Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Укр БМ
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
З БМ подобається найбільше

True/Raw
Nsbm
Pagan
Viking
Folk/Ambient
Sympho/Melodic
Unblack (Christian)

Афіша
Наша кнопкаЛінки

Лічильники
    Останні повідомлення на форумі
   Форум Топік Постів Автор
   Продам FOG MUSIC SHOP 127 FMS
   Продам Распродажа CD DVD LP | Скидка 50% 1 soundjazz
   Продам Продам CD 12 soundjazz
   Музика Покупаете ли вы БМ релизы, Посещаете ли вы БМ концерты? 584 Client
   Продам Пластинки и диски. 0 rahatred
   Продам Фирменные и лицензионные диски 12 sharanton
   Продам Werewolves Records 13 werewolves
   Продам Noir Sect (два обширных склада Black&Pagan; дисков и кассет) 11 BloodMeridian
   Продам Продам фирменные CD и винилы 55 Тульский Токарев
   Продам Продам/обміняю LP, CD, MC, TS та digi tray's (Україна, Ніжин) 18 aimtoknow
   Продам Продам CD 3 avsky666
   Новини груп Svarga 40 Vitaliy
   Продам Продам CD \ Tape \ zine 7 senchik666


    Новини Інтерв'ю з M8L8TH 20 грудня 2013
       | 20 грудня 2013
     
 
Інтерв'ю з M8L8THОдні з найяскравіших представників нс блек-металу Росії, група M8L8TH, дала інтерв'ю, в якому музиканти розповіли про аспекти своєї творчості, про новий альбом, а також про майбутні плани.

Салют! У зв'язку з вашим поверненням, тобто з випуском довгоочікуваного третього повноформатного альбому, ми хотіли б задати вам, однієї з найяскравіших команд не тільки на російської блек метал сцени, кілька питань для нашого музичного порталу.
Ваш альбом, "Сага про Чорне Марше", вийшов зовсім недавно, і в ньому простежується чітка концепція, чого не можна сказати, розмірковуючи про інших творах. Чи можете ви розкрити загальну задумку нової роботи, якщо така є, і в чому її принципова відмінність від "Чорним Крилом" і "Непохитною Вірою"?


88! Альбом "Сага про чорний марш" веде слухача дорогами Другої світової, представляючи погляд на неї з боку ліричного героя - офіцера військ СС. Сьогодні вже ні для кого не секрет, що братство СС являло собою справжній лицарський орден зі ступенями посвяти та особливою місією в цивілізації Третього Рейху. Так, ми можемо говорити про ці 12 роки, як про Цивілізацію, тому що в наш сумний час деградації і розпаду (20 століття таким і був) Рейх виявив собою повернення того світу, який ми колись втратили в товщі століть. Альбом, зрозуміло, відрізняється від попередніх робіт, так як рідкісний творець стоїть на місці, а одне і те ж виходить частіше у тих, хто копіює чужу працю, а не створює щось своє. Робота концептуальна, що, зрозуміло, виділяє її з серії попередніх робіт. Сам альбом - це присвята що пішла Епосі, тому славному часу і його славним героям, пам'ятати про які наш борг, священний обов'язок. І в даному випадку це набуває особливого сакрального значення, так як це те небагато, що в наших силах для увічнення цього Подвигу і Благородного Часу у віках.

Чи вплине як-небудь досить високий рівень продажів "Саги" на вашу подальшу творчу діяльність? Де і коли ви плануєте провести концерти, і чи можуть фанати очікувати виходу наступного альбому групи в більш короткі терміни? Чи є у вас нереалізований матеріал?


Продажі нашого нового альбому ніяк не пов'язані з нашою творчою та концертною діяльністю, і, власне, в даний момент ми готуємося до майбутніх виступів. Коли вони відбудуться - сказати впевнено можна. Нереалізований матеріал є, але говорити про нього поки що занадто рано.

Нежеголь, що став повноправним учасником групи, відмінно показав себе на "Сазі ". Як з ним спрацювався колектив? Чи буде продовження такого вдалого співробітництва, і чи немає натяку на чергову ротацію складу колективу?

Ні, про зміни сказати нічого не можу, все йде своєю чергою. Питання відносин між учасниками некоректний, так що залишимо це в стороні. В цілому варто відзначити, що зараз у нас відмінний склад з чудовими небайдужими людьми і професіоналами своєї справи.

Хтось один пише лірику для групи або кожен додає частинку своїх ідей? Що є монолітом сенсу ваших пісень, і чи простежується в них яка-небудь поетична еволюція в ліричному плані?

Лірику для Молотх пише засновник і керівник групи А., за винятком кількох нюансів на цьому альбомі, де були використані плоди творчості наших товаришів з кола Язичницького Братства. Лірика до пісні "Сльози Осені", вона була написана в співавторстві з Іваном "Скелею", і про міжтрекова проза, яка була написана в співавторстві з нашим чудовим другом, що заглянули буквально через товщу часу своїм духовним поглядом.

Ще раз повернемося що недавно вийшов альбом. Не могли б ви детально описати процес його створення.

Про такі речі, мабуть, не розповідають, так як закінчений матеріал являє собою цілісну картину, яку не слід розглядати по шарах. Сказати можна одне - робота над матеріалом для альбому велася практично з 2006 року, концепція з'явилася в 2008, а втілений альбом був за рік з 2012-го.

У лавах любителів жанру нсбм і не тільки ви зважаєте кращим представником стилю. Чи відчуваєте ви якусь гордість і задоволення від такого роду творчого успіху

Зрозуміло, ми раді, що інтерес до нашої музики з роками лише зростає, і новий альбом став, мабуть, найбільш успішним з усієї нашої дискографії. Знову ж, лише час все розставить по місцях, адже "роби, що повинен - і будь, що буде". Очевидно, що особливу увагу до альбому залучили адміністратори пабліка WotanJugend - Info, що дозволило засобам від продажів допомогти в справі благодійності. Говорити про себе як про найкращі в тому чи іншому жанрі - несправедливо, так як різні групи повинні мати свій неповторний вигляд, і порівнювати їх часто просто не можна.

Не могли б ви назвати групи, які вплинули свого часу на становлення вашого творчого шляху, і які ви слухаєте зараз? Може бути, ви бажаєте порадити що-небудь вашим слухачам?

На становлення світогляду і музичних смаків вплинули такі групи і проекти, як Burzum, Nokturnal Mortum, Темнозорь, BlazeBirth Hall - ці групи обов'язкові до прослуховування. Великий вплив зробили статті Варга Вікернеса і легендарний журнал The Pagan Front - Russland.

Які у вас плани на майбутнє проекту Adolfkvlt? Чи є нереалізований матеріал? Не могли б ви заодно розповісти про створення цього проекту? Багато оцінили гідно демо- запис, деякі знайшли в ній настрою, схожі з тими, які були присутні на культовому "Чорним Крилом", і тепер багатьом буде цікаво почути подробиці чи історію створення проекту.

Даний проект має свій власний розвиток з 2012 року, обумовлене відмінністю матеріалу від Молотх, а також тим, що в Adolfkvlt задіяні також і інші учасники. Зараз йде робота над підготовкою повноформатного альбому, але говорити про яких би то не було деталях поки рано, крім того, що матеріал, записаний на демо, частково дуже старий. Так, ряд музики і текстів були створені ще в 2004 році.

Чим на даний момент займається вище околомузикальние ідеологічне братство WotanJugend? Які музичні проекти складаються в ньому на сьогоднішній день?

WotanJugend не має централізованої структури, яких формальних або навіть неформальних лідерів, тому важко сказати детально про якісь плани або діяльність. У Братстві складаються незнайомі один з одним музичні групи, що розділяють загальну ідеологію і віру. Сказати про більше в даний момент буде некомпетентно.

Не могли б ви приділити трохи уваги сторонньому проекту А. під назвою Шепіт Рун? Яких музичних творінь нам від нього чекати найближчим часом?

Так, цей фольк-рок (в даний час) проект зараз перебуває в стадії завершення свого другого альбому (нагадаємо, що перший альбом, "Вікова Зима", явив собою експериментальний клавішний ambient - матеріал ), і протягом півроку він має побачити світ. Додатковою новиною є те, що в записі Шепіт Рун взяли участь такі імениті музиканти, як Д. з групи Коловрат і А. з білоруської команди Молот (Молат).

Яку оцінку ви дали б сучасної нсбм - сцени? Яких її представників ви можете виділити? Вам знайомі проекти Wolfkrieg і Holdaar?

Складно давати оцінку, чесно кажучи, немає часу слухати сучасну музику... Та й музику нехай обговорюють критики і слухачі, а не музиканти.


Зв'язок з групою і остаточне коректування здійснив Alex Jugent.
Складання питань GrindDawn.
 
 
 
 
 Обговорити на форумі      Читати далі...
Інформація
Відвідувачі, які в группе Гості, не можуть залишати комментарії в даній новині.


© Black Metal Union 2008—2014
При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.