Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Форум
      Банди
      Розширений пошук
      RSS Канал
      Дистрибутиви
      Зворотній з‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Лінки
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Радіо
Опитування
З блеку подобається найбільше

True/Raw
Nsbm
Pagan
Viking
Folk/Ambient
Sympho/Melodic
Unblack (Christian)

Онлайн
Зареєстрованих: 0
Незареєстрованих: 7

Користувачів: 7
АфішаНаша кнопкаПартнери
ТРАКТОР стильне взуття
Metal.ck.ua - Черкасский metal-портал
Blackforest. Black ambient
http://blackened-mind.at.ua
http://www.gallicia.narod.ru
Dead Center Productions
Metal Scrap - Underground Label
Moonlight Dominion : Poisonous Music Realm
Metal Point - Хмельницкий Портал Тяжелой Музыки
Darkness
Лічильники
PageRank Checking Icon


швидка відповідь Відповісти
 Marduk, пацаняче музичкоЬ
HeLГhammerr
14 жовтня 2008 00:06
Повідомлення #1


Marou
 • 34

Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Реєстрація: 28.01.2022
ICQ:195707916
Bio
Домінуючі теми в ліриці Marduk - це сатанізм, антихристиянство і Друга Світова Війна (Третій Рейх). Остання тема їхньої лірики - саме недавнє до неї доповнення, що бере свій початок від їх «Panzer Division Marduk», релізу 1999 року, але про це вже в процесі оповідання.

***

У 1990-му році не особливо відома групка “GOD” з шведського містечка Norrkoping змінила своє досить банальне ім'я на Marduk. Мардук – шумерський бог, що убив дракона Тіамат і що створив землю.

Гітарист Морган Хеканссон і вокаліст Андреас Акселссон стали батьками одного з найуспішніших блек метал колективів.

У 1991-му році колектив видає демо-диск «Fuck me Jesus» в записі якого окрім Моргана і Андреаса брали участь басистий Рікард Калм і ударник Йоахим Готберг.

Критики демку оцінили дуже добре, що спровокувало групу до подальших дій.

У 1992-му році виходить перший ЛП групи - «Dark Endless», що довів що шведи – команда серйозна. Випустив його лейб No Fashion Records. У команді відбулися до цього часу невеликі зміни - додався ще один гітарист, Devo Andersson, і в команду прийшов новий басист, Bogge Svensson. Деякий час через команду тримає французький лейбл Osmose Productions. У команді знову відбувається фігня зі складом - звалив вокаліст, і на вокал встав Йоахим, одночасно не вилазячи із-за ударної установки. Звалив басист, і йому на зміну прийшов Roger «B.War» Svensson. У цьому складі - квартеті - команда знову заповзає в Unisound Studio.

Рік 1993-й - в жовтні з'явився перший серйозний диск, з якого починається нинішній Мардук, - «Thoose of The Unlight». Восьмипісенний диск на 37 з половиною хвилин відразу звернув на себе увагу, і отримав високі оцінки. Диск відразу відрізняла висока швидкість гри, при ярковираженому своєму особливому стилі і відмінною мелодійністю. Персональної оцінки заслуговують «Wolves» - гімн тьми і руйнації, прекрасна, заганяюча в транс річ.

Весна 1994-го року команда залізає знову в юнісаунд - записати новий альбом, але в середині 94 року разом з Immortal проїхалися в турне по Європі, обкатуючи матеріал для нового альбому. Диск «Opus Nocturne» вийшов в жовтні 94 року, трохи згодом після написання саундтрека до фільму «Дракула», і є прямим продовженням попереднього диска. Фігня з складом все ще продовжується: пішов другий гітарист, і всі гітарні партії виконує Морган. Йоахим остаточно зайняв місце вокаліста, а на зміну йому за барабанну установку сів Frederik Andersson, що довбав раніше в Darkfield. Чесно кажучи - команда від цього тільки виграла, благо швидкість і техніку Фредріку не позичати - сам повчить. Диск зроблений до неподобства прекрасно і відмінно в собі поєднує надшвидке місиво і неймовірну мелодійність. Такі речі з нього як «Sulphur Souls», «Untrodden Paths» і «The Sun Has Failed» стали згодом класикою жанру.

1995 - статус «Marduk» був вже досить високий, що дозволило їм очолити черговий європейський тур як хедлайнеров. Тоді ж був перевиданий «Fuck Me Jesus», але сім країн все одно заборонили продаж диска, оскільки його обкладинка залишилася без змін. Літом 1995-го «Marduk» вперше відправилися за океан, відігравши декілька концертів в Мексиці. Далі якийсь час відбувається творчий застій, викликаний проблемами з лейблом, - команда навіть поривала піти на Nuclear Blast або знову на No Fashion Records. Із-за розбіжностей покинув команду Йоахим, і на зміну йому рекрутували Легіону, що дер раніше горло в Ophtalamia.

1996 - «Heaven shall Burn. When we are gathered» Альбом справив враження бомби, що розірвалася. Надшвидкість, яку задавав драммер (іноді ритм зашкалює за 600 ударів в хвилину), сильний вокал Легіону, хаос і руйнування. Це треба просто слухати, словами це не передати. Команда відразу стала живою легендою і символом для наслідування. Трохи пізніше виходить мінідиск «Glorification», на якому знаходиться ремиксованная версія «Glorification of the black god» і кавер-версії пісень Destruction, Piledriver, Bathory.
Тур на підтримку «Heaven Shall Burn» пройшов надзвичайно успішно, що на його основі вирішено було випустити концертник.

1997 - команда дуже активно гастролює по країнах Європи, підсумком чому став концертний диск «Live In Germania». Другу гітару на час турне узяв старий друг команди - Peter Tagtgren (Власник Abyss Studio, лідер Hypocrisy). Hа диску представлені всі найвідоміші і улюбленіші народом пісні в концертній обробці - причому це реальний концертний запис, і не дуже сильно відрізняється від того, що команда творить в студії.

Виходить мцд Here’s No Peace.
1998 - у травні на світло з'являється черговий лонгплей «Nightwing». У серцях найзапекліших фанів Мардука пір 96 року він провів деякий переворот - диск був вже рівніший, нудніший. Пропала злість і всепожираюча ненависть, а під кінець робота нагадувала опуси Опталамії. До речі, альбом цей концептуальний, про життя Влада III Цепеша, відомішого як Граф Дракула.

1999 рік - група знов струсила металеве співтовариство, викинувши на прилавки «Panzer Division Marduk». Це було по суті народження нового стилю «Military Black Metal».

З цього альбому почався новий період в історії групи. Інтерес темі достатньо швидко ріс серед фанів Marduk, група випускала все більше і більше пісень, присвячених темним, по захоплюючих розділах людської історії.

2000 рік. Початок нового тисячоліття музиканти відзначили випуском «епішки» Obedience на власному лейблі Blooddawn Productions. Далі був тур з Deicide і Cannibal Corpse, після якого група знову заїхала до Мексики. Літом Marduk виступили на більшості крупних світових фестивалів, зокрема легендарний Wacken Oper Air і не менш відомий With Full Force.

На Хеллоуїн товариші відіграли святковий концерт через подію десятиліття групи у себе на батьківщині в Норкоппінге. Безпосередньо в день концерту почалися продажі концертника «Infernal Eternal».

У грудні група знов закривається в студії щоб подарувати фанатам новий альбом.

2001 рік. 5-го березня вийшов в світ “La Grande Danse Macabre”. Нічого оригінального в цьому альбомі не було, але сприйнятий він був в основному позитивно.

І знову група почала колесити по білому світу, у тому числі і в черговому турі по США на пару з Гленом Бентоном засвітилися. У этом-же році почалася збірка бокс-сэта «Blackcrowned».

Лютий 2002 – го роки ознаменувався виходом боксу. У групу прийшов новий драммер - Emil Dragutinovic. Знов група починає їздити з концертами по світу, паралельно з цим мужики клепають новий альбом.

Лютий(прямо-таки знаковий для групи місяць) 2003-го року. Похорони Миру. Точніше «World Funeral» - краще з легионовского періоду групи. На підтримку альбому починається тур по Європі(31 виступ). Далі тур по обох Америках.

У грудні з групи йде Легіон.
Ще цікавий факт: того року Морган записував матеріал для епишки “Portratt Av Doda Barn”(Портрети мертвих дітей), але і досі нічого з цієї пластинки не реалізовано.

2004 – Морган починає роботу над новим матеріалом, сам записує гітари, бас і вокал. У процесі до нього приєднався вокаліст Daniel Rosten («Mortuus»). Так почався сучасний етап в житті групи.

Спершу був виданий двд «Funeral Marches and Warsongs».
Потім почалася повноцінна робота над новим альбомом. Басом тепер орудував экс гітарист Devo. Все літо було проведене в студії, а в кінці листопада був виданий «Plague Angel». Відразу-ж група відправилася в тур на підтримку «новонародженого».

2005 – У січні DEATHMARCH тур був перерваний із-за того що ударник Еміль в бійці зламав руку. Але вже влітку тур поновлюється, і група знов відправляється по своєму улюбленому маршруту – Європа – Америки. На одному з концертів, а точніше в Польщі, був записаний і до кінця року виданий ще один «лив» «Warschau».
2006-й рік був переповнений виступами по всій Европе. Але чудовий він насамперед тим, що були перевидані перші альбоми, а 6-го жовтня був випущений 2-х дисковий ДВД «Blood Puke Salvation».

Почалася робота над новим альбомом.
Весь січень 2007-го року був присвячений новому альбому. За ударною установкою відтепер сидить Lars Broddesson.

У квітні вони доїхали до Росії.
Ну а потім послідував релиз «Rom 5:12»(До Римлян розділ 5 стих 12 - «:Wherefore, as by one man sin entered into the world, and death by sin; and so death passed upon all men, for that all have sinned:»)

Реліз вийшов незвичайно сильним, і имхо кращим в історії групи. Поєднання швидкості і мелодійності, а також трэшевых риффов просто неповторне, не говорячи вже про вокал Мортууса і що контрастує з ним клин войсом в пісні «Accuser/Opposer».

До цих пір Мардуки ганяють по планеті з концертами, і про нові релизах ПОКИ не чутно.


Disco
Demo # 1 - 1991
Fuck Me Jesus (Demo) - 1991
Here's No Peace (EP) - 1991
Dark Endless - 1992
Those of the Unlight - 1993
Opus Nocturne - 1994
Heaven Shall Burn... When We Are Gathered - 1996
Glorification (EP) - 1996
Live in Germania (Live) - 1997
Nightwing - 1998
Panzer Division Marduk - 1999
Infernal Eternal (Live) - 2000
Obedience (EP) - 2000
La Grande Danse Macabre - 2001
Slay The Nazarene (Single) - 2002
Blackcrowned (Boxed set) - 2002
Hearse (Single) - 2003
World Funeral - 2003
Funeral Marches and Warsongs (DVD) - 2004
Plague Angel - 2004
Deathmarch (EP) - 2004
Blackcrowned (DVD) - 2005
Warschau (Live) - 2005
Blood Puke Salvation (DVD) - 2006
Rom 5:12 - 2007

є фонати?

----------------------------------
sex, beer, grindcoreПерейти на початок сторінки
Вставка цитати
Vermyapre
14 жовтня 2008 00:26
Повідомлення #2


Lauviah
 • 51

Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Реєстрація: 24.09.2021
ICQ:--

Слушал, слушаю и буду слушать. Безусловно True Satanic Black Metal. И мнение солидарных с косящим под Варга лидера Nokturnal Mortum по поводу того, что, мол, Marduk превратился в тренд, меня абсолютно не волнует. Люблю ранний блековый Marduk, также люблю и поздний, с примесями Death`а. Дело в том, что я, почему то, эти примеси особо не чувствую, эта группа сумела сохранить практически стопроцентную Black Metal атмосферу на блек-дезовых альбомах. Если не разбирать структуру песен, то можно с уверенностью сказать, что это не блек-дез, а чистый блек, ибо атмосфера, и, даже, звучание именно такие. Незнаю почему, но именно Marduk особенно приятен моей тёмной душонке: иногда приходит такое настроение, что милее Мардука ничего нет для меня - во время депрессии или во время куража только он в полной мере радует мои уши и мое черное сердце...

----------------------------------
- Тот, кто рожден быть рабом, никогда не сможет понять и познать Сатану. (с) Gaahl
- We would like to see most of the human race killed off, because it is unworthy, it is unworthy of the gift of life... (c) Behemoth
- True Norwegian Black Metal & True French Black Metal
- Dominus Sathanas
- В мире хищников всегда виновата жертва! (с)
- Годом раньше, годом позже - это не имеет абсолютно никакого значения. У нас есть всё время этой морозной планеты. (с) Abbath
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Sergfil
14 жовтня 2008 00:35
Повідомлення #3


Immortal
 • 51

Група: Користувачі
Повідомлень: 232
Реєстрація: 25.01.2022
ICQ:465511430

Атлична група, нравится очень..

----------------------------------Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
grongad
14 жовтня 2008 21:29
Повідомлення #4


Salikotal
 • 17

Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Реєстрація: 27.07.2021
ICQ:--

nightwing та panzer divizion форева!
просто еталон для такого роду музики
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Ulver1488
14 жовтня 2008 22:43
Повідомлення #5


Balberith
 • 68

Група: Користувачі
Повідомлень: 390
Реєстрація: 3.02.2022
ICQ:195081781

Полностью согласен. blush

----------------------------------
Де хрест встане, там трава в'яне
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
M8R8K
15 жовтня 2008 15:20
Повідомлення #6


Semyazza
 • 85

Група: Користувачі
Повідомлень: 475
Реєстрація: 1.03.2022
ICQ:453718623

банда-мощь!атцы-шо тут ше сказати?panzer division marduk-найкращий албум у них,як на мене...такий ураганний блечара не може не порадувати любого,хто хоча б трохи цикавиться блек металом.Plague angel-також шедевральний албум,слухаеться на одному диханни-кришесривний швидкисний блек-свовом,-супер!останний албум -Ром 5.12-мени не сподобався взагали-вокал там у Мортууса ...так соби...та й оци "медляки" трохи попортили всю картину...але ничо-слухати можна-лише виддаючи дань великому минулому групи..але якщо слидуючий албум буде в такому ж дуси-смиливо и неоднозначно поставлю хрест на охуенний групи Мардук.

----------------------------------
Mortis vincit omnia..
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
M8R8K
19 жовтня 2008 18:21
Повідомлення #7


Semyazza
 • 85

Група: Користувачі
Повідомлень: 475
Реєстрація: 1.03.2022
ICQ:453718623

а до,речи-може хтось в курси справи--подилили в кинци-кинцив баблос Легион и Морган?и чим зараз займаеться Легион?

----------------------------------
Mortis vincit omnia..
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Sergfil
20 жовтня 2008 00:59
Повідомлення #8


Immortal
 • 51

Група: Користувачі
Повідомлень: 232
Реєстрація: 25.01.2022
ICQ:465511430

Ну Морган так і лишився в Мардук(само собой )... вот на рахунок Легіона - хизи... але Легіон - то кращий вокаліст Мардука, імхо!
п.с. вот щас прийде Верміапр і скаже , шо Легіон не тру... crazy

----------------------------------Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
REBORN IN FLAMES
20 жовтня 2008 11:00
Повідомлення #9


Salikotal
 • 17

Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Реєстрація: 15.10.2021
ICQ:--

Якраз Мардуки і не є ніякими тру...
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Vermyapre
20 жовтня 2008 16:27
Повідомлення #10


Lauviah
 • 51

Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Реєстрація: 24.09.2021
ICQ:--

Цитата: REBORN IN FLAMES
Якраз Мардуки і не є ніякими тру...

Попизди мне. Больше слушай всяких Knjaz Varggoth`ов.

----------------------------------
- Тот, кто рожден быть рабом, никогда не сможет понять и познать Сатану. (с) Gaahl
- We would like to see most of the human race killed off, because it is unworthy, it is unworthy of the gift of life... (c) Behemoth
- True Norwegian Black Metal & True French Black Metal
- Dominus Sathanas
- В мире хищников всегда виновата жертва! (с)
- Годом раньше, годом позже - это не имеет абсолютно никакого значения. У нас есть всё время этой морозной планеты. (с) Abbath
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
M8R8K
20 жовтня 2008 16:31
Повідомлення #11


Semyazza
 • 85

Група: Користувачі
Повідомлень: 475
Реєстрація: 1.03.2022
ICQ:453718623

Vermyapre,
при чому тут варггот?та уже одни тильки розбори миж легионом та морганом визивають смих...яке нахуй тру?

----------------------------------
Mortis vincit omnia..
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
REBORN IN FLAMES
20 жовтня 2008 16:38
Повідомлення #12


Salikotal
 • 17

Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Реєстрація: 15.10.2021
ICQ:--

Мардуки - запроданці!!!
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Vermyapre
20 жовтня 2008 16:52
Повідомлення #13


Lauviah
 • 51

Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Реєстрація: 24.09.2021
ICQ:--

Цитата: REBORN IN FLAMES
Мардуки - запроданці!!!

И кому они продались по твоему?
Цитата: M8R8K
Vermyapre,
при чому тут варггот?та уже одни тильки розбори миж легионом та морганом визивають смих...яке нахуй тру?

При том, что такие как ты верят всяким Varggoth`ам, Кродам и прочим Trend NSBM исполнителям, а своего мнения не имеют.

----------------------------------
- Тот, кто рожден быть рабом, никогда не сможет понять и познать Сатану. (с) Gaahl
- We would like to see most of the human race killed off, because it is unworthy, it is unworthy of the gift of life... (c) Behemoth
- True Norwegian Black Metal & True French Black Metal
- Dominus Sathanas
- В мире хищников всегда виновата жертва! (с)
- Годом раньше, годом позже - это не имеет абсолютно никакого значения. У нас есть всё время этой морозной планеты. (с) Abbath
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
REBORN IN FLAMES
20 жовтня 2008 16:54
Повідомлення #14


Salikotal
 • 17

Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Реєстрація: 15.10.2021
ICQ:--

Не рівняй х** з пальцем! А тим, шо вони змінюють свою думку так, як їм вигідно! А це вже не тру!!!
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
M8R8K
20 жовтня 2008 16:56
Повідомлення #15


Semyazza
 • 85

Група: Користувачі
Повідомлень: 475
Реєстрація: 1.03.2022
ICQ:453718623

Vermyapre,
я,чувак,деколи интервью почитую тих груп,шо мени цикави...й тоби раджу почитати,якщо ти вмиеш,звисно...й не гони на нсбм,при чому тут це?

----------------------------------
Mortis vincit omnia..
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Vermyapre
20 жовтня 2008 17:06
Повідомлення #16


Lauviah
 • 51

Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Реєстрація: 24.09.2021
ICQ:--

Цитата: REBORN IN FLAMES
Не рівняй х** з пальцем! А тим, шо вони змінюють свою думку так, як їм вигідно! А це вже не тру!!!

Ну вот я и говорю про влияние "авторитетов" типа Nokturnal Mortum. Ты побольше их лидера слушай, он тебе нарассказывает как жить надо... А то, что те же Nokturnal Mortum меняют своё мировоззрение в зависимости от того, что популярно в данный момент. И всякие отмазки типа "Я никогда не являлся сатанистом, это было просто увлечение темной стороной нашего мира!" тут не катят. Взять хотябы фразы из песен: "...Мне Люцифер открыл глаза на этот мир...", "...Я демоны, я Сет, я Господин, я воин Зла..."

Только разница между ними и Marduk`ом в том, что Nokturnal Mortum действительно trend, а про trend Marduk`а слагают басни всякие Varggoth`ы.

----------------------------------
- Тот, кто рожден быть рабом, никогда не сможет понять и познать Сатану. (с) Gaahl
- We would like to see most of the human race killed off, because it is unworthy, it is unworthy of the gift of life... (c) Behemoth
- True Norwegian Black Metal & True French Black Metal
- Dominus Sathanas
- В мире хищников всегда виновата жертва! (с)
- Годом раньше, годом позже - это не имеет абсолютно никакого значения. У нас есть всё время этой морозной планеты. (с) Abbath
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
REBORN IN FLAMES
20 жовтня 2008 17:15
Повідомлення #17


Salikotal
 • 17

Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Реєстрація: 15.10.2021
ICQ:--

НМ, на відміну від Мардуків не змінює свій світгляд за гроші, а розвиває його!!
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Vermyapre
20 жовтня 2008 17:59
Повідомлення #18


Lauviah
 • 51

Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Реєстрація: 24.09.2021
ICQ:--

Цитата: REBORN IN FLAMES
НМ, на відміну від Мардуків не змінює свій світгляд за гроші, а розвиває його!!

Nokturnal Mortum - тренд группа. Когда был популярен сатанизм, они были сатанистами, когда стал популярен Pagan - стали pagan-"блекерами", теперь, когда во всю процветает мода на НС, они стали NSBM. А Marduk принципам True не изменяли, не изменяют и не будут изменять.

----------------------------------
- Тот, кто рожден быть рабом, никогда не сможет понять и познать Сатану. (с) Gaahl
- We would like to see most of the human race killed off, because it is unworthy, it is unworthy of the gift of life... (c) Behemoth
- True Norwegian Black Metal & True French Black Metal
- Dominus Sathanas
- В мире хищников всегда виновата жертва! (с)
- Годом раньше, годом позже - это не имеет абсолютно никакого значения. У нас есть всё время этой морозной планеты. (с) Abbath
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
REBORN IN FLAMES
20 жовтня 2008 18:03
Повідомлення #19


Salikotal
 • 17

Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Реєстрація: 15.10.2021
ICQ:--

Це була не мода, а розвиток течії блеку. Колись я теж слухав сатаннський метал, відповідно одягався ,а зараз дивлюсь на це все з усмішкою на обличчі. Бо сатанинський рух це показовий рух, нічого конкретного він не запропонує, а НСБМ - це відкрита війна за волю нації, за відродження традицій! НСБМ дає результат! Тому НМ обрали свій шлях!
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Vermyapre
20 жовтня 2008 18:08
Повідомлення #20


Lauviah
 • 51

Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Реєстрація: 24.09.2021
ICQ:--

REBORN IN FLAMES, читай мою первую цитату в подписи. Она про тебя.

----------------------------------
- Тот, кто рожден быть рабом, никогда не сможет понять и познать Сатану. (с) Gaahl
- We would like to see most of the human race killed off, because it is unworthy, it is unworthy of the gift of life... (c) Behemoth
- True Norwegian Black Metal & True French Black Metal
- Dominus Sathanas
- В мире хищников всегда виновата жертва! (с)
- Годом раньше, годом позже - это не имеет абсолютно никакого значения. У нас есть всё время этой морозной планеты. (с) Abbath
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
швидка відповідь Відповісти
1чол. читають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0Black Metal Union © 2008