Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Форум
      Банди
      Розширений пошук
      RSS Канал
      Дистрибутиви
      Зворотній з‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Лінки
Логін
 логін : 
пароль : 

Пошук
Радіо
Опитування
Ваше ставлення до НСБМ

це не Black Metal
подобається музика
подобається ідея
чорний метал білої раси

Онлайн
Зареєстрованих: 0
Незареєстрованих: 6

Користувачів: 6
Афіша

Наша кнопка

Партнери
ТРАКТОР стильне взуття
Metal.ck.ua - Черкасский metal-портал
Blackforest. Black ambient
http://blackened-mind.at.ua
http://www.gallicia.narod.ru
Dead Center Productions
Metal Scrap - Underground Label
Moonlight Dominion : Poisonous Music Realm
Metal Point - Хмельницкий Портал Тяжелой Музыки
Darkness
Лічильники
PageRank Checking Icon

швидка відповідь Відповісти
 Whisper Of Soul, melodic black metal
gen552
12 березня 2008 22:04
Повідомлення #1

Salikotal
  • 17

Група: Користувачі

Всім привіт! Нещодавно у розділі "Банди" з`явився новий гурт Whisper of soul. Гурт є маловідомим на теренах України проте отримав схвальні оцінки у свому рідному місті Луцьку та від людей які прослухали дебютнік "Fear of retaliation", який можна скачати на цьому сайті у вище вказаному розділі.
Було б цікаво почути Ваші думки та відгуки відносно творчості данного гурту.

P.S. See in hell…or in paradise (it relies on each personally).
Whisper of Soul. Fear of retaliation.
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
wosofblood
13 березня 2008 09:24
Повідомлення #2

Salikotal
  • 17

Досить класно грають, доречі не такі вони і вже маловідомі в Україні просто живих концертів не було поки. Неодноразово мали виступати але здається мають постійні проблеми з драмерами. Буду сподіватись, що всетаки скоро почую наживо. Радує те, що в альбомі є як досить ліричні так і безкомпромісно агресивні треки проте мелодика не зникає. Я б сказав що це навіть Sympho melodic black metal. Взагалі мені сподобалось, ставлю 4,8 бала.
Вставка цитати
gen552
13 березня 2008 09:27
Повідомлення #3

Salikotal
  • 17

Да, крута шняга!
Вставка цитати
gen552
13 березня 2008 09:36
Повідомлення #4

Salikotal
  • 17

wosofblood,
дякую. Да, з драмерами в нас вічні трабли. Але так нічо, тримаємся... хоч і важко. але диким уркам не звалити наш симфо-дух. Уркі сволото!
Вставка цитати
Lugat
13 березня 2008 10:28
Повідомлення #5

Salikotal
  • 17

Групи не чув, але завжди підтримаю !!! :)
Вставка цитати
gen552
14 квітня 2008 01:37
Повідомлення #6

Salikotal
  • 17

Народ, якщо комусь важко злити наші композиції з даного файлообменника, вкажіть на який залити і ми обобвязково це зробим.
Вставка цитати
Valbrand
14 квітня 2008 09:10
Повідомлення #7

Marou
  • 34

Група: Модератори

бугагагагагагаг отето у вас фотки, жесть просто неимоверная! надо бы отправить автору *топ 10 бм фото*(или как оно называлось), авось вы вдохновите его на создание нового шедевра...это просто капец.... haha
на мое имхо, только глянув на эти фоты, у вас сразу же необходимо забрать инструменты, дабы вы не оскверняли Black Metal своим позерским присутствием..лучше сидите дома и втихаря слухайте Емпероры и Дима Боргиры... я как только вижу такие изображения - сразу могу поставить диагноз - пафосный БМ позерского пошиба, неумелый и отстойный..ща альбомчик докачаю, проверю так ли всё...
мда,кстати, прочитал вашу историю...больше похоже на историю какого-то совкового ВИА:
оповиті ідеями і любов’ю до найпрекраснішої музики на світі вирішили створити свою групу.

Варто відзначити що музичної освіти не було ні в кого, лише велике бажання грати. Технічним наставником став автор музики на першу пісню Шеремета Андрій який мав 14 років стажу гри на гітарі і 4 роки на фортепіано. Перша репетиція відбулась у серпні місяці. На здивування Андрія, який мало вірив в те що з гурту з такими „професійними” учасниками щось вийде, була зіграна (хоч і криво) написана ним пісня.

теперь про *музыку*:
звук у вас максимум на средненькую демку, даже для бм...
вокал - 13 летнего школьника, переслушавшего Крейдл оф Филс и решившего попробовать свои силенки в скриме
музыка...более-менее неплохие мелодии проскальзывают в некоторых песнях..но они мне больше дум напоминают, с блэком общего это вообще ничего не имеет, как ровно и весь альбом... причем все эти мелодии исключительно на клавишных... отправьте пару партий ВИА ГРЕ или Блестящим, может они в свой новый *хит* возьмут че-нить...про то что вы там на гитарках наваливаете даже говорить не хочется
всё что у вас от блэка - типа *скримминговый* вокал...
а в остальном -... даже больше негатива писать не хочется...
скажите, чего вы ждете, на что надеетесь? с таким музлом ловить нечего, ну максимум пара-тройка сейшенов по Украине в клубах на 30 человек...ЗАЧЕМ такое играть? ну вот ЗАЧЕМ? разве что для самих себя, и ближайших друзей, если им это будет не впадло слушать...

Диагноз однозначен: РУКИ ПРОЧЬ ОТ BLACK METAL!
Вставка цитати
Tundra14
14 квітня 2008 20:40
Повідомлення #8

Leviathan
  • 136

Група: Журналісти

Добре, Валбранде, умовив)) Лише фотки подивлюсь та й усе

АААААААААААААААААААА!!! Я й не думав, що все НАСТІЛЬКИ погано hysterical
Хлопці, ви, звичайно, вибачайте, але... hysterical
Ну не можу я таке слухати! haha

----------------------------------
Black Metal - музыка для сильных людей, для злых людей. Ты обязан слушать не ту музыку, которая тебе нравиться, а ту, которая действительно злая. (c)
------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------
Вставка цитати
cleg
15 квітня 2008 14:32
Повідомлення #9

Salikotal
  • 17

господа 2 предыдущих оратора...
я тут только зарегестрировался, и вашего творчества еще не слышал.
пожалуйста, подскажите, где можно с ним ознакомиться. для сопоставления с обгаживаемой незаслуженно вами командой (все когда-то начинали) было бы очень интересно.
в общем, покажите пожалуйста, если вас это не затруднит на вашем олимпе - что дает вам право так судить. (кроме конечно фотографий, которые несомненно показывают вашу степень тру-крутости).
Вставка цитати
Tundra14
15 квітня 2008 14:34
Повідомлення #10

Leviathan
  • 136

Хлопче, тут питалась думка про творчість данної "банди"? Я свою висказав. В чому ти бачиш проблему? Чи мені тепер, якщо я не граю блек металлу не можна критикувати ті чи інші команди? Не бачу логіки.

Black Metal - музыка для сильных людей, для злых людей. Ты обязан слушать не ту музыку, которая тебе нравиться, а ту, которая действительно злая. (c)

----------------------------------------------------------------------------------------
Вставка цитати
gen552
15 квітня 2008 19:21
Повідомлення #11

Salikotal
  • 17

1) Звісно можеш... тільки критикувати треба в певних рамках. В які рамки ти взяв цю команду, в рамки тру блєк? :) Тоді яка ж твоя критика на тему чувак в бушлаті з нето косою, нето х**...ю в руках, в рамках розмальованого тру блєк металіста?:)))))
2) Якщо ти такий геній що непослухавши наші композиції, по фотках опредилив нас та нашу творчість, то я теж такий геній.
3) Уважно почитай який стиль ми граємо. Тиж не рівняеш Озборна з Хелоувіном чи не так?
4) За Крєдлов та Боргерів дякую. Нам це приємно!:)
5) Фото та зовнішній вигляд, ще нічого не говорить. Говорить музика....
6) На рахунок історії: вибачайте, але спалених церквей на нашому рахунку 0.

скажите, чего вы ждете, на что надеетесь?
- на гопода нашего!:))))))))))))))
ну максимум пара-тройка сейшенов по Украине в клубах на 30 человек...ЗАЧЕМ такое играть?
- потому что играть на тупых двух аккордах и рыкать в микрофон мы не умеем. Да и кресты перевёрнутые дорого стоят:))))))))))
ну вот ЗАЧЕМ?
- я же ответил.))))))))
разве что для самих себя, и ближайших друзей, если им это будет не впадло слушать...
- поверь мне: на вкус и ... все трушники разные, особенно жареные и с подливкой!:)))
Вставка цитати
Valbrand
15 квітня 2008 20:41
Повідомлення #12

Marou
  • 34

Еще раз подчеркну: ваша говномузыка к блэку отношения никакого не имеет, с Боргирами вас никто не равнял, а если *вокал - 13 летнего школьника, переслушавшего Крейдл оф Филс и решившего попробовать свои силенки в скриме* для тебя комплимент, что уж тут добавить...
потому что играть на тупых двух аккордах и рыкать в микрофон мы не умеем.

то что вы делаете это еще хуже, во первых на гитарах у вас именно пиздоватые джи джиканья, во вторых то что выступает в роли вокала это даже не *рыканье* а какая-то хуевенькая пародия на Скруджа МакДака, а в третих, благодарите клавишника, который хоть как-то в некоторых моментах вырулил ситуацию, если б не он, то ваше *творчество* вообще было бы полным абзацом, а так вы просто еще одна команда полетевшая в корзину..
я вот не знаю, что вам не нравится? что так резко отписали что вы отстой? ну так звиняйте, вы не на форуме кристины орбокайте, тут к вам никто не будет проявлять снисходительность, сочувствие и уж тем более писать *ребята, вы должны развиваться музыкально, больше работать над аранжировками и вообще успехов вам и удачи*. тут констатация факта на данный момент - а на данный момент вы играете отстой, который почему-то назвали блэк металлом.
так вот: играйте дальше коль хочется, может через пару лет способитесь на неплохой симфо альбом, проедетесь туром по всяким Ильичевскам и Кривым Рогам.. толька вот, парни, к блэк металу ваша музыка отношения не имеет, ибо взять гитару и навалять под джи-джи и думовые партии на клавишах песен с названиями *Ангел Души*, *Хороший день для смерти* - этого слишком мало для того зачислить себя в ряды творцов Черного Искусства.
Вставка цитати
gen552
15 квітня 2008 22:23
Повідомлення #13

Salikotal
  • 17

Пусть будет так! Всем не угодиш. Доказывать что либо тебе - нет смысла, а доказывать что либо мне - вообще бесполезно. Ты так и не понял что я тебе отписал. Но зачёт за критику ( а тоесть обсыралово ) принимается, ибо нас ещё дохрена таких какты ждёт. И тратить время на каждого - нет смысла. Ты ведь тоже не идеален, верно! Кто то тебя любит, а ктото обсырает так же как и ты нас. Ну так что теперь плакать? :) Тем не менее спасибо...

Бог тебя любит! :) Ги!
Вставка цитати
KelticMoon
16 квітня 2008 10:44
Повідомлення #14

Salikotal
  • 17

Слава і поклон до самої підлоги великому гуру і духовному наставнику Black Metalа пану Volbrand

Вибачте, але я просто не зміг стриматись. Я взагалі то сам прихильник Тру, проте мене вразило високо інтелектуальне повідомлення даної особи. Ну по-перше це треба твоє повідомлення скопіювати і разом з аватором помістити на форумі приколів під назвою *Метр Блек Метала дає рецензію*, тоді перше місце буде забезпечено. Я теж заради цікавості скачав цю групу. До чого там забрати інструменти, таке враження що це в тебе в дитинстві гітару забрали і зараз тут виплескуються комплекси неповноцінності. Доречі, теж дуже кортить послухати світові шедеври Black Metalа твого авторства. Дані претензії мені нагадали одного мого колишнього знайомого, він весь час совав за собою юрбу малалеток по 13 років і трусив їм там про позерство, про тру не тру і т. д., так йому його ж друзі-однолітки в спину плювали. Скільки можна мусолити цю тему. Просто соромно. До чого там фото, воно просте, і сказав би навіть нейтральне. Моя улюблена група IMMORTAL і мені було б дуже прикро і нестерпно якби якесь бидло написало, що на їх фото зображено три тупорилих троля льодовикового періоду знятих фотоапаратом зразка 1933 року. В кожного свої смаки і вподобання. Написали ж - мелодік блек метал. Валять собі мелодичний сімфачьок, ну запис поганий, але там і не було написано, що запис був проведений на Moon Records. Якщо ти неприхильник даного напрямку то навіщо писати взагалі в цю тему. Тут взагалі моя і твоя критика в такому ракурсі як було написано лише прояв хамства і відсутності власної культури. Таким макаром можна дати рекламу щоб всі прихильники шансона чи хіп хопу заходили на форум і давали тут групам характеристику. Групі whisper of soul взагалі треба віддати належне, що намагаються вибитись і не протирають штани пишучи в нет всяку фігню бо нічим занятись. На рахунок зацитованої історії групи, то напевно тебе більше вразило як би там було написано, що троє бухих хлопців від передозу пива почувши поклик Сатани почали грати в самому гавняному напрямку. Навпаки хлопці оригінально пропіарили Black Metal, за що їм плюс взагалі поставив би. Кожен має право на свої думки, але треба і дотримуватись якихось загальних норм культури і елементарної вихованості. А таким макаром як вище було написано ми даємо поштовх прихильникам даного гурту чи напрямку і всім іншим людям, обсирати наші улюблені гурти просто заради приколу, або по принципу бо вони теж так роблять.

Ще жодна людина не сказала:
мені це не подобається,
бо я цього не розумію.
Ніцше
Вставка цитати
Gannibal
16 квітня 2008 11:10
Повідомлення #15

Lauviah
  • 51

Мені якось пох до ваших тьорок, але склалось враження, що ті хто захищають гурт, саміі є учасниками сабжу. Або якимись друзями

2 Вальбранд:
"Як погане вино може стати хорошим оцтом, так і поганий письменник - хорошим критиком"(с)
Одним словом, яка тобі різниця що там хто грає. Я сумніваюсь що твої пости змусять їх усвідомити рівень своєї галімості і припинити діяльність

2KelticMoon & cleg:

Мене добиває оця манера дискусії типу "а ти зроби краще" Це звучить так по-дитячому... Тому я б, на вашому місці, абстрагувався від неї

Карочє, пацикі, лайф із гуд

Вставка цитати
Tundra14
16 квітня 2008 11:46
Повідомлення #16

Leviathan
  • 136

Хлопче, не в тім річ. Просто дивись... Мені цей гурт не сподобався. Ще комусь не сподобався. Хіба, я маю писати, що БЛЕК МЕТАЛ ІСТ КРІГ та ОНЛІ ТРУ!!! Чи... "Респект группі! Бо вона намагалась пробитись!"? Пробитись куди?! В андерграунд (вибачте, але я не пам"ятаю, з якого ви міста)?! Чи на НАклер Бласт?! ОТ КУДИ?!!!
Далі... Тут питалась думка. Вибачте, але мене зірвав сміх від самої вішої фотки. То що, далі я маю викаблучуватись, качати ваш "витвір", і казати:"Респект, браття-мітоллісти!"??!!
Я не розумію. Гурт вкинув своє демо(чи що воно таке?) на (як а мою думку, хоча вона з кожним днем стає все слабше і слабше,) ТРУ БЛЕК МЕТОЛЛ форум. То, вона очікувала всебічного признання та шани? Чи ЩО ВОНА ЧЕКАЛА?
Робите свою справу заради себе і друзів - робіть. Хіба, вам хтось заважає? Але писати, що те-то і те-то порівняння і та і інша думка про звук (риффи, мелодію, тексти, ідею, зведення, запис чи професіоналізм) вам не подобається, і вам на неї пох... То вже занадто! Га? Тру-Блацк Метоллісти! Чи ви ладні лише про "сіськи" розмовляти та слухати Кредл Оф Філз? Усім так пре, що я аж не можу... Це все-рівно, що Те-Деум називати королями Дез Металу! Хай вам грець! То скаженство! І ви (ваша группа, чи що воно таке є?) ще маєте нахабство тут кричати про трушність, гідність та "свободу вибору"? Ну ппц... Смішно. Просто СМІШНО!
Моя думка - робіть що хочете, пишіть, що хочете, каркайте собі, як хочете! Але не кричіть при цьому, що ви - Унікальна Українська БМ группа, яку хтось там не зміг реалізувати, не дивлячись на усю "геніальність" ваших задумів(зрозуміло, що я максимілізую, але факт залишається фактом)...

Вставка цитати
KelticMoon
16 квітня 2008 12:08
Повідомлення #17

Salikotal
  • 17

Таке враження, що тут між строчок читають. Мені до одного місця дана група, мене тільки вбиває така критики. Здається gen.. їхній учасник, і в першому повідомленні просив просто написати враження. Нахера втирати їм про те як там хто на Денні Філса схожий. Я не помітив там повідомлення *ми сама класна група пишіть нам*. А закид щодо пару виступів в якихось там Ілічівськах чи ... Там що не люди живуть?
Вставка цитати
Valbrand
16 квітня 2008 16:00
Повідомлення #18

Marou
  • 34

жаль тратить свое время на очередного паренька, который на деле то и не знает о чем говорит...
Слава і поклон до самої підлоги великому гуру і духовному наставнику Black Metalа пану Volbrand

спасибо
кстати, всмотрись повнимательнее, ник мой ты неправильно написал.
Ну по-перше це треба твоє повідомлення скопіювати і разом з аватором помістити на форумі приколів під назвою *Метр Блек Метала дає рецензію*, тоді перше місце буде забезпечено.

Ты лучше отправь *музло* своих корешей (или ты сам там играешь?) куда-нить, вот умору-то будет. И фотки, конечно, не забудь. Признаюсь честно: такого угара на фото я не видел уже очень давно.

Я теж заради цікавості скачав цю групу.

Более чем уверен, что до этого ты был очень даже хорошо знаком с творчеством группы, если вообще не являешься автором ее песен.

До чого там забрати інструменти, таке враження що це в тебе в дитинстві гітару забрали і зараз тут виплескуються комплекси неповноцінності.

Можешь пояснить мне связь с тем, что у меня *в детстве забрали гитару* и тем, что я пишу тут на форуме? А может у меня развилась гиперкомпенсация и я давно уже стал метром гитарного искусства и плюю тут сверху на всех неграмотных музыкантов..почему не так?
Твои попытки меня *опустить* никчемны и необоснованны.

Доречі, теж дуже кортить послухати світові шедеври Black Metalа твого авторства.

на такое даже отвечать не хочется... ты прикалуешься или реально туго мыслишь? причем тут что играл бы я к тому, что играют твои друзья или ты?

До чого там фото, воно просте, і сказав би навіть нейтральне.

я говорил про отдельные фото каждых участников, а не то где они красуются все вместе.

Моя улюблена група IMMORTAL і мені було б дуже прикро і нестерпно якби якесь бидло написало, що на їх фото зображено три тупорилих троля льодовикового періоду знятих фотоапаратом зразка 1933 року.

Вау! Странно что твоя любимая группа не Крейдлы или Боргиры. Насчет Иммортал - неоднократно слышал как их очень похоже и называют. Ради справедливости: оно, в принципе, на то и похоже.

В кожного свої смаки і вподобання. Написали ж - мелодік блек метал. Валять собі мелодичний сімфачьок, ну запис поганий, але там і не було написано, що запис був проведений на Moon Records. Якщо ти неприхильник даного напрямку то навіщо писати взагалі в цю тему.

Это не мелодик бм, это черт знает что. Даже если, пускай уж, и причислить их каким-то макаром к бм, то это было бы реально настоящая пародия.
Мун Рекордс - это не студия звукозаписи, а фирма, занимающееся продажей пиратских метал-записей и сборников репа и хип-хопа.

Групі whisper of soul взагалі треба віддати належне, що намагаються вибитись і не протирають штани пишучи в нет всяку фігню бо нічим занятись.

Считаю, что группе следует прекратить свое существование, дабы не позорить имя Black Metal своей якобы причастностью к нему.

На рахунок зацитованої історії групи, то напевно тебе більше вразило як би там було написано, що троє бухих хлопців від передозу пива почувши поклик Сатани почали грати в самому гавняному напрямку. Навпаки хлопці оригінально пропіарили Black Metal, за що їм плюс взагалі поставив би. Кожен має право на свої думки, але треба і дотримуватись якихось загальних норм культури і елементарної вихованості.

История реально ржачная, вес эти рассказы про боязнь непрофессиональности музыкантов и пр. хуйня тупо жжет. Участники группы даже свои реальные имена и фамилии в буклете оставили, как в Арии какой-нибудь, такого в бм я еще нигде не видел.
Норм культуры будешь придерживаться на форумах леонида черновецкого. После фразы *пропиарить блек метал* мне стало всё ясно... какое пропиарить? может еще скажешь *метал в массы* или *хэви метал в каждый дом*? Тебе явно невдомек что такое БМ.
БМ ни в коем случае не должен стать достоянием общественности, и, конечно же, парни вроде твоих товарищей никогда не должны были бы про него даже узнать, дабы таких групп как они вобще не возникало.

Ще жодна людина не сказала:
мені це не подобається,
бо я цього не розумію.
Ніцше

выебнуться решил, типо умные книги читаешь?

godlessnorth,
скачай, послушай... мне кажется, слишком велика для них честь находиться в одном разделе с Кродой и НМ...

P.S. Также мне кажется, что gen552, KelticMoon и cleg - один и тот же человек на самом деле. Или уж их что-то связывает) Слишком странным выглядит появление на форуме двух новых юзеров, зарегистрировавшихся в последние два дня спецом чтобы защитить этот проект.
Вставка цитати
Tundra14
16 квітня 2008 16:09
Повідомлення #19

Leviathan
  • 136

Хлопче, то, може, ти не зрозумів...
Раптом, вони хотіли зігати Арію, але не вийшло, і вони гітарки замаскували клавішними? crazy
А вокал теж не вийшов. Тож, вони вирішили викрутитись псевдоскрімом? haha hysterical
А ще - ритм секція підвела, тож, нічого крім блозд біту їм не лишилось
Коротше, тут я нічого не "шарю". Ти правий. Бо в такій хні я дійсно недалекий. Ну то вже моя "проблема життя"...

Вставка цитати
Ulver1488
16 квітня 2008 21:25
Повідомлення #20

Balberith
  • 68

Судячи з всього вищесказаного цей гурт якесь очко. Не буду качати

Де хрест встане, там трава в'яне