Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Укр БМ
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Дистрибутиви
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
ваше ставлення до ЕР дисків

круто, нам то треба
то треба групам
і нашо їх видають?

Онлайн
Зареєстрованих: 1
Незареєстрованих: 11

Користувачів: 12

На сайті зараз:
grongad

Афіша
Наша кнопкаЛінки

ЛічильникиCAPITOLLIUM

liturgy black metal
Біографія:


Гурт був створений в 2000 A.D. в Україні (Львів) під враженням від величності холодних, обплетених плющем, мовчазних каменів готичного кладовища st. Julius’ом – єдиним учасником і композитором проекту (ex. Molphar, ex. Liturgy for Nosferatu, ex.Apostate).
В 2000 році перше демо було записано - "Undivine Antipathy". Після цього в 2002 році друге демо під назвою "Symphony of Possession" було створене. Час звучання відповідно 28 і 60 хвилин. Уся музика була витримана у стилі symphonic black metal. Матеріал на "Undivine Antipathy" був більш брутальний, ніж на "Symphony of Possession", де зустрічалось більше мелодій і темних гармоній. Обидва альбоми записані в Capitollium Recs.
Основне джерело натхнення для Capitollium – містичні аспекти життя, величність готичної архітектури. Стиль гурту можна охарактеризувати як Liturgy Metal так як у його композиціях міститься багато елементів середньовічної і катедральної музики. Ідеологія гурту - антихристиянство та квазі-католицизм. Образ st. Julius'а - божевільний та схиблений священник. Його внутрішній світ відображений у його зовнішньості.


В 2002 році лейбл для видання альбомів був знайдений. Ним став російський Oupiric productions. У жовтні 2002 року перший альбом гурту "Undivine Antipathy" був виданий на касеті. Даний реліз містив 2 бонус треки із альбому "Symphony of Possession".


У березні 2004 року другий альбом гурту під назвою "Symphony of Possession" був виданий у форматах CD/MC тим же лейблом. До альбому увійшло 13 композицій у стилі melodic symphonic black metal. Альбом отримав хороші рецензії у вітчизняній і закордонній пресі. З цього часу про гурт дізналися у всьому світі.


У цьому ж році на іншому російському лейблі More Hate productions виходить вже третій альбом гурту – «Seraphim’s Lair». Диск містить 8 композицій - більш ніж 50 хвилин літургійного black metal в унікальному стилі Capitollium.
У 2005 році st. Julius приступив до роботи над четвертим альбомом, що був названий "Engraved Fear". Цього разу у роботі над матеріалом прийняли участь ще два сесійні учасники - A.Sinless (Sinless, Goliard, Paganland) у якості гітаристу і Orchidea (ex. Audi Sile) – жіночий вокал. З цього часу Capitollium перестає бути одноосібним проектом. Робота над альбомом була закінчена взимку 2005 року.


Невдовзі було вирішено зібрати повний склад гурту. Перші репетиції розпочались у такому складі: st. Julius - вокал/гітара, Demon (ex. Ambivalence) - бас, Franzen (Го До) - клавішні, Terrorist (ex. Ambivalence) - барабани. Трохи згодом Franzen полишив гурт, на його місце прийшла клавішниця Fosco Culto (Lamia Culta). Також ще один гітарист приєднався до колективу – Antichrist (ТЗП). Невдовзі у зв’язку із переїздом до іншої країни гурт полишив барабанщик.
За період 2005-2006 років гурт виступає на двох концертах у Львові, записує декілька речей для компіляцій. Постійні пошуки та зміни барабанщиків не дають гурту зосередитись на створенні нового матеріалу. У групі зростає конфлікт.


Весною 2006 року перший альбом гурту "Undivine Antipathy" був перевиданий на диску Oupiric productions із бонус-треками включаючи кавер-версію на пісню гурту Evol.


Після концерту гурту в червні 2006 (склад - st. Julius - вокал, Antichrist – гітара, Heretic – гітара, Demon - бас, Fosco Culto - клавішні, Aryan – барабани) внаслідок внутрішніх конфліктів склад гурту був розпущений.
Невдовзі після цього, літом 2006 року на More Hate productions виходить четвертий диск гурту - "Engraved Fear". На цьому альбомі характерний стиль гурту стає більш вираженим, багаті аранжування церковного органу створюють величну і водночас містичну атмосферу. Лірика гурту присвячена жертвам та жорстокощам інквізиції. Альбом був з ентузіазмом сприйнятий шанувальниками групи. В Інтернеті з’являються інтерв’ю із гуртом у закордонних виданнях.


Взимку, на початку 2007 року приїзд першого барабанщику гурту Terrorist’у стимулює відновлення діяльності Capitollium. Також у гурт повертається перший клавішник Franzen. Невдовзі група приступає до репетицій у такому складі: st. Julius – вокал/бас, Antichrist – гітара, Franzen – клавішні, Terrorist – барабани.
Впродовж 2007 року гурт працює над створенням і записом матеріалу до нового альбому. У цьому їм допомагає професійна оперна співачка Marianna (Полинове Поле). Восени 2007 року гурт завершує роботу над новим альбомом.


Невдовзі гурт виходить на контакт із нідерландським лейблом Sworn Records, який погоджується видати альбом гурту. Реліз заплановано на весну 2008 року.
Склад:


st. Julius – вокал/бас
Antichrist – гітара
Franzen – клавішні
Terrorist – барабани
Suor Regina - оперний жіночий вокал


Дискографія:2002 Undivine Antipathy MC Oupiric productions
2004 Symphony of Possession CD/MC Oupiric productions
2004 Seraphim’s Lair CD More Hate productions
2006 Undivine Antipathy CD Oupiric productions
2006 Engraved Fear CD More Hate productions

Mp3:


[left]

[/left]


(2006, exclusive compilation version)
mp3, 4:40, 192 kbps, 6,41 Mb

Twilight Chariot

(2006, exclusive compilation version)

mp3, 4:02, 192 kbps, 5,53 Mb


Seraphim's Lair
(2004, "Seraphim's Lair" CD)
mp3, 5:44, 192 kbps, 7,87 MbWaiting Until the Sundeath

(2004, "Symphony of Possession" CD)
mp3, 4:58, 192 kbps, 6,83 Mb


Ravenclouds


(2002, "Undivine Antipathy" CD)
mp3, 4:22, 192 kbps, 5,55 Mb


Сайт:


http://www.capitollium.com.ua


Контакт:


capitollium [at] yandex [dot] ru


Замовлення альбомів:

© Black Metal Union 2008—2010
При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.