eastern Land” був випущений за моєю ініціативою. Зайнявся цим, мені хотілося показати, що саме в цій частині світу народжується найбільш натхненний і інспірований Black Metal. Отже я зв'язався зі всіма цими групами і разом ми зробили цей спліт.
- Твоє життєве кредо?
- Hail Lucifer Forever!!!»
BESATT від самого початку завжди був і все ще продовжує бути гуртом, котрий сповідує сатанинську ідеологію. Їх лірика є своєрідною данню Сатані , котрий є для них їхньою мудрістю та їхнім богом.. “У кожній людині зло усередині, Сатана - Бог Зла, так він живе усередині нас також”- BESATT. Вони позиціонують себе, як чорну орду під чорними знаменами з пентаграммою на них, котра бореться проти Християнського ворога.

Дискографія:
-"Czarci Majestat" - 1996
-"In Nomine Satanas" 1997
-"Hail Lucifer" - m 1999
-"Underground Satanic Split" - 2000
-"Hellstorm" - third album 2001
-"Korzenie zła" - MCD 2002
-"Scream of the Eastern Lands" - 2003
-"Sacrifice for Satan" - 2004
-"Conquering the world with True Black Metal War" - 2004
-"Black Mass" - fifth album 2005
-"Diabolic Altar" - 2006 .
-"Triumph of Antichrist" – 2007

Офіційна сторінка гурту:
http://www.besatt.net/
My spase :
http://www.myspace.com/besattofficial
 
 
 
 
 Обговорити на форумі      Читати далі...
#1 Koscheraatt 16 квітня 2008 10:17
  16 квітня 2008 10:17 | ICQ: -- |

 
  


   Група: Користувачі
   Реєестрація: 5.03.2022
"Black Mass" - чудовий альбом. Нещодавно придбав "In Nomine Satanas" - фігня повна. Не зрозуміло, нащо цей альбом ще й діджипеком видали...


--------------------------------------
 
 
Публикацій: 4 | Коментарів: 30 | |   
 
 

#2 M8R8K 18 квітня 2008 11:34
  18 квітня 2008 11:34 | ICQ: 453718623 |

 
  


   Група: Користувачі
   Реєестрація: 1.03.2022
справдi,зачотна банда.маю два альбоми-"black mass" та "triumph of antichrist".,i обидва--супер!


--------------------------------------

Mortis vincit omnia..

...Всю жизнь бы отдать за минуту ту!...-
Чтоб Черным Солнцем запылал небосвод!
И факелы озарили мглу!
(Лють)


 
 
Публикацій: 0 | Коментарів: 26 | |   
 
 

Інформація
Відвідувачі, які в группе Гості, не можуть залишати комментарії в даній новині.


© Black Metal Union 2008—2010
При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.