DataLife Engine > Новини > DARK FUNERAL: "Attera Orbis Terrarum - Part 2" відкладено

DARK FUNERAL: "Attera Orbis Terrarum - Part 2" відкладено


23 трав 2008. Разместил: wunderbar
Dark Funeral - Attera Orbis Terrarum
Дата виходу другого DVD шведської black metal банди Dark Funeral, "Attera Orbis Terrarum - Part 2", записаного під час світового турне групи на підтримку свого останнього альбому, "Attera Totus Sanctus", переноситься з 22 травня на 16 червня. Трейлер диска буде опублікований протягом найближчих одного-двох тижнів.

"Attera Orbis Terrarum - Part 2" присвячений виступам Dark Funeral в Південній Америці, де група має багато фанатичних послідовників.

Перший DVD Dark Funeral, "Attera Orbis Terrarum - Part 1", що досяг 5-ї позиції в шведських DVD-чартах, містить європейську частину світового турне групи. Дводисковий сет містить три професійно знятих живих виступи і рідкісний додатковий матеріал. Перший виступ був знятий за допомогою семи камер 12 березня в Катовіце (Польща), друге - в Тілбурге (Голландія).

Другий диск починається із запису виступу в Парижі в березні 2006 року, потім йде відео на пісню "Atrum Regina" і матеріали, що раніше не видавалися, повністю охоплюють творчу дорогу шведів, в т.ч. їхній найперший і легендарний виступ на фестивалі в Осло 4 травня 1994 року. Загальна тривалість двох дисків складає близько чотирьох годин.


Трейлер "Attera Orbis Terrarum - Part 1":Нагадаємо, що в 2007 році вийшов перший сатанинський порнофільм під назвою "Club Satan: The Witches' Sabbath". Ця картина була знята під наглядом священика Церкви Сатани і містила справжню Чорну Месу, до цього збережену на плівці лише в роботі Anton'а Lavey'я "Satanis" більш ніж 30 років тому.

Над створенням "Club Satan" працювали справжні воїни Сатани - починаючи від режисера Shane Bugbee, і закінчуючи продюсером Matt'ом Zane, за участю культових шведів Dark Funeral, для яких ця кінозйомка була дебютною. У роботі над фільмом також взяла участь Extreme Associates - найскандальніша компанія по виробництву і випуску порнофільмів по всьому світу, чиї власники в даний час знаходяться за гратами за випущені компанією фільми.

Dark Funeral не лише знялися в "Club Satan: The Witches Sabbath", але і зробили свою композицію "King Antichrist" саундтреком до фільму. Сцени за участю групи були зняті перед і під час виступу в клубі Кеу (Голлівуд, Каліфорнія) 21 січня 2007 року.

Режисерська версія "Club Satan: The Witches' Sabbath" була показана під час Вальпургієвої ночі - 30 квітня 2007р. Показ відбувся в Нью-Йорку, Чикаго, Детройті і Нью-Джерсі, після чого перегляди фільму були заплановані до Лос Анджелесі, Лас Вегасі, Атланті, Остіні і Портланде.