Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Форум
      Чат
      Банди
      Розширений пошук
      RSS Канал
      Дистрибутиви
      Зворотній з‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Лінки
Логін
 логін : 
пароль : 

Пошук
Радіо
Опитування
ваше ставлення до ЕР дисків

круто, нам то треба
то треба групам
і нашо їх видають?

Онлайн
Зареєстрованих: 3
Незареєстрованих: 6

Користувачів: 9

На сайті зараз:
Doctor_DRagON
Lugat
SelfishBitch

Афіша

Наша кнопка

Партнери
ТРАКТОР стильне взуття
Metal.ck.ua - Черкасский metal-портал
Blackforest. Black ambient
http://blackened-mind.at.ua
http://www.gallicia.narod.ru
Dead Center Productions
Metal Scrap
Moonlight Dominion : Poisonous Music Realm
Metal Point - Хмельницкий Портал Тяжелой Музыки
Darkness
Исследовательская группа Cor Scorpionis
Лічильники
PageRank Checking Icon

швидка відповідь Відповісти
 Заборона нациської пропаганди на Україні., За нацизм введуть карну відповідальність?
fenrisulfr
1 липня 2008 18:20
Повідомлення #81

Lauviah
  • 51

Група: Користувачі

і панове, що таке нацизм?

а то я останнім часом бачу що це поняття часто-густо ототожнюється з банальним білим расизмом+мавпуванням третього рейху. зазвичай це мавпування лише часткове, адже третій рейх словян за арійців не визнавав, а гітлер був альпіно-динаріком. Від нордійця в нього лише очі
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
fenrisulfr
1 липня 2008 18:30
Повідомлення #82

Lauviah
  • 51

відносно того що пише в книжках/кажуть люди - то вони мені кажуть про банальний расизм, іноді науковий, іноді простий. іноді під расою розуміють нордійців, іноді нордійців, фальців та балтів, іноді все що не чорне і не обрізане. була книжечка, яка колись памятаю написала що японці - давним-давно гібридизовані нордійці, такий собі позитивний варіант гібриду, на відміну від негативного - єврея сучасного.

Якщо нема чіткої концепції, то давайте розбирати по деталях.
Вставка цитати
Tundra14
1 липня 2008 18:31
Повідомлення #83

Leviathan
  • 136

Група: Журналісти

Хотів би звернути увагу, що думка про ці події визначається прочитаними книжками, яких вже навиходило мільйони. І сам сейтан у них зломить копитце, відшукуючи, де правда, а де вимисел каГтавого... Так що полеміка на цю тему, думаю, може тривати роками...

----------------------------------
Black Metal - музыка для сильных людей, для злых людей. Ты обязан слушать не ту музыку, которая тебе нравиться, а ту, которая действительно злая. (c)
------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------
Вставка цитати
fenrisulfr
1 липня 2008 18:36
Повідомлення #84

Lauviah
  • 51

Я можу сказати Вільдхайт дууууже багато, тому постараюсь скоротити: думати одномірно, не визнавати своїх помилок, помилок держави в минулому, чіпляння за колонії, території, сильну владу - риси суто семітського менталітету.

рекомендую всім роздуми Петра Хомякова у його трактатах "Россия против Руси, Русь против России", та "Свои и чужие". книжки легко знайти в інтернеті. Автор в багатьох місцях схильний помилятись, однак ще більше схильний висловлювати думки зі здоровим глуздом.

Вставка цитати
fenrisulfr
1 липня 2008 18:39
Повідомлення #85

Lauviah
  • 51

ну ось, вже сам почав книжки пропагувати))

по правді, питання дійсно важке, однак по моєму коли щось є туманним то краще не рипатись. а то гляди я цю державу перекрою, а моїх дітей потім за новими расовими критеріями варто буде стерилізувати
Вставка цитати
Vermyapre
24 вересня 2008 15:37
Повідомлення #86

Lauviah
  • 51

Главное, что бы за дьволизм и сатанизм ничего не ввели, хотя даже если и введут, это никак не повлияет на мои принципы и убеждения.

- Тот, кто рожден быть рабом, никогда не сможет понять и познать Сатану. (с) Gaahl
- We would like to see most of the human race killed off, because it is unworthy, it is unworthy of the gift of life... (c) Behemoth
- True Norwegian Black Metal & True French Black Metal
- Dominus Sathanas
- В мире хищников всегда виновата жертва! (с)
- Годом раньше, годом позже - это не имеет абсолютно никакого значения. У нас есть всё время этой морозной планеты. (с) Abbath
Вставка цитати
Vitaliy
2 жовтня 2008 10:41
Повідомлення #87

Salikotal
  • 17

это как получается: загрызем друг другу горло, но будем любить негров?
http://www.stb.ua/e107_plugins/videotv/videoview.php?view.7778
P.S. обратите внимание как представитель "Ягуара" говорит: сикендхедами или скинхендами ab
Вставка цитати
Koscheraatt
2 жовтня 2008 11:29
Повідомлення #88

Samael
  • 102

Вчора бачив цей сюжет. Скінхеди-секондхенди) Ну, а хулі, хиба треба тому здорованю з "Ягуара" знати, як правильно називається якийсь скам, на кшталт наших бонхедів-обриганів.

Вставка цитати
Garm
2 жовтня 2008 17:52
Повідомлення #89

Balberith
  • 68

"Здоровань" просто тупой,в этом нет ничего удивительного,его всю жизнь учили как людей убивать,его не учили думать,он похож мне чем то на собаку,даёш команду,она рвёт....

Например лично я,не знаю бонхедов-обрыганов,все мои знакомые правые,будь-то скины либо ультра-правые хулсы,никак не похожи на обрыганов и я не завидую тому кто скажет кому-то из них что он обрыган в лицо...

Вставка цитати
Koscheraatt
3 жовтня 2008 08:48
Повідомлення #90

Samael
  • 102

Цитата: Garm
Здоровань" просто тупой

Я не заздрю тобі, якщо ти скажеш йому це в обличчя.)

его всю жизнь учили как людей убивать,его не учили думать,он похож мне чем то на собаку,даёш команду,она рвёт....

Це його робота. В тебе коли хату обкрадуть, ти ж сам до таких "тупих" побіжиш за допомогою. А в таких спецпідрозділах думати теж вчать.
Інша справа, нахуй йому треба знати, як правильно зовуться оці всі бонхеди, гіппі, панки... Йому похуй кому руки крутити.

Например лично я,не знаю бонхедов-обрыганов

На Україні майже немає справжніх скінхедів. Бонхедів - повно. Хулігани - сама їх назва говорить що вони бики-бони. І те, що їм це не кажуть в обличчя (хоча іноді кажуть і навіть пиздять прості пересічні жителі) ще робить їх нормальними людьми.

Вставка цитати
Tundra14
3 жовтня 2008 09:37
Повідомлення #91

Leviathan
  • 136

Цитата: Koscheraatt
На Україні майже немає справжніх скінхедів. Бонхедів - повно. Хулігани - сама їх назва говорить що вони бики-бони. І те, що їм це не кажуть в обличчя (хоча іноді кажуть і навіть пиздять прості пересічні жителі) ще робить їх нормальними людьми.

Якщо чесно, я поки також жодного ідейного скіна не бачив. Хулігани - то окрема тема. Там небидло, мабуть, лише в основі. Хоча, я точно не знаю. Справжніх ідейних правих хуліганів я також не бачив. Сама гопота і бидлота, яка обізвала себе "правими хуліганами".

Black Metal - музыка для сильных людей, для злых людей. Ты обязан слушать не ту музыку, которая тебе нравиться, а ту, которая действительно злая. (c)

----------------------------------------------------------------------------------------
Вставка цитати
Garm
4 жовтня 2008 16:32
Повідомлення #92

Balberith
  • 68

В тебе коли хату обкрадуть, ти ж сам до таких "тупих" побіжиш за допомогою.

С чего это ты взял?????

Йому похуй кому руки крутити.

Вот именно!Ты сам за меня ответил,нах ему думать если его работа крутить руки,ну да ладно,мне если чесно,пох кто он,я его скорее всего никогда в жизни не увижу...

Koscheraatt,
Tundra14,

То что вы не видели скинов настоящих,это не означает что их нет,
Я например их знаю и видел....

Вставка цитати
M8R8K
4 жовтня 2008 17:33
Повідомлення #93

Samael
  • 102

То что вы не видели скинов настоящих,это не означает что их нет,
Я например их знаю и видел....

+1.я також знаю.

Mortis vincit omnia..
Вставка цитати
Tundra14
5 жовтня 2008 22:01
Повідомлення #94

Leviathan
  • 136

Garm

Цитата: M8R8K
M8R8K

Ну молодці хлопці. А мені не пощастило так, як вам. Та я і не маю наміру знайомитись, чи шукати таких. Правим можна бути не являючись скіном. А порівняння зі скіном сучасного типу для мене взагалі образа.

Вставка цитати
Garm
7 жовтня 2008 19:38
Повідомлення #95

Balberith
  • 68

Tundra14,

Никто тебе и не говорит: будь или стань скином...
Это прекрасно что ты правый...Я тоже себя не считаю скинхедом,не одеваюсь как они,но скинов я всегда поддерживал,и поддерживать буду пока смогу...

Вставка цитати
Tundra14
7 жовтня 2008 22:50
Повідомлення #96

Leviathan
  • 136

Гарм, ти просто неуважно прочитав мій пост про скінів. Дивись глибше. Чи треба все по буквам розкладати?

Вставка цитати
Garm
8 жовтня 2008 00:38
Повідомлення #97

Balberith
  • 68

Tundra14,

Не корчи из себя самого умного,если я не нашел в твоих словах тобою вложенный смысл,может его там нет?
Да ладно,это не имеет значения,я думаю мы всё таки поняли друг-друга

Вставка цитати
godgiven
8 жовтня 2008 00:39
Повідомлення #98

Salikotal
  • 17

Ідея нацизму була непогана на своїх витоках... А то шо купка мудил хоче її відродити - то все до сраки, і діла з того не буде. Та і не треба. Пізно.

емо и ниипет
Вставка цитати
Tundra14
8 жовтня 2008 08:37
Повідомлення #99

Leviathan
  • 136

Не корчи из себя самого умного,если я не нашел в твоих словах тобою вложенный смысл,может его там нет?

А, може, це і люди такі самовпевнені пішли, що, прочитавши слово-через слово поста, і зробивши свої висновки, чомусь, намагаються показати, що це саме вони зробив вірні висновки, і що саме це мав наувазі автор, а не те, що він СПРАВДІ хотів сказати?

Якщо тобі подобається волати на кожному кроці, який ти крутий скін-правий-сатаніст чи мізантроп, і як ти поважаєш фашизм і 18... І ти рахуєш "пазєрамі" усіх, хто не підтримує такого твого запалу щодо волання, то це особисто твоя справа. Ти ще свастику на лобі намалюй, щоб вже точно ніхто не засумнівався у тому, що ти фашист... Я від цього утримаюсь. Дивно, як ти із таким мисленням НСБМ слухаєш. Чи ти до кличу "Хайль Гітлер!!!" не викупаєш, що то НСБМ? Розумієш про що я? Якийсь підхід у тебе до цього. Наівний. Це моя думка. Так що, якщо щось не так - можеш мені написати в приват. Там і поговоримо.

Вставка цитати
Koscheraatt
8 жовтня 2008 09:16
Повідомлення #100

Samael
  • 102

Garm, може тобі варто почитати про рух скінхедів, як він зародився, що він собою являє і що таке справжні, ортодоксальні скінхеди? А те, що ми маємо на Україні - це називається бон-хеди.
Можна дізнатися, а скільки тобі років? Це я без якоїсь підйобки питаю, скажи чесно.

Вставка цитати
швидка відповідь Відповісти
1чол. читають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

Black Metal Union © 2008