Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Укр БМ
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
З БМ подобається найбільше

True/Raw
Nsbm
Pagan
Viking
Folk/Ambient
Sympho/Melodic
Unblack (Christian)

Онлайн
Зареєстрованих: 4
Незареєстрованих: 14

Користувачів: 18

На сайті зараз:
dgfhspgnjfifygm
ensdhc1979
hdsdh12
vfKalavrouzosBarnevs

Афіша
Наша кнопкаЛінки
Интернет магазин со скидками предлагает перекрасный выбор: холодильник.
Лічильники
    Інтерв\'ю Новий альбом Nortt 28 серпня 2011
 
Не так давно було опубліковане свіже інтерв'ю з Nortt, який є єдиним учасником цієї групи, стиль якої він сам визначає, як pure depressive black funeral doom metal. В інтерв'ю він дає приблизні орієнтири, коли чекати новий альбом.

Про Nortt нічого не було чути з часів останнього альбому Galgenfrist, який вийшов ще 2008 року. Який сьогодні у тебе статус і чи можемо ми сподіватися на якісь новини в найближчій перспективі?

Дійсно, до цього була повна тиша з мого боку. І якщо чесно, я це робив навмисно. Ситуація зараз така, що новий альбом потихеньку записується. Вся музика та слова вже написані, 2 композиції вже були записані ще зимою 2008/09 року. Тепер нібито все готове для остаточного запису восени. Але я не можу назвати дату виходу, так я робота робиться поступово. Тим не менше, я обережно можу прогнозувати реліз на зиму 2011/12. Хоча кожного разу, коли я робив такі прогнози, вони не збувалися.

Рейтинг: 
  Коментарі (1)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Інтерв\'ю с Варгом Викернесом 24 вересня 2010
 


Nswap: Хайль, Варг! Прошёл уже год и четыре месяца после твоего освобождения из тюрьмы. Какие ощущения ты испытываешь на свободе? Изменился ли окружающий мир (в Норвегии и во всём мире) за время твоего пребывания в тюрьме?

Варг: Окружающий мир полон желчи, как это было и ранее, только теперь ещё больше грязи. Эта «цивилизация» ad undas (ad undas (лат.) – смывается в канализацию – примечание nswap), конечно. Я чувствую только презрение.

Nswap: Сегодня Европа наводняется мусульманскими иммигрантами, что ведёт к тотальной исламизации Европы. Как обстоят дела с этим в Норвегии? Видишь ли ты угрозу Белой Расе в исламе?

Варг: Исламская угроза повсюду в Европе. Они горе-войны, о чём сами знают, они не могут покорить Европу силой, поэтому они пытаются захватить её численным перевесом. В некоторых городах Нидерландов они собираются стать большинством, благодаря охлократии («демократии»), а это большая проблема…

Однако, я не беспокоюсь о мусульманах. Французы остановил их в Испании, немцы остановили их на Балканах, а вы, ребята, Русь, остановили их в Казани. Мы можем разделаться с этими средневековыми недочеловеками в любое время, если захотим, а в будущем, я уверен, что большинство из нас захотят. У нас есть бόльшая проблема. Кто позволяет мусульманам прибывать в наши страны в первую очередь? Мы должны беспокоиться о них больше.

Норвегия была оккупирована англо-американцами, контролируемыми жидоправительствами с 1945 года, так что расово Норвегия является страной в свободном падении, но я не волнуюсь. Мы имели дело с этими свиньями и раньше, и мы будем иметь дело с ними в будущем. Мы легко можем покончить с «загрязнёнными элементами», так что расово наше население не будет действительно страдать от этого – в итоге.

Рейтинг: 
  Коментарі (3)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Інтерв\'ю з хедлайнерами Massemord (Pol) 26 квітня 2010
 


Перед тим, як відчалити до нашого славетного міста на виступ у якості хедлайнера фестивалю BLACK METAL UNION, лідер поляків MASSE MORD -- Namtar, відповів на серію моїх питань, аби розширити канал доступу до інформації про банду для вітчизняних прихільників BLACK`у:

- Честь! Спершу коротко про історію виникнення гурту MasseMord: коли, в кого і чому з’явилася ідея зібрати бенд?

- Немає сенсу писати про історію, бо ми є тими, ким є сьогодні. Дати і цифри нікого не цікавлять, а ті, хто хотів, вже давно відвідали наші сайти. Створили ММ Nihil і я, але якби не життєві викрутаси, гурт виглядав би цілком інакше або й не існував. Не питай про мотиви, бо не маю жодної раціональної відповіді на це запитання. В той час з кожної клітинки наших тіл виривались ненависть та інші негативні емоції. Це не означає, що зараз такого нема.

- Як би ти сам описав стилістику вашої музики?

- Не можу описати звуки словами, а тим більше описати стиль, якого не маємо. Граємо те, на що маємо натхнення в цю мить. Гм, може black metal?)

- Що для вас black metal: ідея, філософія чи музика?

- Все, що ти згадав, але з іншого боку жодне з того окремо. Наше розуміння BM перебуває в певній опозиції до загальноприйнятих інтерпретацій цього поняття, однак я не плачу ночами з цього приводу, адже очевидно, що немає єдиного егоїзму, одної єдиної правди і дороги життя. Напевно, BM не є для мене уособленням космосу, захопливою історією про бородатих дядьків чи проголошенням славного пришестя лицарів диявола. BM для мене це ідея відносності, фасцинація негативізмом і грубий сміх над абсурдом нашої екзистенції, що зовсім не означає, що моє життя підходить повністю під цей канон. Але кого то, курва, хвилює?

Рейтинг: 
  Коментарі (4)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Інтерв\'ю з Demonaz Doom Occulta (Immortal) 14 квітня 2010
 


Як відомо, Demonaz Doom Occulta (Harald Nævdal) - один з перших, хто брав участь у вставновленні такої культової банди, як IMMORTAL. Він також був учасником - Old Funeral, Amputation (Nor).

Justin M. Norton (професіональний журналіст з портала About.com) недавно провів з Demonaz інтерв"ю.

Рейтинг: 
  Коментарі (5)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Інтерв\'ю З Vermis Mysteriis 3 березня 2010
 
Салют! Для початку розкажіть, що наштовхнуло вас на ідею створення групи та шлях її становлення.

Приветствую!
VERMIS MYSTERIIS был образован в 2000 году спонтаннно, мною (я на то время занимал позицию вокалиста в black/death формации Crolemn Grot...), и YRT'ом (тогдашним участником Mourning Palace). Изначально так повелось, что данный проект решили оставить в рамках студийного проекта... Так продолжалось практически 9 лет.... И лишь весной прошлого года был собран состав с которым мы сейчас играем в живую. На протяжении всех лет существования оного проекта были замены и перемены в корневом составе. YRT больше не является участником VM. Мы проработали с ним практически 9 лет совместно. Это были замечательные года для нас обоих! Я благодарен ему за все эти годы совместной работы!!!!Чому був обраний саме БМ? Маєте досвід створення музики в інших жанрах?

Потому, что это та музыка, в которой мы себя чувствуем наиболее свободными. Это та музыка, которую хотим творить, и творим ее. Это та музыка, которая нас раскрепощает, дает нам свободу действий!
Да, опыт имеется. Были различные проекты. Но сейчас они либо заморожены, либо забыты. Не вижу смысла распыляться на ненужные вещи.Розкажіть про своє відошення до концертної діяльності. Чи був у вашому житті концрт, який справив на вас приголомшливе враження?

Хм.... Каждый концерт по своему интересен. Почему то запоминаются именно те концерты на которых происходят какие либо неприятные казусы.... Больше всего, пожалуй нам запомнился адский концерт в Мариуполе, где дело чуть не дошло до мордобоя.... Организаторские способности оказались на нулевом уровне! Мы были заявлены как хедлайнеры, но в итоге нам практически не осталось времени на выступление.... Я был в ярости!!!! После этого случая организатор дико извинялся..... Но факт остается фактом! Но это воспоминания о плохом... К примеру Харьков очень радует своим гостепреимством, тусовкой, общением.....

Рейтинг: 
  Коментарі (13)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Інтерв\'ю Morgan Hеkansson (Marduk): Cвяткування Судного Дня 22 жовтня 2009
 
Представник порталу About.com провів невелике інтерв'ю з гітаристом і засновником Marduk Morgan'ом Håkansson'ом під час приготувань до європейських виступів. Кілька витягів з розмови наведені нижче.

- Чи є концепція або історія, що лежить в основі альбому "Wormwood"?

- Назва не має нічого спільного з вживанням абсента. Все це йде з Книги Одкровень, в якій сказано, що з неба на землю впадуть зірки і отруять одну третину води, що зробить її гіркою для людей. І якщо ви перекажете слово "wormwood" на російську, то отримаєте слово «Чорнобиль». Це місце, де сталася ядерна катастрофа в 1986 році. Багато християн трактували цю подію як початок Кінця Світу, про яке сказано в Книзі Одкровень. Так що значення цього альбому - святкування Судного Дня.

- З огляду на, що ваша пісня "Untrodden Paths" була включена в триб'ют-альбом "Nordic Metal", присвячений Euronymous'у, що ти думаєш з приводу виходу з в'язниці в цьому році Varg'a Vikernes'a?


Рейтинг: 
  Коментарі (3)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Інтерв\'ю З Fosco Culto (Lamia Culta) 9 жовтня 2009
 
Творчість цієї групи давно викликає у мене пекучий інтерес. Пісні зачаровують своєю емоційністю, неповторним звучанням, вокал такий щирий в своєму надривному скримі, вона співає про Тьму і Диявола, руйнуючи кордони реальності, відкриваючи величні панорами Пекла. Вигадуючи свої питання для майбутнього інтерв'ю, я навмисно відмовився від банально-біографічних, та вирішив дізнатися про те, що мене дійсно цікавить, так само, як і інших, а, оскільки ставити ці питання довелося мені першому, я трохи хвилювався.

- Перш за все, хотілося б дізнатися про сенс назви «Lamia Culta» - «Культ Відьом».

- Це латина, але диявольського походження, яка використовується у чорномагічних заклинаннях. Ламіями також називають демонів зі свити Ліліт, Темної Матері Пекла. Наша творчість є сатанинською і присвяченою Підземним богам.

- Тому ви називаєте свій стиль «Occult black»?

- Хотілося б точніше дати характеристику своїй музиці, глибшу, ніж «симфо» - так часто говорять, вловивши клавішні партії. Я ж акцентую увагу на психічній дії на слухача. У нашій ліриці багато демонопоклонської і чаклунської тематики. Також вірно буде сказати, що наша творчість у стилі «satanic black metal».

- Можеш розповісти про вашу ідею?


- Коротко. Наскільки це близько нам? Оскільки я мізантроп, мені осоружні різні політичні угрупування та партії, «добродійні» акції - це метушня і стадність, там править лицемірство, те ж, що і в церкві, бо така природа людини…

Рейтинг: 
  Коментарі (11)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Інтерв\'ю Интервью с Daniel’ем "Mortuus" Rost'eном (Marduk, Funeral Mist) 3 вересня 2009
 
Stefan Raduta из Blistering.com недавно взял интервью у вокалиста шведских Black Metal групп Marduk и Funeral Mist Daniel’а "Mortuus" Rosten’а. Несколько выдержек из интервью приведены ниже.

Blistering.com: В каком направлении сегодня развивается блэк-металл-сцена?
Mortuus: Всё дело в том, что на этот вопрос почти невозможно ответить. Часть сцены развивается в одном направлении, часть в другом, для меня же, как я себя ощущаю, есть всего лишь один путь.

Blistering.com: И каков же он, что для тебя Black Metal?
Mortuus: Предельно просто: это металлическая музыка с сатанинским, разрушительным или прославляющим дьявола посланием. Именно так и никак иначе.

Blistering.com: Нервничал ли ты во время первого выступления в Marduk?
Mortuus: Нет, но на самом деле это было не лучшее для меня шоу. Когда я сейчас вспоминаю...

Рейтинг: 
  Коментарі (1)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Інтерв\'ю Гитарист Dark Funeral о новом диске 26 серпня 2009
 
Шведские блэк-металлисты DARK FUNERAL вместе с продюсером Peter'ом Tägtgren'ом (HYPOCRISY, PAIN) с 10 июля приступили к записи в Abyss Studio своего нового, пока ещё не получившего названия альбома.
Комментирует гитарист Lord Ahriman: "Последние пару недель наш рабочий график был очень плотным, но я не жалуюсь. На самом деле, здорово вновь погрузиться с головой в дела группы, да ещё такие, как запись нового альбома в студии. На выходных мы выступили на нескольких европейских фестивалях. Это было просто круто! А по будням мы в Abyss Studio занимаемся записью, вне всяких сомнений, нового шедевра!

Рейтинг: 
  Коментарі (2)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Інтерв\'ю Necrolatria (BMU interview) 22 липня 2009
 
Салют! Перше питання традиційно стосується справ минулих. Розкажи історію заснування групи, ідеї, які тоді закладались у вашу творчість та перші кроки у написанні музики.

Necrolatria була заснована 2002 року і з самого початку замислювалася саме як концептуальний блековий проект. Враховуючи, що для першого складу (Burz- гітара, вокал, Nemos-бас, семплінг) першорядною була практика окультизму, а музика - як похідна від неї, то творчість Necrolatria несла у собі дещо більше, ніж симбіоз музики та лірики з окультним смислом. Для нас музика була одним із способів виразити те, як ми бачимо світ та роль божественного й людського в ньому.
Згодом після зміни декількох складів (думаю, немає сенсу перераховувати нікому не відомі імена) музика Necrolatria стала більш складною та технічною з деякими відхиленнями від класичних блекових рифів й звучання. Щодо лірики – вона також зазнала суттєвих змін, стаючи більш глибокою та осмисленою, наповнювалася відтінками різних планів буття.
У 2004 році було записано демо «Разрушение. Тьма. Огонь. Созидание», що складалося з трьох композицій. Це була концептуальна робота. Смисл міститься у назві «Разрушение. Тьма. Огонь. Созидание» – це шлях розвитку всього, що існує у всесвіті та, відповідно, шлях розвитку людського буття від «недолюдського» до найвищої іпостасі, Бого-людини. Демо ніде не було видано та розповсюджувалось суто серед знайомих...

Рейтинг: 
  Коментарі (2)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

© Black Metal Union 2008—2011
При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.