Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Укр БМ
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
З БМ подобається найбільше

True/Raw
Nsbm
Pagan
Viking
Folk/Ambient
Sympho/Melodic
Unblack (Christian)

Афіша
Наша кнопкаЛінки

Лічильники
    Останні повідомлення на форумі
   Форум Топік Постів Автор
   Продам FOG MUSIC SHOP 127 FMS
   Продам Распродажа CD DVD LP | Скидка 50% 1 soundjazz
   Продам Продам CD 12 soundjazz
   Музика Покупаете ли вы БМ релизы, Посещаете ли вы БМ концерты? 584 Client
   Продам Пластинки и диски. 0 rahatred
   Продам Фирменные и лицензионные диски 12 sharanton
   Продам Werewolves Records 13 werewolves
   Продам Noir Sect (два обширных склада Black&Pagan; дисков и кассет) 11 BloodMeridian
   Продам Продам фирменные CD и винилы 55 Тульский Токарев
   Продам Продам/обміняю LP, CD, MC, TS та digi tray's (Україна, Ніжин) 18 aimtoknow
   Продам Продам CD 3 avsky666
   Новини груп Svarga 40 Vitaliy
   Продам Продам CD \ Tape \ zine 7 senchik666


    Новини Інтерв'ю з Slegest 20 грудня 2013
       | 20 грудня 2013
     
 
Інтерв'ю з Slegest
Ese, творець проекту Slegest, дав інтерв'ю порталу Norskmetal.net, в якому детально розповів про запис матеріалу для дебютного альбому, "Løyndom", і поділився планами, що стосуються майбутнього проекту.

NM.Net: Slegest, проект, що поєднує у своїй музиці елементи року і блек-металу з екстремальним вокалом, випустив перший повноформатний альбом "Løyndom". Нещодавно ми поспілкувалися з лідером проекту, Ese.

NM.Net: Не могли б ви спочатку представити Slegest нашим читачам?

Ese: Так, звичайно. Slegest з'явився в 2010 завдяки бажанню писати музику, з тих пір проект має справу з риффами, характерними для важкого року, і з екстремальним вокалом.

NM.Net: Коли ви вирішили заснувати Slegest, і чому ви вирішили створити соло-проект?

Ese: Я дуже люблю писати музику, і я вже багато років хочу створити соло-проект. Нарешті, час і місце виявилися правильними, і все почалося, коли я взяв свій старий багатодоріжковий магнітофон взимку 2010-го. Я відродив деякі старі ідеї, які здалися мені цікавими. Я хотів висловити свої почуття. Звичайно, ви можете по-іншому висловити свою депресію, розчарування або злобу, але для мене відмінно підходить і Slegest. Також хочу додати, що у мене задумливий настрій, тому у такої людини, як я, при зануренні в музику з'являються сильні почуття. Я шукаю їх, як наркотик, або подібно одержимому. Це не робота на результат, сам процес написання музики мотивує і надихає мене. Іноді мені стає цікаво, що приводить людину ближче до мистецтва: втрата себе або набуття себе.

NM.Net: Вас надихнули Black Sabbath. Slegest - свого роду триб'ют цій групі?

Ese: Ну, я зрозумів, яке звучання я хочу вибрати, і його можна описати, як музика з впливом Black Sabbath з екстремальним вокалом. Копіювання музики цієї групи не є метою, але якщо я зможу отримати атмосферу 70-их, то буде відмінно. Дивлячись на Slegest, я можу сказати, що музика проекту сягає корінням у важкий рок 70-их і 80-их, але є й елементи блек-металу. Сподіваюся, у Slegest своє звучання, в якому помітні впливу інших. У кожному разі, це і є мета.

NM.Net: Нещодавно вийшов "Løyndom". Не могли б ви розповісти про процес створення альбому?

Ese: Я почав роботу над альбомом "Løyndom" після релізу міньйону в 2012. Я хотів, щоб музика звучала, як у колишні часи, тому перед тим, як почати писати її, я багато думав про те, як все це буде виглядати. Я багато працював над цим, я хотів, щоб ідея була хорошою до початку написання матеріалу. Спосіб " подивимося , що з цього вийде" не для мене. У мене є своя студія, в ній я записую все для Slegest. Але партії ударних я там не записую. Я повернувся в Берген (як було і у випадку із записом матеріалу для міньйону), щоб записати партії ударних там. Я поїхав туди , бо мені потрібно було саме таке обладнання, яке дозволило б дотримуватися потрібного звучання. Я знайшов його в Conclave і Earshot Studios, інженером там був Bjørnar E. Nilsen. Я також хочу згадати Mads'а Lilletvedt'а, який позичив мені установку, використану на "Løyndom". Він також налаштував ударні на потрібне звучання. Для мене ці деталі важливі, вони впливають на результат. Тому, хоч Slegest і соло-проект, багато інших людей залучені в процес, їх робота впливає на результат. Мікшуванням займався я сам, у себе вдома, а мастерінгом - Herbrand Larsen.

NM.Net: Як під час написання музики вам в голову приходять ті чи інші ідеї?

Ese: Все просто: я роблю ту музику, яка мені подобається і яку я хочу почути. Може, це можна описати докладніше, але сказане, мабуть, ближче всього іншого до правди. Я народився в 1978; дізнався про важку музику рано, в чому мені допоміг цікавиться музикою батько і наш вініловий програвач у вітальні. Тоді я слухав музику. Як слухач, я краще, ніж як виконавець, якщо ви розумієте, про що я. Я ніколи не хотів показати, як добре я граю на якомусь інструменті Мені цікава та музика, яка висловлює небудь і має енергетику. Тому, коли я пишу музику, у мене немає яких-небудь формул, я намагаюся відчувати енергію, яку я отримую від рифів. Якщо у рифа зловісне звучання, намагаюся закріпити це, працюючи з піснею і лірикою. Якщо він виявляється сумним, я роблю з ним те ж, і так далі.
Я також колекціоную рифи, записую їх, а потім до них не вертаються кілька тижнів. Як у випадку з виробництвом пива, ви пробуєте його через деякий час після варіння. Якщо рифф подобається мені після очікування, він йде в колекцію.

NM.Net: Розкажіть нам про оформлення альбому "Løyndom", хто займався ним, і який його зміст?

Ese: Мій добрий друг, Mr Sør, познайомив мене з картинами Миколи Аструпа кілька років тому. На одній його картині зображено дерево і красивий краєвид, а його гілки - ніби людина, у картини страшний і тривожний настрій. Для мене в ній є "Løyndom" (нор. секрет). Я попросив іншого друга, його звуть Jan Magne Vigdal, зробити простий малюнок цього дерева білим олівцем на чорному тлі. Закінчилося все на столі Tom'а Korsvold'а, який займався дизайном обкладинки "Løyndom".

NM.Net: На "Ho Som Haustar Aleine" зняли офіційне відео. Не могли б ви розповісти про нього і про тих, хто взяв у ньому участь?

Ese: Тут було цікавий збіг обставин. Ørjan Talle і Håvard Nesbø, досвідчені фотографи з міста Systrond (де я живу), просто захотіли зняти це відео, вони придумали, як це зробити. Мені сподобалася ця ідея людей, з цікавістю виконують свою роботу, і я погодився, а результат був задовільним. Це також чудовий спосіб показати склад для живих виступів Slegest, про які ми поговоримо пізніше.

NM.Net: Slegest підписаний на Dark Essence Records, що ви можете сказати про лейбл?

Ese: Коли прийшов час записувати альбом, мені потрібно було знайти кого-небудь, з ким я міг би співпрацювати, тому мені вперше знадобився гарний лейбл. Мої очі були спрямовані на Dark Essence, і я більше не зв'язувався ні з яким лейблом.
На це є дві причини. По-перше, мені подобається цей лейбл і музика, яку він випускає, як на Karisma, так і на Dark Essence; я відчув, що Slegest впишеться до складу. По-друге, я знайомий з людьми, керуючими їм, і я знаю, вони добре виконують свою роботу. У нас також хороші стосунки. Але рішення приймав не я, тому, коли кілька пісень були готові, я відправив їм семпли. На щастя, їм сподобалося, і ми підписали контракт.

NM.Net : Ви задоволені результатом? Яка реакція була на вихід альбому "Løyndom"?

Ese: Так, я задоволений.
Не я повинен оцінювати музику Slegest, але мене задовольняє як результат, так і реакція на альбом. Я щасливий, тому що альбом надихнув мене на подальшу роботу; для Slegest все лише починається. Це фантастичне відчуття, коли те, що ви створили, зараз якимось чином починає працювати саме, і вам залишається тільки слідувати тому, що, як ви відчувайте, Slegest хоче.

NM.Net : Чи є у вас плани з реклами альбому?

Ese: Так, буде кілька концертів, у тому числі на фестивалях.

NM.Net : Які виконавці вплинули на вас більше за інших?

Ese: Дуже складне питання. Виконавці, які роблять хорошу музику, надихають мене. Виконавці, які сміливі для того, щоб бути чесними, надихають мене Коли вони роблять і те, і те, як Stein Torleif Bjella, то ще краще.

NM.Net : Ви були у складі групи Vreid з 2004-2009, не могли б ви розповісти про цей час і про те, як воно допомогло вам у вашій кар'єрі?

Ese: Воно багато вивело на новий рівень. Я наполегливо працював у складі Vreid, учасники групи багато працювали тоді і продовжують робити це зараз. Ми провели багато часу в студії Hvàll'а, де ми записували все з нуля. Vreid також є активною концертною групою, а це багато що означало для мене. Візьміть до уваги, що я ніколи не грав у будь-яких групах, які давали концерти (за винятком гаражних кавер-груп) на момент створення Vreid, тому можна сказати, що я майже відразу почав робити те, про що раніше тільки мріяв. Vreid досі близькі мені, і я пишаюся тим, що був частиною групи.

NM.Net : Як ви з часом розвинулися в музичному плані?

Ese: Я ніколи не думав про це, але, думаю, тепер впевненіше, коли справа доходить до створення музики. Коли у вас соло-проект ви самі приймаєте всі рішення. У цього є і плюси і мінуси, але зараз легше, ніж раніше.

NM.Net: Які цілі ви б хотіли досягти як музикант Slegest?

Ese: У мене весь час нові цілі, зараз потрібно організувати концерти Slegest.

NM.Net: Що чекає Slegest в майбутньому? Чи залишиться Slegest соло-проектом?

Ese: Як я сказав, я хочу організувати концерти Slegest , і для цього був сформований концертний склад. Зі мною в групі мій брат, Hövard (бас-гітара), Sør (гітара) і Fjøsne (ударні). На мені буде гітара і вокал. Коли треба буде писати музику, Slegest, швидше за все, знову стане соло-проектом. Якщо я відчую, що треба буде залучити когось, я зроблю це .

NM.Net: Велике спасибі за відповіді!

Ese: Спасибі за відведений час та інтерес. Слухайте метал!
 
 
 
 
 Обговорити на форумі      Читати далі...
Інформація
Відвідувачі, які в группе Гості, не можуть залишати комментарії в даній новині.


© Black Metal Union 2008—2014
При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.