Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Укр БМ
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 

Пошук
Опитування
З БМ подобається найбільше

True/Raw
Nsbm
Pagan
Viking
Folk/Ambient
Sympho/Melodic
Unblack (Christian)

Онлайн
Зареєстрованих: 2
Незареєстрованих: 15

Користувачів: 17

На сайті зараз:
intibrima
PeaklyPleargy

Афіша

Наша кнопка

Лінки

Лічильники

швидка відповідь Відповісти
 Інтерв'ю з BEASTCRAFT, Як ви оцінюєте заяви членів групи
beherit1972
30 жовтня 2009 22:38
Повідомлення #1

Leviathan
  • 136

Група: Користувачі

На офіційному сайті банди прочитав інтерв'ю і деякі думки мені сподобались.(Переклад мій)

Далі наведено скорочене резюме з 6 інтерв’ю BEASTCRAFT 2005-2006 років, здебільшого з відповідей Сората.
Деякі відповіді були об’єднані, оскільки однакові запитання це хвороба дуже багатьох фанзинів.

Beastcraft це чистий, примітивний, жорсткий Норвезький Блек Метал яким він має бути. Представ його…
Групу було утворено на початку 2003 року. Ядро Beastcraft складається з Сората та Аластора, а чорне коло навкруги цього фундаменту це те, що нам подобається називати Легіон. Легіон – це темні душі з пекла, які або допомагають з матеріалом, або беруть участь власне у процесі запису.
Чому ця таємність стосовно учасників так важлива для Beastcraft?
Ми хотіли, щоб Beastcraft піднявся незалежно від наших контактів та банд. Нікого з них не було завдячено, тому що Beastcraft мусить створити свій власний трон в андеграунді, а не скінчити як «банда з членів звідти та звідти…»! Ця тайна вже не така важлива, тому що у нас є пропозиції щонайменше на 6 альбомів, але основна думка залишиться такою ж.
Як би ти змалював музику Beastcraft?
Beastcraft – це чисте єство блек металу, і в тому що стосується звуку, музики, лірики та зовнішності. Звучання важливе, тому ми свідомо робимо продакшн брудним та зловісним.
Твоє відношення до Блек Металу досить радикальне, ти кажеш, що Beastcraft створювався не для того щоб привнести в блек щось нове, можеш докладніше описати філософію, яка стоїть за цим, а також, чи означає це, що ви відмовляєтесь від оригінальності та креативності?
Я ненавиджу «оригінальні» Блек Метал банди і їх «креативних музикантів»! Якщо ми не встановимо межі та правила для нашого звучання, це змиє всю блековість, перекрутить на інший жанр. Я завжди ненавидів змішання стилів. Ми використовуємо елементи з першої та другої хвилі, але не маємо справи з третьою. Є більше ніж достатньо для експериментів у межах так званого примітивного Блек Металу.
На хуй піонерів третьої хвилі, їх прогресивне новоосмислене лайно зруйнувало сцену. На щастя примітивність знову піднеслась. Незважаючи на це, дуже багато сьогоденних банд це тільки збіговисько музикантів, без ніякої реальної ідеології, і вони тут тільки через музику. Це глобальний феномен, і в андеграунді і на поверхні. Якщо банда антихристиянська, паганська, мілітаристська, меланхолічна або мізантропічна, все в порядку як на мене, але це не блек метал. На мій погляд тру блек метал – це тотальний андеграунд та сатанізм, нічого іншого не приймається!
Далі, дебютний СД «Into The Burning Pit Of Hell” було видано штатівським роу блек метал лейблом Desastrious. Як ви увійшли в контакт з боссом Demonlord-ом? Ви вже співпрацювали з ним?
Desastrious були одним з 10 лейблів, які отримали наше перше демо, «Pentagram Sacrifice» і першими, хто запропонував угоду. Ми ніколи не чули про нього, або його лейбл, але скоро дізнались про його справжню відданість сцені.
Звучання вашого дебютника нагадує старі славетні дні Норвезького Блек Металу. З легкістю можна сказати, що цей альбом міг бути записаний у ті давні дні. Скажи декілька слів про це, та де відбувався запис?
Він був записаний та зміксований у Necrochamber of Levia Sathanas Studios у Норвегії, у квітні/травні 2005, щоб бути виданим о 6 годині 6 дня 6 місяця. Він складається з треків здебільшого створених у 2004. Під час роботи нам допомагали ще 5 душ. Але основа – це Аластор і я, а Легіон чисельний…
Я прослухав ваш дебютний альбом декілька разів і один з аспектів, на який я звернув увагу – це така велика купа пісень лише десь на 35 хвилин звучання. Як ви зазвичай починаєте створювати новий матеріал? Хто головний у написанні текстів та музики для треків Beastcraft?
У нас є певні закони та основні положення для цього. Нам не подобаються довгі пісні і ми намагаємось триматись подалі від «філлер-риффів». Для 3-хвилинного треку достатньо не більше 3 риффів. Всі тексти та здебільшого музика написані окремо, і не варто казати, що ми використовуємо найкращу комбінацію, с тих пір як разом перепробували декілька. Відповідальний за тексти – Сорат, за музику – Аластор.
З Beastcraft ми повертаємось до манери старих альбомів Darkthrone, за стилем та відношенням. Що вплинуло на вас найбільше? Чи відчуваєш ти схожість, порівнюючи "Into the burning pit of Hell" з такими опусами як "Under a Funeral Moon", "Panzerfaust" та "Transylvanian Hunger"? Ти б позначив ваш саунд як «Ортодоксальний некро-блек метал»? Я думаю що Некро також….
Beastcraft – це некро блек метал, за стилем, саундом та підходом. На нас вплинула перша та друга хвиля блек металу, це було з нами з самого початку, і це те чим є тру блек метал. Ранні релізи Darkthrone мають особливий некро-саунд, як Beastcraft, але ми не вважаємо, що наші пісні дуже нагадують вище зазначені альбоми…
Beastcraft позначений як "True Norwegian Black Metal". Поділишся з нами про тексти на "Into the Burning Pit of Hell"? Які найважливіші теми лірики?
Лірика написана у примітивній манері, але на досить серйозному підгрунті. Коротко і ясно. Лірика в основному базується на старовині та чорних месах, мізантропії та дияволопоклонстві.
Які твої погляди та думки стосовно сатанізму і наскільки важливо відношення групи?
Сатанізм це значно більше ніж ЦС, яка сповідує гуманізм! Сатана – бог, а не тільки сила в тобі. Людина – не бог, тільки одиниця у зграях вовків та овець. Наші погляди складаються тільки з чорного та білого, тому легко обрати сторону. Ми віримо у друге настання «Армагеддону»…. Біблія сповнена брехні, створена щоб вести дурнів до забуття, перекрутила стародавні тексти та пророкування на брехню відповідано власній релігії та «богу».
Ми пишемо лірику в старий традиційний спосіб, але підґрунтя, про яке я казав раніше, дуже важливе! Я вивчаю темні мистецтва, старовинність, церемонії та чорні меси і базую більшість нашої лірики на прочитаному. Я вірю у появу демонів та духів через жертвоприношення та ритуали, але не як істоти у фізичних формах, «коміксовий окультизм». Це з’являється у людському розумі, як самовизвана одержимість. Це може підсилювати твій власний дух та знищувати інших.
Фізичний прояв банди та буклети альбомів звичайно також дуже важливі. Вони відображають погляди, саунд та пекельні душі групи.
Твої погляди на такі теми:
Семітизм:
Ці люди проголошують себе «богообраним народом» та заявляють, що отримали свою землю прямо від нього….Як і зі звичайними християнами з ними треба боротись! Я знаю, це «гаряча» тема навколо сцени, і що багатьох було затавровано як нацистів, тому що вони проти них, але це повна хуйня!
Людство:
Приречене до загибелі від власних рук, власної дурості.
Смерть:
Я славлю смерть! Самогубства…нещасні випадки…вбивство…все це відіграє важливу роль у нашому існуванні. Я планую не залишити цю перенаселену землю ще багато років, але цей день мене не лякає.
Тиранія:
Єдина гарна річ в християнських сектах – це тиранія їхніх лідерів над своїм стадом!
Яка зараз ситуація на блек метал сцені Норвегії? Думаю лише декілька банд залишаються вірними кореням. Твої думки про банди, що дуже змінились відносно перших днів?
Медіа та гроші змінили сцену. Дуже небагато з старих банд, що все ще діють, залишаються вірними суті блек металу. Дуже багато шукають слави та автоматично стають продажними. Це стосується молодшого покоління також. Падіння почалося у середині дев’яностих, але за десять років потому андеграунд знову стає сильнішим, і в Норвегії також. Навкруги все ще залишаються вірні душі; на жаль небагато усвідомлюють той факт, що блек метал це набагато більше ніж музика…
Добре, але кого нам треба звинувачувати у руйнуванні твоєї рідної сцени? Що ти думаєш? Тоді, у самому початку, скандинавська сцена була закритою та унікальною історією, потім вона стала дуже популярною, лейбли по всьому світі підписували банди незалежно від їхньої музики, важливим було лише те, що банда з Норвегії і ти миттєво отримуєш угоду, і т.д. і т.д.…
Є 3 важливих фактора, які призвели до падіння. Вбивство Євронімуса привело до широкої оголоси в пресі, що , знов таки привело нову генерацію «блек металлерів». Вбивство залишило сцену у хаосі. Двох головних ідеологів не стало. Один у в’язниці. Другий – мертвий. Ніхто нікому не довіряв, зрадники у судах добивали у спину одне одного, сцена пішла у всіх напрямках. Шумиха в пресі привела на сцену купу дітлахів, замість організаторів які були або у в’язниці за вбивство та підпал церков, або покинули андеграунд назавжди.
Вони не мали дороговказу, не знали нічого про ідеологію, дух та душу тру блек металу, і вони створили третю хвилю «бляклого» металу. Не залишилось жодного лідера, хто б повів сцену, чорне коло зникло.
Так, вона була унікальною, але все ще є еліта блек метал банд Норвезького блек метал андеграунду! Так чи інакше, якщо лейбли підписували… або й досі підписують… банди, лише через те що вони норвезькі, тоді я вважаю це проблема не норвезької сцени…
Чи був дух, про який ми говоримо, настільки слабкий, що банди, особистості…забули все як тільки підписали контракти, пропозиції і розповсюджують свої імена за межами вашої країни? На мою думку 95% з них просто чекали на успіх та й усе. Тобто, подивись що трапилось. Dimmu Borgir не єдиний приклад, щонайменше вони залишаються екстремальними та провокаційними. Вірно?
Ні, все не настільки просто, можливо для третьої хвилі, але не для другої. Деякі речі трапились у 94/95, до цього сцена була досить екстремальна!Не знаю наскільки тобі відомий той факт, що багатьом бандам погрожували та примушували залишити сцену на початку дев’яностих. Не буду вдаватись у деталі, але було багато планів…більших ніж просто погрози…проти трендових банд та особистостей. На жаль вони пішли у забуття через передчасну смерть сцени.
Мерлін Менсон «екстремальний та провокаційний» також, ну то й що? Я, блядь, ненавиджу це!
Говорячи про ці старі дні і т.д. Чому ви не заснували Beastcraft ще тоді, коли все було значно ближче до вашого шляху? Я знаю що ти також ще тоді був задіяний у сцені. Можеш зробити глибше порівняння тих ранніх днів з сьогоднішньою норвезькою сценою?
Тоді я не грав з Аластором. Я навіть не знав його, тож не було й Beastcraft. Я грав в бандах та випускав матеріал у норвезькому андеграунді з 90-х, Beastcraft моя остання група, 16 років вже минуло від початку…тоді все було темним, небезпечним та занадто екстремальним та недосяжним для звичайних людей. Сьогодні ж кожний знає про сцену; навіть, блядь, фестивалі проводять!
Твоя думка стосовно сучасної норвезької БМ панорами? На які справжні орди варто звернути увагу? Назви декілька імен…
Справжній Норвезький Блек Метал все ще повністю в андеграунді, і це єдина сцена на яку можна покластися. Комерційні банди не наша тема, бо ми не вважаємо їх блек металом, не зважаючи на те як вони самі чи пресса їх називає. Сцена досить жива і нові вірні душі йдуть темним шляхом, який ми проклали на початку дев’яностих. Норвезька сцена знову піднімається, видаючи справжній, елітний андеграундний блек метал через темряву таких банд як Tsjuder, Urgehal та Koldbrann.
Зараз блек метал всюди і ми бачимо різноманітні сцени по всьому світі. Твоя думка про всесвітню БМ сцену? Є якісь фаворити?
Я знаходжу глобальну сцену досить цікавою, хоча все ще віддаю перевагу Скандинавській, є екстремальні формації як у США так і будь де у Європі. Фаворити з сучасної сцени…Окрім норвежців, яких я згадував раніше, дуже подобаються сцени наших сусідів. Horned Almighty, Craft, Watain, Pest та Kill банди які я зараз слухаю.
Блек Метал вочевидь ніколи не був тільки музикою. Якщо це стиль життя, чим він відрізняється від інших стилів? Або, яким мусить бути день справжнього блек металіста?
Блек металлери – це особистості, тому кожній душі самій вирішувати як пройти свій шлях. Якщо хтось вирішує проводити ночі ріжучи себе дивлячись на чорні свічки, я не проти, але підкреслюю – ми не нормальні, звичайні людські створіння в порівнянні з «вівцями». Ми не боїмось нападати на наших ворогів вогнем і мечем, нам не відомі докори сумління!
Є нові підпали церков?
Ні, поки що не було спалено жодної, тільки наміри та осквернення могил та трупів.
Вийшов ваш новий альбом ‘Dawn of the Serpent’, є якісь коментарі?
Я отримав тільки похвальні відгуки від решти сцени. Ми звичайно задоволені ним.
Ви перша метал банда зі Скандинавії, якщо не з усього світу,яка випустила повноформатник на лейблі з Сербії. Твої думки з цього приводу?
Для нас не суттєво звідки лейбл. Сцена не має кордонів. Grom це дійсно андеграундний лейбл, це все, що для нас має значення.
І наостанок, окрім останніх вітань, як ти думаєш, що б могло зробить Beastcraft ще сильнішою істотою, чи вам похуй і ви ті ким хочете бути?
Ми ті ким хочемо бути. Потворна, некро блек метал банда в найтемнішій ямі андеграунда. Слава Сатані!

----------------------------------

Перейти на початок сторінки
Вставка цитати
Nocturnal
30 жовтня 2009 23:17
Повідомлення #2

Balberith
  • 68

Творчість подобається, но в інтерв"ю городять повну приТРУшену ахінею.

Я ненавиджу «оригінальні» Блек Метал банди і їх «креативних музикантів»!

Так зазвичай виправдовують творчу імпотенцію і неможливість написати справді цікаву й оригінальну музику. Ті ж ДсО роблять тру, але досить оригінальні при цьому.

Ні, поки що не було спалено жодної, тільки наміри та осквернення могил та трупів.

Чесне слово, як діти, відчуття що це казав чотирнадцятирічний неофіт.

Наші погляди складаються тільки з чорного та білого

В принципі оцим все й сказано, кругозір обмежений, а голови набиті радикалізмом. Музика досить хороша, но ідеї тупі.

"Whether true or not, in grave you shall rot"(c)
"А топором меж глаз?! Я понятно выражаюсь?"(с) Vermyapre
"...це не блек мать їх!!!!це просто творчість!!!!" (с)
kryk

Вставка цитати
LC
30 жовтня 2009 23:38
Повідомлення #3

Salikotal
  • 17

хм, а мені майже сподобалось, добре якщо то казалось серйозно.
хоча не буду сперечатися з тим, що ідеї у них дійсно час від часу бувають дещо тупуваті.

P.S. а ДСО мені не подобається саме через їх "оригінальність"
Вставка цитати
LC
31 жовтня 2009 00:02
Повідомлення #4

Salikotal
  • 17

а, доречі, чого тільки вартий кліп burnt at his altar. таке уявлення шо то жарт був...
Вставка цитати
beherit1972
1 листопада 2009 19:28
Повідомлення #5

Leviathan
  • 136

Цитата: LC
а, доречі, чого тільки вартий кліп burnt at his altar. таке уявлення шо то жарт був..

Мені здається відеоряд - це ілюстрація середньовічного уявлення церковників про чорну месу. Принаймні в історичних джерелах зустрічається весь набір дій, показаних у кліпі.

Вставка цитати
LC
1 листопада 2009 20:38
Повідомлення #6

Salikotal
  • 17

Цитата: beherit1972
ілюстрація середньовічного уявлення церковників

та мені теж так здається, та тільки не розумію нащо це було в кліпі використовувати, бо таке враження що то серйозно, а не для того щоб показати примітивність уявлень тих церковників.
Вставка цитати
Amertat
1 листопада 2009 23:45
Повідомлення #7

Marou
  • 34

Честно говоря очень нравится сей коллектив, даже кавер на них делали для трибьюта норвежскому блэк-металу, НО то, что я тут прочитал конечно
удивило. Настолько плоские и позерские идеи. И это при том, что мужикам далеко за...
Не поверил ни единому слову. Все фальш и дешевая прокламация. Стыдно и смешно.
Вставка цитати

швидка відповідь Відповісти
1чол. читають цю тему (гостей: 1)
Користувачів: 0

© Black Metal Union 2008—2011
При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.