Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Форум
      Чат
      Банди
      Розширений пошук
      RSS Канал
      Дистрибутиви
      Зворотній з‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Лінки
Логін
 логін : 
пароль : 

Пошук
Радіо
Опитування
КОЛОВОРОТ FEST

поїду!
треба поїхати.
ще незнаю
грошей нема
принципово не поїду
шо то за фест?

Онлайн
Зареєстрованих: 1
Незареєстрованих: 7

Користувачів: 8

На сайті зараз:
FastestFaster

Афіша

Наша кнопка

Партнери
ТРАКТОР стильне взуття
Metal.ck.ua - Черкасский metal-портал
Blackforest. Black ambient
http://blackened-mind.at.ua
http://www.gallicia.narod.ru
Dead Center Productions
Metal Scrap
Moonlight Dominion : Poisonous Music Realm
Metal Point - Хмельницкий Портал Тяжелой Музыки
Darkness
Исследовательская группа Cor Scorpionis
Лічильники
PageRank Checking Icon

швидка відповідь Відповісти
 Vacula Prod. - проблеми закордоном
wunderbar
22 липня 2008 14:39
Повідомлення #1

Marou
  • 34

Група: Адміністратори

В Німеччині поштова служба у співпраці з поліцією знищила 10 компакт-дисків нашого першого релізу ВОЛХ "Торжественный Марш В Рагнарёк", які були вислані для Metal Message Magazine. Причини нам вже відомі, і це дуже прикро, коли європейцям не дозволяють використовувати їхню споконвічну символіку предків та з нерозумінням відносяться до традиціоналізму. Деякі руни і кельтський хрест також забороняється використовувати деяких партій цієї країни, а у ВОЛХ фірмовий знак - кельтський хрест.

Це огидно, уряд забороняє символи наших предків і карає людей, хто використовує ці символи сьогодні. Схоже, що правительство Німеччини є абсурдним з таким рішенням. Якщо б хлопець з Metal Message Magazine дійсно хотів би отримати ці диски мав би сталеву, то це можна було б вирішити деякими шляхами, але очевидно, що це коштувало б багато грошей. І, як на мене наш пакунок контролювався не більше ніж 99% хоча був надісланий як рекомендований. Це вже друге непорозуміння з поштовиками.

В першому випадку з німецьким лейблом Einzatz Commando Productions пакунок просто повернули, і ми повторили операцію - Слава Богам все минуло! Думаю, що VACULA PRODUCTIONS став небажаним для деяких представників поштової служби Німеччини і наші пакунки шманають на таможні. Не буде дивиною, якщо в Аргентині сталося так само адже диски туди були надіслані ще в грудні 2007 року.

Тут обговорюється стаття: Vacula Prod. - проблеми закордоном

----------------------------------
Холод, холод, адский мороз, на землю спускаетса тьма...
(с) Валхалла - Волчий Ноктюрн (Demo) 1999.
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Tundra14
22 липня 2008 16:06
Повідомлення #2

Leviathan
  • 136

Група: Журналісти

Джерело - www.antifa.ru deg_smile

Black Metal - музыка для сильных людей, для злых людей. Ты обязан слушать не ту музыку, которая тебе нравиться, а ту, которая действительно злая. (c)
------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------
Вставка цитати
Garm
22 липня 2008 17:13
Повідомлення #3

Lauviah
  • 51

Група: Користувачі

Ну и что же здесь удивительного???
Всем известно,что официальные власти Германии и ряда других европейских стран стараются всеми силами избавится от всего что было и есть связано с нацизмом,там за тату в виде свастики можно угодить за решку,за нашивку в виде рун - такая же х-ня,видно лейбл уже засветился...
Это у нас можно напялить на плечо орла СС,и "щеголять" по улице,и всем пофигу,а там не так...

Вставка цитати
Koscheraatt
22 липня 2008 17:43
Повідомлення #4

Samael
  • 102

Цитата: wunderbar
Це огидно, уряд забороняє символи наших предків і карає людей, хто використовує ці символи сьогодні.

Це огидно, що в наші часи зміст символів наших предків є спаплюженим і викрученим дяуючи новоявленим "ідеологам", починаючи від Гітлера і завершуючи сучасними нс-"діячами" та бон-хедами. Ото ж і маємо те що маємо. Просто так нічого не буває.

Вставка цитати
Ulver1488
23 липня 2008 19:15
Повідомлення #5

Semyazza
  • 85

Чим це вони викручені цікаво? Свастика і руни означають те саме що й означали. А те що жидівським властям це не подобається нічого не означає

Де хрест встане, там трава в'яне
Вставка цитати
Gannibal
23 липня 2008 20:19
Повідомлення #6

Lauviah
  • 51

Кошерний, я при зображенні свастики ніколи не проводжу паралелі з 18.

п.с. буклет Мунрутелівського "Кола" з зображенням рушника 18 століття вишитий свастиками та рунами наштовхнув на думку: цікаво, а чи передбачено щось в Німецькому законодавстві стосовно речей з зображенням свастики та рун з датуванням раніше 20 століття? Чи й їх теж сліпо конфісковують та знищують?

Вставка цитати
Ulver1488
23 липня 2008 22:20
Повідомлення #7

Semyazza
  • 85

Передбачено. В деяких землях навіть заборонено називати сина Адольфом. Це реально, мені один знайомий який живе в Німеччині розповідав

Де хрест встане, там трава в'яне
Вставка цитати
Tundra14
23 липня 2008 22:23
Повідомлення #8

Leviathan
  • 136

Дивно, як це їм ще дозволяють на німецькій мові там розмовляти...

Black Metal - музыка для сильных людей, для злых людей. Ты обязан слушать не ту музыку, которая тебе нравиться, а ту, которая действительно злая. (c)

----------------------------------------------------------------------------------------
Вставка цитати
Gannibal
23 липня 2008 22:38
Повідомлення #9

Lauviah
  • 51

Цитата: Ulver1488
Передбачено.

Так а що саме?

Вставка цитати
Koscheraatt
24 липня 2008 11:27
Повідомлення #10

Samael
  • 102

Чим це вони викручені цікаво?

Політично-людськими гидотними амбіціями.

Цитата: Gannibal
Кошерний, я при зображенні свастики ніколи не проводжу паралелі з 18.
А ми тут говоримо не про мене, здається, а про уряд. Так ось - вони проводять такі паралелі.

Нацмени і пегани - ви чудово розумієте, що я мав на увазі. Якби не нс, ніхто б не забороняв ці символи. Руни ніхто не забороняв - я у Франції був у магазині, що торгує всякими середньовічно-готично-язичницькими штукенціми - там було повно речей с рунами і язичницькою символікою.
Так само не забороняють і багато інших язичницьких символів. Якби "жидівські власті" хотіли знищити всю цю язичницьку сакральність, було б заборонено ВСЕ, що з цим пов"язано.
Звичайно, якщо на буклеті, флаєрах чи на сайті лейбла\групи поряд із язичницькими симвлами - орли 3-го рейха, тотенкопфи та німецьки солдафони - так, це наштовхує уряд на деякі думки. А хулі ж ви хотіли?

А те що жидівським властям це не подобається нічого не означає

Жиди, жиди
Кругом жиди,
Куди подітися мені?!

Вставка цитати
Gannibal
24 липня 2008 16:09
Повідомлення #11

Lauviah
  • 51

Кошерний, але ж не нс вигадали ці символи.

Так, тотенкопф та орли (ви зрозуміли, які орли) - суто нацистська символіка. От її й забороняйте.
А свастику навіщо?

Вставка цитати
Koscheraatt
24 липня 2008 16:29
Повідомлення #12

Samael
  • 102

Кошерний, але ж не нс вигадали ці символи.

Так. Я ж про це й кажу - вони спаплюжили їх первинне значення. Не просто ж так чомусь зображення свастики заборонено, а Мьольнір - ні. Ти просто зрозуміти мої слова не хочеш.
Ви самі чудово розумієте причини, чому мають місце такі заборони.
А взагалі - вам не пох на ту Німеччину?? Нас там все одно більшість населення не любить, це тільки на словах ми - "білі брати, єдина раса". На Україні свастику ніхто не забороняє. Чого ви так за тих німців переймаєтесь?
Ось символ фалоса і секс теж дуже давні, але пересиланя таких зображень поштою також заборонено більшістю країн. )) У світі багато парадоксів.

Вставка цитати
Gannibal
24 липня 2008 17:30
Повідомлення #13

Lauviah
  • 51

Я переживаю за Німеччину тому, що наш уряд теж ніби-то взяв курс на Європу. Логічно допустити, що у нас теж можливе розгортання таких сценаріїв. І мені це не до вподоби

І давайте зараз не оффтопити на тему "та нам до тієї Європи..."

п.с. і що значить спаплюжили первинне значення? Гітлеру потрібен був стародавній символ, котрому вже багато тисячоліть, і який би нагадував про арійську спадщину

Вставка цитати
Tundra14
24 липня 2008 18:04
Повідомлення #14

Leviathan
  • 136

Логічно допустити, що у нас теж можливе розгортання таких сценаріїв

Це розгортання вже почалося.
і що значить спаплюжили первинне значення?

Ну... Думаю, Кошер має наувазі те, що під такими прапорами "використовували Циклон-Б" та "будували табори смерті". З цим, впринципі, можна погодитись. Просто наш народ затравили байками... Він заплутався. А починати розплутуватись - боїться. Ось і маємо знущання над пам'яттю Предків, якого ще світ не бачив...

"Сонця знаки, зброя - заборонені!!!" (с) Український паган-культ

Вставка цитати
Valbrand
24 липня 2008 19:17
Повідомлення #15

Marou
  • 34

Ось символ фалоса і секс теж дуже давні, але пересиланя таких зображень поштою також заборонено більшістю країн. ))

вспоминается оформление группы Кладовест - там в буклете на фоне МУЖСКОГО ФАЛЛОСА (уж не знаю, может группа подразумевает под этим что-то другое, но там именно член) написано Slavonic Heathen Black Metal кстати дошло по почте без всяких эксцессов)
Вставка цитати
Valbrand
24 липня 2008 19:22
Повідомлення #16

Marou
  • 34

а насчет *проблем закордоном* Vaculы rec....я бы на ихнем месте поинтересовался каким образом правильно отсылать (чтоб доходило))), например, у Ancient Nation или еще кого, ведь у тех навалом дисков со свастичной символикой забугорных..как то же, но доходит...
Вставка цитати
Garm
25 липня 2008 01:07
Повідомлення #17

Lauviah
  • 51

Цитата: Valbrand
а насчет *проблем закордоном* Vaculы rec....я бы на ихнем месте поинтересовался каким образом правильно отсылать (чтоб доходило))), например, у Ancient Nation или еще кого, ведь у тех навалом дисков со свастичной символикой забугорных..как то же, но доходит...

+1 Абсолютно правильное высказывание....

Вставка цитати
Koscheraatt
25 липня 2008 09:17
Повідомлення #18

Samael
  • 102

Цитата: Tundra14
Кошер має наувазі те, що під такими прапорами "використовували Циклон-Б" та "будували табори смерті". З цим, впринципі, можна погодитись. Просто наш народ затравили байками... Він заплутався.

Так, чувак, то ж все байки!!!! Розкажи нам правду!!! Бухенвальд - це ж такий санаторій був для поліпшення здоров"я військовополнених!!! Циклон-Б вигадали комуняки!!!! Розкажи нам, хлопчику, усю правду, просвіти свій народ, гуру!
Цитата: Tundra14
Ось і маємо знущання над пам'яттю Предків, якого ще світ не бачив...
Тундра, а розкажи що означає "пам"ять предків"???? І чим заборона нациської символіки знущається з "пам"яті"???
Гітлеру потрібен був стародавній символ, котрому вже багато тисячоліть, і який би нагадував про арійську спадщину

Ну то треба будо розумно користуватися цим символом. А він - як мавпа з гранатою.

Вставка цитати
Tundra14
25 липня 2008 11:07
Повідомлення #19

Leviathan
  • 136

Вже набридло по 100 разів писати одне і те ж. Заїбався вже.

Вставка цитати
Gannibal
25 липня 2008 13:23
Повідомлення #20

Lauviah
  • 51

Кошерний, не заливай!
Краще розкрий оту свою фразу "треба будо розумно користуватися цим символом. А він - як мавпа з гранатою" детальніше, адже я (і не тільки) щось не сильно в'їжджаю

Вставка цитати
швидка відповідь Відповісти
1чол. читають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

Black Metal Union © 2008