Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Укр БМ
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
ваше ставлення до ЕР дисків

круто, нам то треба
то треба групам
і нашо їх видають?

Афіша
Наша кнопкаЛінки

Лічильники
    Останні повідомлення на форумі
   Форум Топік Постів Автор
   Афіша Holy Death Over Kiev II // клуб To Be First // 07.09.2021 8 Frees
   Релізи Arfsynd - Hesychia 0 NOMIDIMON
   Релізи Aosoth - IV: An Arrow In Heart 0 NOMIDIMON
   Музика Death Metal (oldschool, brutal, techical, melodic, prog and ...) 144 NOMIDIMON
   Музика Ембіент 37 NOMIDIMON
   Музика Покупаете ли вы БМ релизы, Посещаете ли вы БМ концерты? 572 beherit1972
   Продам Продам CD Audio 0 Serge313
   Офтоп Сіські 1129 Chups
   Продам FOG MUSIC SHOP 90 FMS
   Продам Фирменные и лицензионные диски 5 sharanton
   Продам Продам CD &L; P (фирма/лиц/пират) 0 kooongg
   Продам Продам/обміняю LP, CD, MC, TS та digi tray's (Україна, Ніжин) 8 aimtoknow
   Новини груп NOCTURNAL AMENTIA 53 axel666


    Новини Summoning: деталі нового альбому 7 липня 2013
       | 7 липня 2013
     
 
Summoning: деталі нового альбому

Немає потреби розповідати, хто такі Summoning, або говорити про те, як вони вплинули або надихнули інші групи.
Після семи років мовчання могутній австрійський дует повертається з одним з кращих альбомів у їх довгій кар'єрі, знову унікальною музичною інтерпретацією середземних саг, яка запрошує слухача в видатну пригода. Альбом "Old Mornings Dawn" містить вісім епічних треків, атмосфера на кожному дуже багата, але справа навіть не в цьому ...
У Terra Relicta була можливість взяти ексклюзивне інтерв'ю у обох учасників, Silenius і Protector, які розповіли багато цікавого про свій сьомий альбом "Old Mornings Dawn", плани на майбутнє, особисте життя та багато іншого. А ось і саме інтерв'ю.

TR: Сім довгих років пройшло з тих пір, як був випущений ваш опус "Oath Bound". Чи була нестача натхнення причиною такої тривалої затримки?
Silenius: Дуже довгий час у мене не було зовсім ніякого натхнення. Я не знав, що робити з Summoning, мені здавалося, що все вже було сказано, вже нічого нового не може бути. Я вже навіть подумав про те, щоб завершити главу Summoning. У той час Protector написав матеріал для декількох пісень, і я подумав про те, щоб дати йому самому випустити міні-альбом, але він відмовився від цієї ідеї. Пізніше я почав працювати над третім диском Kreuzweg Ost, щоб звільнити голову. У той час ця група для мене було важливішою аніж Summoning. А потім був інфаркт, який майже коштував мені життя. Я думаю, це був поворотний момент. Summoning знову став дуже важливий, і мало-помалу я почав знову складати.

T.R.: Інфаркт? Сподіваюся, зараз з вашим здоров'ям все нормально?
Silenius: Озираючись назад, я думаю, що це навіть добре. Я більше не палю, не п'ю багато алкоголю, не їм всяку гидоту. І до речі, цей інфаркт став поворотним моментом для мого повернення до Summoning, що призвело до створення "Old Mornings Dawn". Але, звичайно ж, у той час, коли у мене був цей інфаркт, життя не здавалася такою вже гарною штукою. Мені пощастило, що я швидко потрапив до лікарні. В іншому випадку я б просто помер.

TR: Те, що ви розповідаєте, просто вражаюче. А чи задоволені ви результатами роботи над "Old Mornings Dawn"?
Protector: Звичайно, ми знову дуже задоволені і вважаємо цей альбом кращим на сьогоднішній день. Це те, чого ми вимагаємо від кожного альбому. Ми задоволені, тому що знову змогли змінити багато елементів у піснях, але в той же час зберегти стиль Summoning. Скопіювати попередній реліз дуже просто, але ще простіше претендувати на оригінальність, радикально змінивши жанр. Ми вважаємо за краще об'єднувати зміни і наслідки найбільш вдалим чином. Сильні сторони нового альбому більшою поліфонічності, багатших деталях і більш чистому звуці, який був необхідний, щоб почути всі ці деталі. До того ж, гітари сильно змінилися, вони звучать більш прямо і сиро, але все ще несуть якусь музичну інформацію.

TR: Завдяки більшості пісень, мені здається, "Old Mornings Dawn" став продовжувачем "Land Of The Dead" з альбому "Oath Bound", а деякі особливості побудови нагадали велику "The Glory Dissapears" з альбому "Stronghold".
Silenius: Чесно кажучи, я бачу новий альбом не продовженням "Oath Bound", а навпаки. У "Oath Bound" був більш героїчний підхід: увірватися в битву з мечем напереваги, - а настрій нового альбому більш меланхолічний. Щось середнє між жагою мандрівок і поїздкою додому після битви, пораненим і втомленим, але знаючим, що твій час ще коли-небудь настане. Але кожен, звичайно ж, відчуває по-своєму, це справа смаку.

TR: Ви праві, і саме тому я згадав "Land Of The Dead", бо ця пісня здається мені дуже меланхолійною. Але чи можна сказати, що "Old Mornings Dawn" якоюсь мірою відображає те, що відбувається сьогодні в нашому суспільстві?
Silenius: Ні, ні в якому разі. Коли ми складаємо пісні, проблеми повсякденного життя чи політична обстановка не грає ніякої ролі. Навіть саме меланхолійний настрій альбому не було задумано спочатку, просто так вийшло.

TR: А чи цікавитеся ви політикою або іншими проблемами, які виникають у світі, а особливо в Європі?
Silenius: Звичайно, політика мене дуже цікавить. Я люблю читати газети, зазвичай купую дві найвідоміші газети Австрії. Я створюю свою власну думку про те, що пишуть. Але взагалі я не особливо політично активний.

TR: От мені цікаво, хто стоїть за хорами на новому альбомі? Можна помітити, що ви стали більше експериментувати з вокалом.
Protector: Як і на попередніх альбомах, хори ми записували самі, і так, ви праві, ми багато експериментували з вокалом, ми приділили йому більше часу. Цього разу я пробував різні стилі (більш тихий, більш сильний, більш жорсткий і т.д.) і змішав їх з вокалом Silenius. Пізніше я додав деякі ефекти, щоб результат був ще більше схожий на хор.

TR: Виробництво відіграє дуже важливу роль. Хто відповідав за цю частину і як пройшов процес запису?
Protector: Цього разу виробництво і написання пісень були ніби як одним процесом. На відміну від минулих разів, коли я починав працювати над звуком ближче до кінця, цього разу я постійно дивився, щоб звук був правильним, додаючи нові мелодії. Кінцевий результат був такий: на цей раз звук був чистіше і з меншим ехом. Головна наша мета на цей раз була дозволити слухачеві почути кожну детальку так чисто, як тільки можливо. Це було також причиною, чому цього разу ми зробили гітари глибше, ніж минулого. Тепер вони менше перетинаються з рештою мелодією.

TR: Мені здається, що багатьом фанатам Summoning цікаво, які інструменти, машини і програми ви використовували при створенні альбому.

Silenius: У Protector'а велика звукова бібліотека. Цього разу ми хотіли поєднати різноманітні звуки і семпли незнайомих інструментів з усього світу. Просто стало нудно використовувати весь час тільки звичайну трубу й горн. Ми також використовували нами ж записані повсякденні шуми. Ми моделювали джерело звуку і інтегрували його в доріжку ударних або клавішних. Що забавно: Protector весь час запозичує у кого-небудь гітару для альбому. З часів "Dol Guldur" на кожному альбомі звучить нова запозичена гітара. Чомусь мені здається, що своє він ніколи не купить.

TR: Мене дуже вразила пісня "Caradhras"! Розкажіть, будь ласка, побільше про цей твір мистецтва.
Silenius: Зараз ми працюємо над акустичним реміксом цієї пісні, з кількома словами, сказаними жіночим голосом. Разом з акустичною версією "Old Mornings Dawn", обидві пісні будуть представлені на вінілі. Оригінал був зроблений з рифів від двох різних пісень. Наскільки я пам'ятаю, ми міняли багато рифів, поки не прийшли до кінцевого результату. Зрештою вона стала звучати як нормальна пісня Summoning, але потім ми радикально поміняли всі звуки, і ось раптом у неї з'явився особливий ірландський відтінок, що навело мене на думку, що цей звук може описувати пейзаж. Ну або гору ...

Т.R.: Історія Summoning почалася в 1993. Зараз, озираючись назад, хотіли б ви щось змінити?
Silenius: Ми ніколи не думали щось змінювати, якщо б була можливість, тому що в цьому немає сенсу. Всі ці релізи належать тому часу, в якому були випущені, вони відображають наші музичні навички і почуття того часу. Так що ми не шкодуємо ні про що, бо кожна група повинна пройти свій шлях крізь час.

TR: Якщо якесь особливе значення у назви альбому "Old Mornings Dawn"?
Silenius: Ця назву ми взяли з поеми Толкієна під назвою "Місто сьогоднішніх печалей", що спочатку замислювалося свого роду трибьютом англійському місту Оксфорду. Ця поема була написана в суворі часи Першої Світової Війни, коли Середзем'я ще не знайшов своїх обрисів, але навіть у ті часи можна було побачити, що буде попереду. Якийсь примарний контур вже намітився.

TR: Що ви можете сказати про тексти ваших пісень? Зберігаєте ви тематику попередніх альбомів?
Silenius: Три пісні більш-менш мають відношення до історії і легенди Еаренділа-мореплавця, напівлюдини, напів-ельфа, предка короля Нуменора, з Сільмаріллом в лобі він став безсмертною зіркою. Дві пісні мають відношення до поеми "Місто сьогоднішніх печалей" і "Місто Мрій". Це дуже старі його поеми. Все інше ми взяли з різних поем, різних невідомих авторів, які ми переплели з всесвіту Толкієна.

TR: У своїх текстах ви використовуєте якусь особливу англійську граматику. Розкажіть про це.
Silenius: Це стара форма англійської. Причина проста: ми використовуємо дуже старі поеми Толкієна, а він писав саме на такому англійською. Але мені подобається, так пісні звучать величніше.

TR: Яка мова використовується в інтро "Evernight"?
Silenius: Мова - стара квенья. З поеми Толкієна "Пісня Фріел", написаної в 1940.

TR: Обкладинка кожного вашого альбому відноситься до тематики Середзем'я. Хто малював обкладинку для "Old Mornings Dawn", і не могли б ви розповісти нам про неї?
Silenius: Чесно кажучи, ця обкладинка не має прямого відношення до Середзем'ям, але вона була намальована художниками епохи романтизму. У нашому випадку дуже важливо, щоб обкладинка представляла собою широкий незайманий краєвид, замість того, щоб переповнювати її зображеннями орків, воїнів, монстрів і тому подібних. Так слухач може задіяти свою власну уяву, створити свої власні пригоди, дивлячись на обкладинку. Цього разу ми взяли картину Джорджа Хетзеля, а рамка була намальована Владиславом Бендою. Обидва вони - романтісти, те ж саме відноситься і до малюнків в буклеті.

TR: Під час інтерв'ю для Kreuzweg Оst ви сказали, що у вас пісень більше, ніж потрібно для альбому. Чи збираєтеся ви здивувати нас якимось особливим релізом в найближчому майбутньому?
Silenius: Так, у нас близько шести пісень із запису "Old Mornings Dawn", що не увійшли до альбому, вони будуть випущені тільки на вінілі в наступному році. Ми розповімо людям, які релізи можна очікувати від Summoning в цьому і наступному році, шукайте цю інформацію на нашому сайті в розділі новини.

TR: Можете сказати пару слів про ці пісні, які ви згадали?
Silenius: На цей і наступний рік у нас багато планів. Для початку, ми випустимо "книжкове" видання "Old Mornings Dawn" з іншою обкладинкою, 24-сторінковим буклетом і синглом на вінілі з двома треками, про які вже згадувалося вище. В кінці року на вінілі будуть випущені "Nightshade Forest" і "Oath Bound". У наступному році на вінілі буде випущений "Lost Tales", з двома треками з "книжки". Потім ми хочемо випустити особливий вініл з треками, які не увійшли до "Old Mornings Dawn". Вони ще не завершені, нам доведеться над ними попрацювати, як тільки з'явиться час, так що не можу поки нічого про них сказати.

TR: Безліч груп сьогодні випускають і перевипускають альбоми на вінілі. Як ви думаєте, чому вони стали так популярні і чому ВИ вирішили це зробити?
Silenius: Мені здається, що популярність вінілів - це свого роду реакція на всі ці mp3 і скачування, які стали популярні останні 4-5 років. Вініл замінює диск. Мені здається, що люди почали думати так: "Якщо я витрачаю гроші на музику, я хочу, щоб у мене на руках була яка-небудь штука з гарною якістю", а в цьому плані вініл краще дисків.

TR: Чи купуєте ви диски та вініли, або завантажуєте музику?
Silenius: Я купую мільйони дисків, трохи вінілів і нічого ніколи не качаю. Я в цьому плані дуже старомодний.

Т.R.: Який альбом ви купили останнім?
Silenius: Не пам'ятаю назву. Зазвичай я витрачаю близько 200 євро на місяць на диски, я їх замовляю через австрійський "Steinklang".

TR: Ви коли-небудь замислювалися про запис з справжнім оркестром?
Protector: Ні, ніколи. Хоча багато хто думає, що ми використовуємо клавішні тільки тому, що не можемо дозволити собі найняти оркестр, мені завжди подобалися клавішні. Навпаки, я завжди пишався нашою незалежністю, тим, що ми не перетворилися на клоунів, як Metallica або Kiss, які своїми виступами з якимось тупим оркестром перетворили свою музику в щось комерційне. Я думаю, що це чудово: тільки ми, учасники групи, беремо участь у створенні нашої музики, і немає цих найнятих класичних музикантів, які б, швидше за все, ненавиділи музику, яку ми змусили їх грати.

TR: Мені здається, кожен ваш фанат рано чи пізно задається питанням: чи буде колись можливість побачити Summoning на сцені?
Silenius: Ні, цього не буде. Навіть якщо б ми хотіли грати наживо, ми б не змогли, просто тому що у нас недостатньо досвіду. Ми бачимо себе композиторами, не самими музикантами. Уявіть собі: ми ніколи не репетируємо, ми просто вигадуємо, і коли складемо риф або мелодію, ми відразу записуємо, а після цього вона пропадає з голови. У нас недостатньо досвіду, щоб знову й знову грати якусь пісню. Будь-яка молода група буде виглядати на сцені краще, ніж ми.

TR: Якщо я не помиляюся, жіночий вокал у вас був присутній тільки в пісні "Where Hope And Daylight Die" з альбому "Stronghold". Чому ви більше не використовуєте його?
Silenius: Тому що в цій пісні все звучало як gothic metal. Ми ненавидимо цей жанр, так що не хотіли повторення подібного. Ми вплітаємо жіночий вокал в музику у вигляді семплів, і це набагато краще.

TR: Summoning ніколи не знімали кліпів на свої пісні. Ви коли-небудь замислювалися про таку можливість? Багато ваші пісні могли б стати ідеальним саундтреком для якого-небудь відеошедевра.
Silenius: Після хвилинного тізера, який був дуже добре зроблений і який дуже допоміг нам знову повернутися до записів після довгого затишшя, Napalm всерйоз намірилися зробити повноцінний кліп з цього матеріалу. Але ми сказали лейблу, що для нас це поки не переважно, тому що все і застигло на стадії планування.

TR: А чи є можливість, що коли-небудь ви вирішите зробити кліп? І якщо так, то чи думали ви, яку пісню для нього візьмете?
Silenius: Napalm Records хотіли зробити кліп. Вони хотіли взяти хвилинну тизер, трохи поліпшити матеріал і зробити з цього кліп. Але ми вирішили, що в даний момент це не має особливого пріоритету, і зараз ми не будемо цього робити. Може бути, потім ми над цим подумаємо, коли не буде інших пріоритетів.

TR: Ви вже так довго з Napalm Records, напевно, ви дуже задоволені їхньою роботою?
Silenius: Я знаю Макса і Карла практично з моменту народження лейблу на початку 90-х. Айзенерц знаходиться всього в годині їзди від мого рідного містечка Нойнкирхен. Я часто відвідую там Макса. До того ж, я познайомився з хлопцями з цього лейблу, звичайно ж, особистий контакт набагато все спрощує. Але ми завжди пам'ятаємо, що Napalm - комерційний лейбл. Якщо наші альбоми не продаватимуться, ми підемо.

TR: На відміну від багатьох груп, які викладають в мережу практично кожен свій крок, ви не розкриваєте себе. Розкажіть, хто такі Silenius і Protector, і чим вони займаються в реальному житті?
Silenius: У нас немає нічого особливого. Ми живемо звичайним життям, яку багато хто вважав би нудною і консервативною. Protector програміст, а я досі продаю диски в магазині.

TR: Як справи з Die Verbannten Kinder Evas? Ні слуху ні духу з 2006 року ...
Silenius: Наскільки я знаю, він не збирається знову запускати Die Verbannten Kinder Evas. Він якимось чином втратив до нього інтерес. Активний статус має тільки Ice Ages.

TR: Все в Summoning в основному має тематику толкієнівського Середзем'я. Розкажіть, чому ви спочатку вибрали саме цю тематику і чому досі не відійшли від неї?
Silenius: Я думаю, все це почалося, коли наші композиції перетворилися на повільний black metal. Ми вирішили, що потрібно розробити принципово нову концепцію, тому що вся ця окультна тематика наших демо не підходила до цієї музики, а так як ще на "Lugburz" ми писали тексти під впливом Толкієна, ми вирішили, що це-то і стане новою концепцією Summoning.

TR: Вважаю, що ви читали книги Толкієна багато разів, добре їх вивчили.
Silenius: Та ні. Я не фанатик. Я просто глибоко поважаю його роботи, я великий фанат, але не настільки фанатичний, щоб все вчити.

TR: А що ви думаєте про фільми "Володар Кілець" та "Хоббіт"?
Silenius: Вони мені дуже подобаються. На відміну від багатьох, я не думаю, що передача книги слово в слово - єдино вірне рішення. Пітер Джексон вчинив цілком правильно, приніс свою креативність і своє бачення в ці фільми, бо фільм і книга - зовсім різні речі, особливо в плані створення атмосфери.

TR: Сьогодні дуже популярний Джордж Мартін зі своєю "Пісня льоду і полум'я" і серіалом "Гра Престолів". Він чимось схожий на Толкієна, і мені цікаво, що ви думаєте про його роботи?
Silenius: Першу я не дивився, але нас вже про це питали. Про "Гру Престолів" я можу сказати тільки те, що я купив обидва DVD першого і другого сезону, але у мене просто немає часу їх подивитися. Сподіваюся, що влітку я зможу це зробити. Може бути, знайду там нові непогані семпли.

TR: Знаю, ще зарано питати, але все ж ... Що нам очікувати наступним, альбом Summoning або Kreuzweg Ost, а може, якийсь інший проект?
Silenius: На даний момент у мене немає планів щодо Kreuzweg Ost. Oliver Stummer, який робив багато роботи для проекту, іммігрував до Англії, і я не знаю, чи повернеться він. На наступному тижні я буду робити вокал для другої пісні Abigor для синглу, який скоро вийде на Avantgarde Music.

TR: Розкажіть, як це - бути в групі, яка вважається однією з найбільш надихаючих в жанрі, яка вплинула на тисячі груп?
Silenius: Звичайно, я відчуваю себе добре в групі, я цілком задоволений тим, чого я досяг з групою, але я не особливо причетний до метал-сцени, та до й будь-якої іншої сцени. У мене своя нудне і консервативне життя, і я не особливо розумію, як те чи інше може впливати на інших.

TR: На вашому останньому альбомі, можна відчути, що по більшому рахунку він не в стилі метал, не рахуючи деяких гітарних рифів і вокалу. Мені здається, або ви не особливо прагнете бути "black metal" або що-небудь в цьому дусі?
Silenius: Napalm Records визначають жанр цього альбому як "austrian epic black metal", це було, звичайно ж, не наше рішення. Вже десять років поспіль ми говоримо, що у Summoning досі є вплив black metal, але, звичайно ж, це вже не black metal група. Чесно кажучи, я не особливо задоволений терміном "epic". Звичайно, наша музика епічна, але цей термін, принаймні, на мою думку, має якийсь негативний відтінок, тому що в голову відразу приходять такі групи, як Nightwish або Blind Guardian, а у нас з ними нічого спільного.

TR: Як слухач може визначити, де вокал Protector'a, а де - Silenius'a?
Protector: Мені здається, ми співаємо дуже по-різному в стилі black metal. У той час як у Silenius'a більш традиційний скреготливий вокал, більш зосереджений на словах і ритмі, у мене більш хрипкий голос, я більше іду за мелодією. На останньому альбомі я намагався з'єднати мелодію з грубістю black metal.

TR: Як розділяється робота в Summoning, хто чим займається? Я маю на увазі музику, тексти, програмування ...
Silenius: Коли доходить до написання пісень і вокалу, робота ділиться зазвичай 50:50. В інших областях у Protector'a, звичайно, більше роботи. Він пише всі гітари, робить все виробництво. У той же час я повністю працюю з текстами: знаходжу відповідні слова, назви пісень, альбомів, картинки для обкладинок і буклету, а потім Protector вже все це збирає разом.

TR: Окрім музики, у вас є яка-небудь пристрасть?
Silenius: Я люблю гуляти, годинами бігати по сільській місцевості, слухаючи нову музику. Крім цього, у мене немає особливих хобі. А так, є одне: я витрачаю купу грошей на завершення своєї колекції Masters Of The Universe з 80-х.

TR: Величезне спасибі за інтерв'ю! Я дійсно дуже радий. Є ще щось, що ви б хотіли додати або сказати фанатам?
Silenius: Коли цей хвилинний тизер був поміщений на YouTube, і ми, і лейбл були дуже, дуже здивовані, скільки народу переглянуло його за короткий період часу, так що ми дуже вдячні, що настільки багато наших фанів не забули про нас, що вони все ще хочуть, щоб ми жили. Це дуже здорово і несподівано.
 
 
 
 
 Обговорити на форумі      Читати далі...
#1 MyDarkSoul 7 липня 2013 23:09
  7 липня 2013 23:09 | ICQ: -- |

 
  


   Група: Користувачі
   Реєестрація: 19.01.2022
Чесно кажучи мене більше вразили Caladan Brood з своїм дебютником


 
 
Публикацій: 0 | Коментарів: 1 | |   
 
 

Інформація
Відвідувачі, які в группе Гості, не можуть залишати комментарії в даній новині.


© Black Metal Union 2008—2013
При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.