Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Дистрибутиви
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
З блеку подобається найбільше

True/Raw
Nsbm
Pagan
Viking
Folk/Ambient
Sympho/Melodic
Unblack (Christian)

Онлайн
Зареєстрованих: 0
Незареєстрованих: 5

Користувачів: 5
Афіша
Наша кнопкаЛінки
Лічильники


швидка відповідь Відповісти
 Go To Hell Tour 2009. Львів. Репорт
Bleed for Me
29 жовтня 2009 12:17
Повідомлення #1


Salikotal
  • 17

Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Реєстрація: 16.01.2022
ICQ:no ICQ

Похмурої п’ятниці 23 жовтня у Львові в рамках Go To Hell Tour 2009 відбувся фестиваль важкої музики «Жесть». Цього разу організатори надали концерту характерне «чорне» забарвлення, однак чомусь народ в більшості проігнорував це дійство (за словами оргів концерт відвідало не більше ніж 150 душ).

Відкривали фестиваль переможці конкурсу Level up група Beginning of the Past. Особисто я потрапив на них під кінець, гурт нічим особливо мене не вразив оскільки не є прихильником подібних стилів. Далі свій сет відіграли Bazooka Band, які вже давно стали візитною карткою міста Лева, з кожним виступом команда починає мені все більше і більше подобатись. Звук, звичайно, бажав кращого, але хлопці впевнено відіграли програму, народ врешті решт почав ворушитись і хоч якось підтримувати групи. Наступними на сцену вийшла молода чернівецька команда Cryogenic Implosion. Не дивлячись на те що група існує вже 2 роки, це був їхній перший виступ за межами свого рідного міста. Команда у прямому сенсі цього слова «порвала» зал своїм technical death metal’ом, музиканти зіграли чітко і злагоджено, особисто мені та львівській публіці виступ скоріше сподобався чим ні, єдине на мою думку відчувався брак другої гітари ну і, звичайно, що звук не дав можливості повністю розкрити потенціал Cryogenic Implosion. Наступна команда також з міста Чернівців Maknamara була цікава наявністю дівчини вокалістки з добре поставленим гроулом та чистим вокалом. Це мабуть єдине чим виділялась дана формація, але щодо музики… то тут повне розчарування. Ніякої «качовості» та подачі матеріалу я не вловив, чесно кажучи, під таку музику краще відпочивати аніж відриватись на концертах.

І ось прийшла пора найсильніших формацій цього вечора. Одна з найстаріших львівських black metal команд Lamia Сulta нарешті записали свій дебютний альбом “Patre Satane”, фестиваль «Жесть» став своєрідною презентацією матеріалу з альбому. На їхньому виступі народ ніби прокинувся і жваво підтримував «культ відьми». Особливо запам’ятався кавер на безсмертну композицію Satyricon “Mother North”. Живі виступи команди надовго запам’ятовуються свою атмосферою, чіткістю виконання матеріалу та харизмою фронтвумен Каріни.......

Тут обговорюється стаття: Go To Hell Tour 2009. Львів. Репорт
Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
швидка відповідь Відповісти
1чол. читають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0
<!--<img src="/templates/GN/images/reklam.gif" />--!>

Black Metal Union © 2008