Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Укр БМ
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
ваше ставлення до ЕР дисків

круто, нам то треба
то треба групам
і нашо їх видають?

Онлайн
Зареєстрованих: 2
Незареєстрованих: 13

Користувачів: 15

На сайті зараз:
ensdhc1979
vfKalavrouzosBarnevs

Афіша
Наша кнопкаЛінки

Лічильники
    Останні повідомлення на форумі
   Форум Топік Постів Автор
   Музика Покупаете ли вы БМ релизы, Посещаете ли вы БМ концерты? 134 beherit1972
   Музика БМ сцени світу 153 beherit1972
   Музика Що ще блекарі слухають, окрім блек металу? 269 NOMIDIMON
   Продам Продам Black Metal диски 6 Grom
   Релізи Haemoth - Mortuales Delecti (The Demonik Prophecies) (2011) 1 Deutron
   Релізи Haemoth 0 NOMIDIMON
   Проза, поезія Энума элиш 0 NOMIDIMON
   Статті порталу Новий альбом Nortt 1 NOMIDIMON
   Проза, поезія Бардо Тхедол 0 NOMIDIMON
   Офтоп Сіські 917 Chups
   Статті порталу BEHEMOTH: новий кліп 192 One_Of_Thorns
   Життя Вплив музики на вашу зовнішність 91 sorrow
   Афіша Global East Rock Festival 2011 143 Client


    Інтерв\'ю Новий альбом Nortt 28 серпня 2011
       | 28 серпня 2011
     
 
Не так давно було опубліковане свіже інтерв'ю з Nortt, який є єдиним учасником цієї групи, стиль якої він сам визначає, як pure depressive black funeral doom metal. В інтерв'ю він дає приблизні орієнтири, коли чекати новий альбом.

Про Nortt нічого не було чути з часів останнього альбому Galgenfrist, який вийшов ще 2008 року. Який сьогодні у тебе статус і чи можемо ми сподіватися на якісь новини в найближчій перспективі?

Дійсно, до цього була повна тиша з мого боку. І якщо чесно, я це робив навмисно. Ситуація зараз така, що новий альбом потихеньку записується. Вся музика та слова вже написані, 2 композиції вже були записані ще зимою 2008/09 року. Тепер нібито все готове для остаточного запису восени. Але я не можу назвати дату виходу, так я робота робиться поступово. Тим не менше, я обережно можу прогнозувати реліз на зиму 2011/12. Хоча кожного разу, коли я робив такі прогнози, вони не збувалися.

Чи була колись основна мета чи напрям в творчості Nortt? Можеш розказати про творчу історію групи з початкових спроб до останніх крізь всі ці роки на самоті?

Спочатку все було не зовсім продумано. Я пам'ятаю, що хотів виразити себе артистично. Я мав, і зараз маю до речі, труднощі у спілкуванні з людьми, тож мистецтво було способом вираження. Це також було бажання створити цілий всесвіт, до якого я б відносився. Основна мета була не стати музикантом чи бути почутим. Конкретного геніального плану не було. Мені подобалась темрява, самотність і атмосфера створення і прослуховування депресивної музики. І той всесвіт став для мене дуже близьким, рідним та індивідуальним для мене.

Чи є якийсь особливий процес написання альбому? В твоїх композиціях глибина і своєрідна характерність, чого немає в більшості проектів цього напряму.

Немає якогось особливого процесу, в усякому разі якогось явного. Я приділяю багато часу музичним нюансам, ледь помітним деталям, які вимагають багато уваги від слухача щоб їх помітити. Я слухаю одні і ті ж епізоди знову і знову. І не тільки в студії, але і під час вечірніх прогулянок. І так звичайно виникають ідеї для фотографій чи оформлення альбомів, заголовків і текстів пісень. Я просто приділяю цьому досить часу і оцінюю матеріал до моменту, коли з нього вийде єдине ціле.

Яка в тебе сьогодні думка про Black Metal? Експерименти і розширення кордонів вбивають дух чи вони оживляють труп?

Все залежить від того, як ви визначаєте «дух». Якщо це суб’єктивний дух, ваше власне сприйняття, тоді це справа кожної окремої людини: або тримати дух живим або зустріти неминучу смерть. Якщо музика не задовольняє ваші персональні критерії "духу", тоді не слухайте її. Якщо ви хочете повернутися до періоду, коли ваш ідеал духу процвітав, тоді слухайте записи саме того часу. Якщо "дух" більше об'єктивний, сцена у цілому, тоді мабуть результат експериментів та розширення кордонів двоякий: він вбиває дух і оживляє його. Кожний дух, який відноситься до музичної сцени, в кінці кінців помре, але він і досі присутній в старих альбомах. З експериментами приходять великі невдачі і велика оригінальність, і ви можете вибрати саме те, що подобається вам. В мене немає наміру оживити чи законсервувати старий дух. Сцена, як і все живе, має потребу в еволюції, інакше ми просто слухали б старі записи і сірі імітації. Звісно, еволюція вбиває старий дух, це закон природи, але вона дає життя чомусь новому. Якщо вам не подобається новий дух або відсутність духу, що далі? Скиглити про це? Я не консерватор в цьому питанні. Я просто слухаю музику, у якої є дух, який мені близький. Все інше я відкладаю. Найбільшим вбивцею духу, без сумніву, є інтернет. Він вбив в тій чи іншій мірі андеграунд, але він також має свої переваги.

Який з альбомів Nortt ти цінуєш найбільше і чому? Чи був такий реліз, яким ти незадоволений?

Мені однаково подобаються “Ligfærd” і “Galgenfrist”. У них є глибина і так багато прекрасних і тонких моментів, яких немає в старіших альбомах. Прослуховування цих альбомів в навушниках і темній кімнаті – ціла аудіо подорож. Перші 2 демо не дуже вдалі, саме тому я ніколи їх не перевидавав. Я також вважаю, що “Gudsforladt” міг би бути набагато кращим, якби я не включив туди пару пісень і приділив би більше часу, щоб впорядкувати пісні більш різноманітно. Кращий запис альбому також не завадив би. Я думаю, що на цьому альбомі дуже сильний матеріал, який не досяг вершини свого потенціалу. Але там немає нічого такого, чим я був би невдоволений.
Я беззаперечно став старішим і сподіваюся, що мудрішим, але мене дивує те, як мало змінився світогляд Nortt з роками. Це все ще та сама сутність: мізантропія, нігілізм, культ смерті та темряви.
 
 
 
 
 Обговорити на форумі      Читати далі...
#1 NOMIDIMON 29 серпня 2011 08:48
  29 серпня 2011 08:48 | ICQ: NOMIDIMON |

 
  


   Група: Користувачі
   Реєестрація: 8.08.2021
... отличное интервью, хорошая новость .


 
 
Публикацій: 0 | Коментарів: 1 | |   
 
 

Інформація
Відвідувачі, які в группе Гості, не можуть залишати комментарії в даній новині.


© Black Metal Union 2008—2011
При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.