Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Форум
      Чат
      Банди
      Розширений пошук
      RSS Канал
      Дистрибутиви
      Зворотній з‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Лінки
Логін
 логін : 
пароль : 

Пошук
Радіо
Опитування
КОЛОВОРОТ FEST

поїду!
треба поїхати.
ще незнаю
грошей нема
принципово не поїду
шо то за фест?

Онлайн
Зареєстрованих: 2
Незареєстрованих: 6

Користувачів: 8

На сайті зараз:
grongad
Tundra14

Афіша

Наша кнопка

Партнери
ТРАКТОР стильне взуття
Metal.ck.ua - Черкасский metal-портал
Blackforest. Black ambient
http://blackened-mind.at.ua
http://www.gallicia.narod.ru
Dead Center Productions
Metal Scrap
Moonlight Dominion : Poisonous Music Realm
Metal Point - Хмельницкий Портал Тяжелой Музыки
Darkness
Исследовательская группа Cor Scorpionis
Лічильники
PageRank Checking Icon

швидка відповідь Відповісти
 І прийшов Black Metal на землі наші...., Як? коли? хто приніс?
mstyslav
10 липня 2008 14:02
Повідомлення #1

Salikotal
  • 17

Група: Користувачі

В неті навалом інфи (статтей) про початок "блек метал ери" в Норвегії, навіть книжку спецову "Князі хаоса" написали для майбутніх поколінь блекерів). Норвегія то добре, але вона далеко.

Мені от цікаво стало як воно в нас, тобто на Україні, в Росії, взагалі на теренах колишнього СССР розвивалось, хто сюди приніс блекуху і хто першим "продвігав"?
Гугл на пару з рамблером мені нічого толкового не підкинули. Може хтось з вас шось таке знаходив, чув, знає? Може в нас теж книжечки, мемуари і т.д. якісь виходили? ;)

Ну і канешно, то шо я знайшов (там інколи "корки" зустрічаються ):
http://www.metallibrary.ru/team/forum/trash/t3460/p1/
И так...я подозреваю, что никто не знает, как пришел к нам в Россию Блек -метал. Я буду писать чистую правду и тому свидетельствуют документальные доказательства...( если хотите, поищите в инете и старых газетах). Так вот...
1987-1989 год. Времена Самоцветов и Песняров. Спокойное время. Но вот в продаже по-мимо нежных групп Мальчиков-Зайчиков, появляется никому не известный A.M.S.G. со своим одноименным альбомом. Что это? Люди переполошились, нарушился покой. Все больше молодежи стали слушать данную группу. А это был- истиный Блек- метал.
Затем, когда группа из A.M.S.G переформировалась и стала называться Satarial, все началось...точнее продолжилось, но под напором!
В 1995 году образовалась организация Блек-метал-Юнион, в котором состояли: Мор, Сатариал и около 800 человек- бесбашенных головорезов. Пришла политика насильственного ввода в Россию Блека. Если на Горбушке, хоть у одного продавца не было альбома ( хоть одного ) любой блековой команды - к нему применялись жесткие моральные, физические и экономические санкции.
Блек стал очень популярен.
Злобные блекушники ( организация Блек- метал -Юнион) вели борьбу против церквей и государства в целом. За что в последствии и оказались в ФСБ и были запрещены...
Но их борьба продолжалась на позициях подполья. Была отпиз....на группа Rossamahaar за то, что изначально пошли против идеи. Начав с хрестианского Дума, и, перескочив, испугавшись на Блек...Таких групп -не истиных- было очень много.
Несколько лет велась переписка Блек-метал- Юнион с вокалистом группы BURZUM. Он говорил в своих интервью о братьях из России - истиных блек-металистах- Сатариал и Мор.
Так что... эта самая реальная история о приходе блека в Россию!

взагалі така місцями гумористична історія))).

http://www.darkside.ru/reviews/album.phtml?id=8297
Основанный в 1989 году в Екатеринбурге проект Русская Зима оказал в своё время большое влияние на местную андеграундную сцену. Ещё бы - такой неподдельно злой и беспросветно дремучий proto thrash/black в те годы мало кто исполнял. Кроме того - безпроигрышный вариант - за ориентиры были взяты передовики из числа забугорных злобарей - Bathory, Hellhammer, Celtic Frost. Только со временем былые заслуги ветеранов сцены оказались позабыты. Причины тому были: сказывались постоянные изменения в составе, да и альбомы особо-то не издавались, к примеру, запись второго - "ОРЗ" - просто оказалась безвозвратно утерянной. Тем, кто те далёкие времена помнит, тем, кто хочет прочувствовать лично, КАК это было, представляется редкий шанс.

Satarial - группа, ставшая легендой российского блэк металла.
Но прежде следует упомянуть группу A.M.S.G. (Ad Maiorum Satan Glorium) - такое название имел Satarial в оригинале. Образованная в 1989 году A.M.S.G. состояла из трех человек, среди которых были: Seth (гитара, вокал) и Usurplague (бас). Уже тогда группа пыталась шокировать своих слушателей не только чрезвычайной агрессией в своей музыке, но и делать упор на концертные выступления. в 1989 году были выпущена два демо в стиле раннего Bathory и Hellhammer.
Дав несколько подвальных концертов, сопровождаемых вивисекцией животных - крыс и кошек, A.M.S.G. ушли в небытие. Концертная деятельность была прекращена приездом их постоянных поклонников из местных отделений милиции, музыкантов рассовали по психиатрическим клиникам, группа развалилась...

Хтось має оті ранні альбоми "Русскай Зими" і "A.M.S.G."???

П. С. За "істинність" цих цитат не ручаюсь. Всього лиш показав вам шо знайшов.

----------------------------------
На честі арійській та по вражих кістках,
Ми в Ірій славетний викладемо шлях.
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Tundra14
10 липня 2008 19:30
Повідомлення #2

Leviathan
  • 136

Група: Журналісти

О! Русская Зима то взагалі... Мраки... Не повірю, що ці люди колись грали Блек Метал.
------
Йопт... 2 роки лише заради фоток зберігав той альбом, а нещодавно якраз видалив... Закон свинства... Коротше, в кого є скани диску "Первые морозы (Заморозки?)" прошу викинути сюди фото учасників hysterical . Якщо ніхто не кине, доведеться знову ту хню качати)). "Злобные блекушники ( организация Блек– метал –Юнион)" мають ТО побачити blush
---------
Про Сетеріал чув. Навіть, десь кліп їх бачив))) Але сучасний hysterical . Те, що я там побачив, мене надихає не менше, за Зиму))) Чесно кажу, я не знаю, що вони там лабали на початку 90-х... Але те, що ми маємо зараз - навіть не смішно. І навіть не сумно... То взагалі істерика, яка переходить в аццькі конвульсії)))

Black Metal - музыка для сильных людей, для злых людей. Ты обязан слушать не ту музыку, которая тебе нравиться, а ту, которая действительно злая. (c)
------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------
Вставка цитати
Matzaessen
10 липня 2008 20:25
Повідомлення #3

Marou
  • 34

Слышал Русскую Зиму я тоже.Сложно как-то однозначно охарактеризовать то что они играли,местами Дез,местами Трэш,в одной песне скриминг как в Блеке.

Вставка цитати
Garm
10 липня 2008 20:41
Повідомлення #4

Lauviah
  • 51

Слушал их давным-давно,если чесно,то даже не помню как музон...

Вставка цитати
Tundra14
10 липня 2008 20:42
Повідомлення #5

Leviathan
  • 136

Якщо є можливість послухати - переслухай ще раз. І відпишись тут... Саме так ставлять крапки над "і".

Black Metal - музыка для сильных людей, для злых людей. Ты обязан слушать не ту музыку, которая тебе нравиться, а ту, которая действительно злая. (c)

----------------------------------------------------------------------------------------
Вставка цитати
Garm
10 липня 2008 20:56
Повідомлення #6

Lauviah
  • 51

Цитата: Tundra14
Якщо є можливість послухати - переслухай ще раз. І відпишись тут... Саме так ставлять крапки над "і".

Ты знаеш,это сначала нужно найти,в цифровом варианте её нет,а на кассете,попробуй теперь найти,ты думаеш,стоит слушать?

Listening now : \Aryan Triumph (Slo)\Our Future is War (demo)2003)\01 Our Future Is War.m4a

Вставка цитати
Tundra14
10 липня 2008 21:00
Повідомлення #7

Leviathan
  • 136

Гадаю, послухати варто)) Просто щоб знати, що воно таке... Ти маєш на увазі їх оту демку за 199?-якийсь рік? Чи те, що вони зараз грають? Якщо останнє - я без проблем знайду. Перше ж навіть не намагався шукати.

Вставка цитати
Garm
10 липня 2008 21:07
Повідомлення #8

Lauviah
  • 51

Гадаю, послухати варто)) Просто щоб знати, що воно таке... Ти маєш на увазі їх оту демку за 199?-якийсь рік? Чи те, що вони зараз грають? Якщо останнє - я без проблем знайду. Перше ж навіть не намагався шукати.

Нет-нет,старые записи,мне когда-то подарили кассету,я забыл давно,вот тут увидел и вспомнил,если найду - послушаю....
Listening now : \Aryan Triumph (Slo)\Our Future is War (demo)2003)\03 Take No Prisoners.m4a

Вставка цитати
Tundra14
10 липня 2008 21:12
Повідомлення #9

Leviathan
  • 136

Ну тоді це до Matzaessen blush

Вставка цитати
Matzaessen
10 липня 2008 21:20
Повідомлення #10

Marou
  • 34

я слышал,но не слушаю,тем более я где-то говорил,что я их большой поклонник?ладно проехали.

Вставка цитати
Koscheraatt
11 липня 2008 11:51
Повідомлення #11

Samael
  • 102

Звичайно, може по різних підвалах і були якісь групи, що можна б було назвати "батьками українського БМ", але якщо вони не полишили по собі ніякого сліду та історі. А отже, варто говорити лише про тих, хто щось реально зробив. Перші українські БМ-групи - це Lucifugum та Astrofaes (я вже передбачаю, що дехто вирячить очі "А як же ж Ноктюрнал мортум???!! Виходячи з того, що перші їх альбоми були скоріше паган\фолк-метал, і лише на To the Gates of Blasphemous Fire вони заграли БМ, визнати їх одними з батьків нашого Блеку буде не вірно).
Якщо говорити про персоналії, то найбільше і найактивніше "продвигав" Блек на Украіні Ігор Наумчук (знаю, зараз модно його лаяти, але факт залишається фактом, він дісно таки зробив найбільше, продовжує і зараз). Друга персона, яка зробила теж дуже багато (на певному етапі) - Євген Гапон, проте зараз у нього інші вподобання.

Вставка цитати
Tundra14
11 липня 2008 19:30
Повідомлення #12

Leviathan
  • 136

Хм... Доволі дивно чути, що перші альбоми НМ були не БМ... Вони не волали про Сотону (поміть, так само, як і Люціфугум та Астрофаес). Так що тут ще бабка надвоє сказала... І мені дивно чути цю думку ще тому, що в НМ є демка 94 року (якщо я не помиляюсь), на якій вони грали якраз чистий БМ. Кошере, ти трохи проганяєш... Бо, якраз-таки, Люціфугум спочатку був клоном НМ. А не навпаки. Згоден, що "Ту зе гейтес..." та "Нехристь" в музикальному плані найбільш блекові альбоми. Але, поміть, лише в 1 пісні з цих 2 альбомів Гапон прогнав із сатаною blush ... Все інше - то Перину-Свароги-Роди-Честі-Гніво-Распято-Палаючі язичницькі тексти...

Вставка цитати
Garm
11 липня 2008 23:51
Повідомлення #13

Lauviah
  • 51

Хм... Доволі дивно чути, що перші альбоми НМ були не БМ... Вони не волали про Сотону (поміть, так само, як і Люціфугум та Астрофаес). Так що тут ще бабка надвоє сказала... І мені дивно чути цю думку ще тому, що в НМ є демка 94 року (якщо я не помиляюсь), на якій вони грали якраз чистий БМ. Кошере, ти трохи проганяєш... Бо, якраз-таки, Люціфугум спочатку був клоном НМ. А не навпаки. Згоден, що "Ту зе гейтес..." та "Нехристь" в музикальному плані найбільш блекові альбоми. Але, поміть, лише в 1 пісні з цих 2 альбомів Гапон прогнав із сатаною ... Все інше - то Перину-Свароги-Роди-Честі-Гніво-Распято-Палаючі язичницькі тексти...

+1,интересно излагаеш sm36

Вставка цитати
Matzaessen
12 липня 2008 09:28
Повідомлення #14

Marou
  • 34

Бо, якраз-таки, Люціфугум спочатку був клоном НМ.
))) могу я поинтересоваться на каких это альбомах происходило???)))

Вставка цитати
Tundra14
12 липня 2008 11:43
Повідомлення #15

Leviathan
  • 136

1998 - Сквозь Равнодушное Небо та 1997 - Path Of The Wolf (mini). + ще є альбом "Вече". Зовсім не про сатану та інших представників сімейства рогатих. Але я погоджуюсь, що "Гейтес оф ноктикула" доволі специфічний альбом. Хлопці - молодці. Залабали добре і по-своєму. До того ж, мабуть, не варто порівнювати рівень іх музики. Люцифугум убив усіх своїм "Нахристихрящах". Тут вони дійсно дали жару. Але то було аж у 1999. Тоді Вргот вже випустив усі альбоми, крім останнього "Мировоззрение". Так що по рівню їх внеску у розвиток жанру, гадаю, вони поруч не стояли...

Вставка цитати
Jotunhammer
12 липня 2008 17:43
Повідомлення #16

Marou
  • 34

Але то було аж у 1999. Тоді Вргот вже випустив усі альбоми, крім останнього "Мировоззрение". Так що по рівню їх внеску у розвиток жанру, гадаю, вони поруч не стояли...

ти що,з дуба впав?Нехристь що також в 1999 вийшла?а Смак Перемоги?щось не то,хлопче

Вставка цитати
Tundra14
12 липня 2008 17:46
Повідомлення #17

Leviathan
  • 136

Не те hysterical ? З чого ти це взяв? Ти б подивився для початку хоча б дискографію, якщо сам не знаєш. А Смак перемоги я відніс до "Вельтаншаунг". Бо то він і є. Просто інший запис. "Стальним орлом..." то вийняток... Але заради однієї пісні альбом не варто перетворювати у повноцінний. Так же?

Вставка цитати
Matzaessen
13 липня 2008 11:23
Повідомлення #18

Marou
  • 34

2Tundra14,а почему ты берешь тогда время до 99-го года,NM потом ничего не выпустили до 2004-го,а у Lucifugum вышли "На Крючья да в Клочья"(один из лучших альбомов)"А Колесо все Скрипит","Клеймо Эгоизма","Назад К Парубаным Корням" и "Социопат",притом что все эти альбомы хороши по своему.И кстати, "Вече" - это совместный проект Lucifugum и NM,а не отдельный альбом Lucifugum`a.

Вставка цитати
Tundra14
13 липня 2008 12:36
Повідомлення #19

Leviathan
  • 136

Бо, якщо ти не помітив, тут ми говоримо про коріння. Хто був перший. Про ступінь впливу їх на формування інших груп. Саме тому я і беру НМ. Бо НМ до 99 вже випустили все найкраще, а Люцифугум, можна сказати, лише почали. А про "Вече" я казав до того, що на своєму початку Люцифугум були клоном НМ. Як у музичному плані, так і в ідологічному.

Вставка цитати
Jotunhammer
13 липня 2008 13:27
Повідомлення #20

Marou
  • 34

Re-released in 2000 on CD by The End Rec./Last Episode Rec.
Re-released in 2001 on tape by Oriana.
так що впринципі можна вважати що це все таки 2000 рік..лад,не в тому суть...а на рах Смаку перемоги то це впринципі сирий варіант Вельтшанунг...та і звучить зовсім не так як Міровозреніе...чесно кажучи взагалі не шарю нафіга вони Смак перемоги випускали...

Вставка цитати
швидка відповідь Відповісти
1чол. читають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

Black Metal Union © 2008