Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Форум
      Чат
      Банди
      Розширений пошук
      RSS Канал
      Дистрибутиви
      Зворотній з‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Лінки
Логін
 логін : 
пароль : 

Пошук
Радіо
Опитування
ваше ставлення до ЕР дисків

круто, нам то треба
то треба групам
і нашо їх видають?

Онлайн
Зареєстрованих: 4
Незареєстрованих: 9

Користувачів: 13

На сайті зараз:
HeLГhammerr
Lugat
M8R8K
Vastum Silentium

Афіша

Наша кнопка

Партнери
ТРАКТОР стильне взуття
Metal.ck.ua - Черкасский metal-портал
Blackforest. Black ambient
http://blackened-mind.at.ua
http://www.gallicia.narod.ru
Dead Center Productions
Metal Scrap
Moonlight Dominion : Poisonous Music Realm
Metal Point - Хмельницкий Портал Тяжелой Музыки
Darkness
Исследовательская группа Cor Scorpionis
Лічильники
PageRank Checking Icon

швидка відповідь Відповісти
 Заборона нациської пропаганди на Україні., За нацизм введуть карну відповідальність?
M8R8K
8 трав 2008 03:44
Повідомлення #61

Samael
  • 102

Група: Користувачі

Цитата: Koscheraatt
Якщо виміряти той відсоток пурги, котрий я читаю на цьому форумі, то моя пурга - лише маленька така краплинка))

згоден.
Як правильно зазначив Мацаессен, велика кількість арабів, негрів та різних расових гибридів у Франції - це її плата за колоніальну імперію.

аргументуй.ти був у франции? ти це все бачив?
75% приїхали за останні 10 років? ))) Є брехня, є велика брехня

те ж саме-ТИ це звидки знаеш?? ти де живеш--взагали?
от про войовничість слов"ян - це вже ти мене посмішив. Не буду розписуватись за всіх, але от українці - ніхуя не войовничі, особливо впорівнянні з французами

давай ми з тобою обминяемось прикладами--ти мени--войовничисть французив а я тоби-- войовничить словян(за останни 10 рокив)
Дебільна помаранчева революція, керована зверху, і все....

но комментс..
Цитата: Matzaessen
может быть,ну вот и доказательство того,что это рабочая сила.А Германию после войны дак вообще турки и отстраивали,а потом осели там.

ты был в германии ?

----------------------------------
Mortis vincit omnia..
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Koscheraatt
8 трав 2008 10:04
Повідомлення #62

Samael
  • 102

Цитата: M8R8K
аргументуй.ти був у франции? ти це все бачив?

Був, і не тільку у Франції, а й багатьох інших європейських країнах. Але я не розумію, навіщо для аргументування потрібно відвідати Францію. Треба лише знати історію. Я її знаю.
те ж саме-ТИ це звидки знаеш?? ти де живеш--взагали?
Я? Я живу на СВОЇЙ землі, у СВОЇЙ країні, на відміну від багатьох українських емігрантів, котрі так люблять Україну-неньку, але повертатися в неї вони не збираються. В моєму висловлюванні я не ставив під сумнів, що 75% приїхали за останні 10 років. Я пояснив, що хоча багато хто й переїхав нещадавно, але причина цього криється ще в колоніальному минулому.
давай ми з тобою обминяемось прикладами--ти мени--войовничисть французив а я тоби-- войовничить словян(за останни 10 рокив)
А чого ти так нерівномірно розділив? Давай по чесному: я наводжу "войовничість" французів за останні 10-15 рокі, ти - українців.
но комментс..

Отож що й ноу комментс - хто живе тут, вже встиг зрозуміти, що цей помаранчевий балаган ніхуя не змінив, лише дав країні трохи меньш забиченого президента. Але кому від цього краще.

Вставка цитати
Koscheraatt
8 трав 2008 10:08
Повідомлення #63

Samael
  • 102

І все одно - нацизм гімном бздить!!!!

Вставка цитати
Octavius
8 трав 2008 13:36
Повідомлення #64

Semyazza
  • 85

Любов до своєі раси бздить гівном? Це явно жидо-комуняцький вислів...

Мертвые сраму не имут!

Вставка цитати
Octavius
8 трав 2008 13:37
Повідомлення #65

Semyazza
  • 85

Бо нацизм - це, в першу чергу, любов до своєї раси. Шо в цьому поганого?

Мертвые сраму не имут!

Вставка цитати
Koscheraatt
8 трав 2008 15:23
Повідомлення #66

Samael
  • 102

Цитата: Octavius
Бо нацизм - це, в першу чергу, любов до своєї раси. Шо в цьому поганого?

Дурнику маленький, нацизм - це скорочення позначення націонал-соціалізму. А отже це - любов до власної нації, і аж ніяк не до раси. А взагалі - ти примітивізуєш речі.

Вставка цитати
Octavius
8 трав 2008 15:30
Повідомлення #67

Semyazza
  • 85

Поперше я не дурник і не маленький, подруге щодо нацизму ти помиляєшся - це любов до своєї раси, потретє я не примітивізую а відповідаю лаконічно

Мертвые сраму не имут!

Вставка цитати
Koscheraatt
8 трав 2008 16:38
Повідомлення #68

Samael
  • 102

Ні, ти дурник, і маленький. Це я знаю напевне, не через форум. А от ти не знаєш значення слова "раса".

Вставка цитати
M8R8K
8 трав 2008 16:55
Повідомлення #69

Samael
  • 102

Koscheraatt,
а ти шо--насправди так толерантно видносишся до всяких чорносраких уродив,чи просто мозг канифолиш народу?ти насправди сповидуеш принцип--все люди--братья?та не,не може бути...ти ж ,судячи з постив,- не дурний чуваг...

Mortis vincit omnia..
Вставка цитати
Octavius
8 трав 2008 22:52
Повідомлення #70

Semyazza
  • 85

Koscheraatt :Ні, ти дурник, і маленький. Це я знаю напевне, не через форум. А от ти не знаєш значення слова "раса".

На провокації не піддаюся! Щодо значення слова раса, то це група людей, об`єднаних історично спільним походженням, що виражається в спільності спадкових ознак (колір шкіри, волосся, очей, риси обличча, обриси черепа, і т. д.) - це з точки зору біології

Мертвые сраму не имут!

Вставка цитати
wildheit
9 трав 2008 01:33
Повідомлення #71

Salikotal
  • 17

wildheit, ти пишеш дуже зворушливі речі)) Але те що відбувалося в Чечні - звичайна ціна за володіння колоніями.

ах вот оно как... значит гордый чеченский народ ведёт справедливую борьбу за независимость? да?
во-первых, тогда придётся признать, что потомки татар, монголов, хазар и прочих - точно так же имеют права на Русскую Землю. Сибирь же не всегда была нашей (как и Чечня). её завоевали Предки, как и всю остальную территорию, что у нас сейчас ещё есть... на мой, национальный, взгляд, это абсурд. тогда придётся пожертвовать интересами Русских - а такая цена черезчур высокая.
во-вторых, живут в России чукчи, эвенки... кто только не живёт. и с ними никогда не было проблем. но следуя твоей "логике" следует признать чукч - жителями колонии... но смысл колонии - в том, чтобы её эксплуатировать. ни у Руси, ни у России никогда не было колоний. нам хватает своих территорий :)
ещё факт: город Кондапога. веками живут там Русские и карелы, Нации разные, но конфликтов не было... до приезда чечен.
в-третьих, если ещё непонятно, почему до тех пор, пока будет существовать Россия, Чечня будет нашей, и не будет у неё независимости, как у Украины. представьте на минуту.. каким будет чеченское государство? - госудаство-террорист. без контроля. но со своей жёсткой системой... это станет бедой всей Европы - современным "демократам", умеющим трепаться языками, но не способными на решительные, требующие ответственности меры, нечего будет противопоставить... они, конечно, могут очухаться. но не факт, что не будет слишком поздно. то же самое - с Россией. из-за этого была война, и мы оказались сильнее. это тот единичный случай, когда интересы Нации и власти совпали - надо было поставить нерусь на место.

Не буду витрачати час на таке, бо знаю - на цю тему обєктивних книжок немає. А ти ж, звичайно, маєш на увазі книги проросійькі-орієнтованих авторів.

хаха... объективных книжек вообще нет - всегда мнение автора будет отражаться на произведении. что теперь, не читать книжки?
я по возможности читаю как можно больше.. от правой литературы до откровенно русофобской. потому что у врага тоже иногда есть чему поучится...

Ага, слава гарматному м"ясу!!!

те, кто воюет за Родину, - мясо? ну-ну...

Дякую за поповнення колекції маразмів.

опять же, совет на все времена и на все случае - читайте историческую литературу (неважно даже, жидами ли, патриотами ли писанную - если голова на плечах есть, то всегда можно разобраться, а на нет и суда нет)
специально для Кошераата экскурс в историю (не понимаю, чего сложного самому это найти):
Русский царь Пётр I очень инересовался масонством - в то время Россию захлестнула эта чума. именно у масонов распространено бело-сине-красное сочетание цветов (это так же факт - достаточно открыть любую книгу самих масонов или просто про них, да и интернет - всегда в помощь). никто, кроме них, не мог предложить царю подобную цветовую гамму. и другой теории возникновения именно такого флага - просто нет.. к тому же тьма косвенных свидетельств - например, я думаю, неслучайно, что Англия - давний оплот масонов, имеет флаг с теми самыми цветами. далее.. Америка и Франция - то же самое. хотя последнее предложение - лишь мои размышления на тему, остальное - исторические факты. конечно, можно сказать, что "история сфальфисицирована"... во многом, да. но тот, кто ищет правду, тот её найдёт.
вот ещё коротенькая, но неплохая статья про имперский флаг:
http://www.ta1.ru/home/gerbu/imperiya/tgg/index.htm

А що робить так багато слов"янських дівчат на неслов"янській землі??? Значить, коли в ісконно-російське місто приїжжає багато хачів - можна їх бити-різати, а слов"янська людина, що живе на колонізованих землях - недоторкана?!

ещё раз про Славянскую Землю: нет исконно Русской Земли. есть Земля, которую завоевали, за которую наши Предки заплатили Кровью, чтобы мы могли жить здесь свободно. например, татары сейчас считают, что вся восточная Россия - должна быть их, чечены претендуют на Чечню... что ж. если они смогут отвоевать своё, то будет так, как они хотят. а пока они живут на территории России, пусть соблюдают наши законы. или убираются отсюда.

А ти пропонуєш , що б нас було як китайців? Давайте плодитися як кролі, нас натовп, ми - сила! Але особисто мене перспектива перенаселення не приваблює.

нет. я против количества засчёт качества. но если Род никто не продолжает, то Народ погибает. я вот этого не хочу.

тоді я пропоную надати мені громадянство Франції, Швеції чи якоїсь іншої повноцінної країни, де живеться добре без отих двох вищеназваних пиздуватих ідеологій.

вот эта логика иммигрантов - они бегут от проблем своей страны в дугую. а потом в третью... десятую... но ни одному государству не приносят пользы. им попросту плевать на то место, где они живут в данный момент.

Треба лише знати історію. Я її знаю.

да я вижу :D особенно историю России. тут вообще спец))

卍 Jedem Das Seine 卍
Вставка цитати
Valbrand
9 трав 2008 09:37
Повідомлення #72

Marou
  • 34

wildheit,
о, а можно вопрос?
всегда хотел спросить у знатоков происхождения цветовых гамм на флагах: почему белый, красный и синий цвет (т.н. *масонский бело-сине-красный триколор*))) - это цвета флага большинства славянских народов: сербов, словаков, словенцев, хорватов, чехов... даже лужичан и русинов... тоже под масонов закос?
и, на сколько мне известно, история русского флага берет начало не с масонских побуждений Петра1, а с Алексея Михайловича Романова, который впервые использовал данные цвета в качестве флага России...
Вставка цитати
wildheit
9 трав 2008 11:08
Повідомлення #73

Salikotal
  • 17

Цитата: Valbrand
о, а можно вопрос?
всегда хотел спросить у знатоков происхождения цветовых гамм на флагах: почему белый, красный и синий цвет (т.н. *масонский бело-сине-красный триколор*))) - это цвета флага большинства славянских народов: сербов, словаков, словенцев, хорватов, чехов... даже лужичан и русинов... тоже под масонов закос?

нет, конечно. надо понимать, что их флаги появились после того, как такая цветовая гамма прижилась у нас.

Цитата: Valbrand
и, на сколько мне известно, история русского флага берет начало не с масонских побуждений Петра1, а с Алексея Михайловича Романова, который впервые использовал данные цвета в качестве флага России...

это одна из версий.. только там не в качесте флага России, а в качестве торгового морского флага над одним из кораблей.

к сожалению, мне не попадалась в руки литература, где история геральдики изложена адекватно. книги, как и статьи, о флагах всё время делятся на сторонников и противников того или иного знамени. эмоций много, содержания мало...

卍 Jedem Das Seine 卍
Вставка цитати
Valbrand
9 трав 2008 11:26
Повідомлення #74

Marou
  • 34

оказывается, данные цвета имеют честь называть панславянскими... *Их использование символизирует общее начало славян. Панславянские цвета были введены 1848 на Первом панславянском съезде в Праге.*
вики
естественно, за исконно славянские цевета выбрали именно эти не просто так... я полистал историю флагов славян..как правило - они использовались еще с очень давних времен...
Вставка цитати
Gannibal
9 трав 2008 16:28
Повідомлення #75

Lauviah
  • 51

віддаляємось від теми, панове

Вставка цитати
Koscheraatt
12 трав 2008 17:05
Повідомлення #76

Samael
  • 102

а ти шо--насправди так толерантно видносишся до всяких чорносраких уродив,чи просто мозг канифолиш народу?ти насправди сповидуеш принцип--все люди--братья?та не,не може бути...ти ж ,судячи з постив,- не дурний чуваг..

А людина лише через свою чорно-, жовто-, червоносракість автоматично є уродом? Для мене більш важлива сутність людина, а не її шкіра. Я не буду поважати якесь бидло лише через те, що се бидло - біле. Я не буду зневажати гідну людину тільки через те, що вона чорна-жовта-червона. Чому я маю бути нацистом і расистом, якщо там де я живу немає НІЯКИХ проблем з неслов"янським населенням. wildheit,
Цитата: wildheit
ни у Руси, ни у России никогда не было колоний.
)))))) дівчинка, атжигай далі!! Але я - пас, бо це все одно що розмовляти з фанатичним комуністом-активістом. Може ти й багато читаєш, але треба ще знати, що робити з отим, що прочитав.
І, так, я дісно не прагну приносити користь державі, де живу. Бо ця держава ніхуя для мене не зробила і вона згадує про те що я її громадянин лише коли час іти на вибори чергових хряків чи платити податки.

Вставка цитати
M8R8K
12 трав 2008 19:21
Повідомлення #77

Samael
  • 102

там де я живу немає НІЯКИХ проблем з неслов"янським населенням

а там ,де живу я--е проблеми.расови..и я сам расист и сина свого постараюсь виховати в такому ж дуси..и я не казав,що буду зневажати гидну людину через колир ..я просто таких не знаю...давай ти приидеш до мене,й знайдеш мени хоча б одного цигана,що ПРАЦЮЕ(де б то не було)--и це тильки для прикладу...а тему можемо продовжувати,бо я також не народився расистом..

Mortis vincit omnia..
Вставка цитати
Koscheraatt
13 трав 2008 09:24
Повідомлення #78

Samael
  • 102

а там ,де живу я--е проблеми.расови..и я сам расист и сина свого постараюсь виховати в такому ж дуси..и я не казав,що буду зневажати гидну людину через колир ..я просто таких не знаю...давай ти приидеш до мене,й знайдеш мени хоча б одного цигана,що ПРАЦЮЕ(де б то не було)--и це тильки для прикладу...

Ото ж, расові проблеми існують лише на ОКРЕМИХ територіях. А от нацизм\расизм набув набагато більшого поширення. Як я вже сказав, в моєму краї особливих проблем з кольоровими немає, торгують собі на базарах (тобто власне працюють) і нікуди не лізуть. Але всяких фашистів-расистів тут теж вистачає. Тобто це якийсь расизм заради расизму. Чи тупа мода. І від цих нацистів проблем набагато більше ніж від кольорових.
Ну а проблеми інших країн мене мало обходять, як я вже казав, європейські країни та США багато в чому самі винні у ситуації що склалася.

Вставка цитати
Sheqelshaker
29 червня 2008 09:46
Повідомлення #79

Salikotal
  • 17

там ,де живу я--е проблеми.расови.

Дак приезжай сюда живи тут их нету. А то что оно выходит, негры наепрягают, зато жопа в тепле? :-)
Вставка цитати
fenrisulfr
1 липня 2008 18:18
Повідомлення #80

Lauviah
  • 51

чесно скажу, те що ви там понаписявали, важко осилити.

тому почну свій діалог. Морок, ти можеш сформувати свою расову концепцію?
Вставка цитати
швидка відповідь Відповісти
1чол. читають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

Black Metal Union © 2008