Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Форум
      Банди
      Розширений пошук
      RSS Канал
      Дистрибутиви
      Зворотній з‘язок
      Правила порталу
      Лінки
Логін
 логін : 
пароль : 

Пошук по сайту
Радіо
Опитування
З блеку подобається найбільше

True/Raw
Nsbm
Pagan
Viking
Folk/Ambient
Sympho/Melodic
Unblack (Christian)

Онлайн
Зареєстрованих: 0
Незареєстрованих: 4

Користувачів: 4
Архів
Травень 2008 (12)
Квітень 2008 (10)
Березень 2008 (14)
Лютий 2008 (8)
Січень 2008 (3)
Афіша

Наша кнопка
Партнери
ТРАКТОР стильне взуття
Metal.ck.ua - Черкасский metal-портал
Blackforest. Black ambient
http://blackened-mind.at.ua
http://www.gallicia.narod.ru
Dead Center Productions
Metal Scrap - Underground Label
Moonlight Dominion : Poisonous Music Realm
Лічильники
каталог сайтів

1 2 3 Далі...
швидка відповідь Відповісти
 Варг Вікернес. Осуд чи схвалення?
M8R8K
9 квітня 2008 20:11
Повідомлення #41

Lauviah
  • 51

Група: Користувачі

Koscheraatt,
.не хами..я ж тоби не хамлю(поки що)

----------------------------------
Mortis vincit omnia..
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
validol
9 квітня 2008 20:45
Повідомлення #42

Salikotal
  • 17

Юронімуса ніколи не поважав, вважаю його очком.

Попрошу висловлювати свою думку трохи полегше.По суті,Єуронімус і поставив стиль,шо зараз називається тру блек метал на ноги.Він робив реальні речі.А ти шо робиш для блеку крім викриків "Зіг хайль" і синхронного розпивання пива?Я тоже не люблю негрів і всякої такої напасті але про то не кричу і не обсираю чиїхсь кумирів.
По твоєму,де би записав свій перший альбом Крістіан,той шо Вікернес якби не було студії того ж Єуронімуса?
Тепер про Бурзум.Варг пише і робить мудрі речі.Хто не читав раджу почитати Vargsmal(Речі Варга),Irminsul і решту робіт Вікернеса.
Вставка цитати
validol
9 квітня 2008 20:52
Повідомлення #43

Salikotal
  • 17

теперь на форуме остались только аццкие тру-НСБМщики и оппозиции в лице аццких сотонистов уже нет)) а жаль)

І ти то пишеш в темі про Варга?Чесно,ти мене дивуєш.Бурзум завжди підтримував ЯЗИЧНИЦТВО.
Якшо чесно,мені пофіг шо на сатаністів(ібо вони самі ж собою прославляють християнство),і на НСБМщиків(ібо вони просто ше не виросли до відповідного віку і хавають то,чим їх зазомбував Гітлєр і подібна йому мразь).
Особисто я підтримую гармонію людини з природою і віру предків наших,про шо і пише Варг.
Вставка цитати
Ulver1488
9 квітня 2008 20:56
Повідомлення #44

Marou
  • 34

Ну добре, вибачай нарахунок Юронімуса. Впринципі внесок в розвиток блеку він звичайно зробив, але як людина він мені не імпонує, скажімо так

Де хрест встане, там трава в'яне
Вставка цитати
Jotunhammer
9 квітня 2008 23:32
Повідомлення #45

Marou
  • 34

Група: Журналісти

НСБМщиків(ібо вони просто ше не виросли до відповідного віку і хавають то,чим їх зазомбував Гітлєр і подібна йому мразь
ех валідол,бред несеш...повний....

Вставка цитати
Jotunhammer
9 квітня 2008 23:35
Повідомлення #46

Marou
  • 34

По твоєму,де би записав свій перший альбом Крістіан,той шо Вікернес якби не було студії того ж Єуронімуса?
hysterical

Вставка цитати
Valbrand
10 квітня 2008 08:33
Повідомлення #47

Marou
  • 34

теперь на форуме остались только аццкие тру-НСБМщики и оппозиции в лице аццких сотонистов уже нет)) а жаль)

І ти то пишеш в темі про Варга?Чесно,ти мене дивуєш.Бурзум завжди підтримував ЯЗИЧНИЦТВО.

не нахожу связи между фразой, которую ты процитировал и языческим бурзумом (который, к слову, нихуя не был всегда языческим как ты считаешь).
Я писал относительно юзера Кошерат, которого забанили, к чему ты приплел тут язычество и бурзум хз.
Якшо чесно,мені пофіг шо на сатаністів(ібо вони самі ж собою прославляють християнство),і на НСБМщиків(ібо вони просто ше не виросли до відповідного віку і хавають то,чим їх зазомбував Гітлєр і подібна йому мразь).

жжош!
Вставка цитати
fenrisulfr
10 квітня 2008 13:29
Повідомлення #48

Marou
  • 34

Я прочитав варгсмол ще тоді коли блек мені видавався музикою для металістів-задротів, не володіючої мелодикою, отже і здоровим сенсом. Правда, вже тоді я стояв на стезі свого язичництва. Хорша книжка, хоча зміст ніякий. Надто багато заскоків. Єдине що мені сопдобаллось - це світогляд Варга, його постановка змісту життя. І, як би виразились гопніки, на відміну від решти блекерів він за свій базар "отвєчає". В той час як тру сатанюки сидять, жлуктячи пиво і трахаючи готес, сопляк із бергену потихеньку відчищає місця старовинних капищ від новобудов "Іудейського Культу Смерті" (с) Варг
Розумію його тягу щодо відхрещення від БМ - див. кліпи Бегемота, Кредлів, і т.п.
Щодо Юронімуса - ну тут видно які з вас усіх язичники. Він просто відіграв свою роль у плетенні Вюрду. Чмо, крутий блекер - трохи того й іншого, як і у кожному з нас. Євронімус - з народження призначений на жертву, і тому мусів виділитись, Вікернес призначений на свою пальму, тому мусить відсидіти. Але він також не основна фішка. Основна фішка - відродження язичницького світогляду.
Щодо кошерата - та він панк, як на мене
Вставка цитати
fenrisulfr
10 квітня 2008 13:35
Повідомлення #49

Marou
  • 34

щодо заробляння грошей - о так, це крутий план, заробити гроші через БМ, сісти в тюрму і сидіти там 10 років щоб призаробити грошей... А не легше було податися в айтішники? Та й взагалі, рівень життя в Норвегії навищий в світі, на який бумц такими жертвами заробляти гроші?
Слава? Та ви бачу таки металісти-задроти раз вирішіли що про нього всі говорять. Його знають лише блекери та й ті хто трохи з блекерами спілкується. Пройдіться по вулиці і питайте : хто такий Варг Вікернесс? Хто такий Харальд Хардада? Чи були у вікінгів на шоломах роги? А тоді запитайте хто такий Діма Білан, періс Хілтон, і де буде чемпіонат з футболу. Порівняйте результати
Вставка цитати
Koscheraatt
10 квітня 2008 15:36
Повідомлення #50

Lauviah
  • 51

Цитата: fenrisulfr
щодо заробляння грошей - о так, це крутий план, заробити гроші через БМ, сісти в тюрму і сидіти там 10 років щоб призаробити грошей...
Ніхто Вікернеса в зароблянні грошей не звинувачує, він чесний робін гуд. Мається на увазі, що завдяки ажиотажу навколо його пригод Блек став саме МОДНИМ і в результаті комерціолізувався.
Слава? Та ви бачу таки металісти-задроти раз вирішіли що про нього всі говорять. Його знають лише блекери та й ті хто трохи з блекерами спілкується.
Я пам"ятаю, яка маса статей "Вікернес-Юронімус" з"явилося в метал-виданнях 90-х років. В інтерв"ю з Блек-групами (і не лише з Блек) журналіст обов"язково запитував "А що ви думаєте про Варга і Юронімуса?". Про цю норвезьку катавасію дізналися всі, не лише блекери. Стверджувати що Варг невідомий - безглуздо. Він чудово відомий у метал-колах (а це досить таки велика кількість людей, особливо на Заході та в США). Вікернес безперечно є одним з найвідоміших метал-музикантів 90-х років, таким залишається і нині. Інша справа, яким шляхом він прийшов до цього. І не кажіть, що палінням церков. Окрім нього церкви палили багато ще хто. Але хіба хтось згадує інших? А істерично пошинкувати колишнього товариша, ще й знаючи, що якщо й посадять, то сидіти буде комфортно - не велика заслуга. Це схоже на якусь гоповсько-пацанську розборку. Наведіть якусь реально ВАГОМУ причину за якою Юронімус дійсно заслужив не побитої морди, а саме смерті? Власне, аналізуючи вчинки цієї людини складається враження, що в неї якісь розлади психіки, він живе в якомусь своєму вигаданоми світі, при чому навіть цей вигаданий світ постійно трансформується...
Щодо кошерата - та він панк, як на мене

Ну хоч у когось з гумором порядок :) А чим панк відрізняється від металіста-задрота? По скандинавським розкладам ти відвів Юронімусу роль такого собі Бальдра, а панк - це тіпа Локі? :)

God was never on your side
Вставка цитати
M8R8K
11 квітня 2008 02:37
Повідомлення #51

Lauviah
  • 51

а хто такi металicти-задроти?
а якi ще бувають?

Mortis vincit omnia..
Вставка цитати
Koscheraatt
11 квітня 2008 08:53
Повідомлення #52

Lauviah
  • 51

Цитата: M8R8K
а хто такi металicти-задроти?

Просто у декого всі металісти - задроти. Є такі "повзрослєвшиє" індивіди. Ось так і Грішнак відрікся від свого метал-минулого.

Вставка цитати
M8R8K
11 квітня 2008 20:45
Повідомлення #53

Lauviah
  • 51

Цитата: Koscheraatt
свого метал-минулого.

хто ж вин тепер?

Mortis vincit omnia..
Вставка цитати
Darkerl
11 квітня 2008 21:41
Повідомлення #54

Balberith
  • 68

Народ не перетворюйте тему в офтоп!

Все надто складно, щоб бути простим...
Вставка цитати
Koscheraatt
15 квітня 2008 10:41
Повідомлення #55

Lauviah
  • 51

Цитата: M8R8K
хто ж вин тепер?
мабудь, Ubermensch. А як на мене - просто зїхавша з катушок людина.
Придуркуватий хлопець - ненавидів християн, а в результаті вбив іншого блекера. Виходить, на св"ященника рука не піднялася.

Вставка цитати
1 2 3 Далі...
швидка відповідь Відповісти
1чол. читають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

Black Metal Union © 2008