Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Укр БМ
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Дистрибутиви
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
ваше ставлення до ЕР дисків

круто, нам то треба
то треба групам
і нашо їх видають?

Онлайн
Зареєстрованих: 1
Незареєстрованих: 11

Користувачів: 12

На сайті зараз:
grongad

Афіша
Наша кнопкаЛінки

Лічильники
    Банди » RUINA
 


RUINA
patriotic black/death metal

«Наш Рід зруйновано. Дерево Роду є вирване з корінням і віддане на поталу червам, що точать його зсередини. Руїна в душах і серцях людей, руїна навколо них. Ні честі, ні надії, ні совісті. Тільки чорні щурі ненависті живуть на уламках Старовинної Країни».

Гурт RUINA був створений восени 2006 року у Львові (Україна) чотирма музикантами: Вітерзгір – вокал, гітара, Сережень – гітара, Михайло – бас, Віталій – барабани. Стиль музики – патріотичний black/death metal. Учасники групи крім того приймають участь у таких проектах: Крода, Тіні Забутих Предків, Dragobrath, Leadhaze, Capitollium.

Група одразу приступила до створення свого першого матеріалу і за 3 місяці діяльності було написано 6 композицій.

Перша фотосесія групи відбулася в кінці 2006 року на руїнах старовинних оборонних цитаделей у м. Львів.


На початку 2007 року група записує своє перше промо під назвою «Дерево Роду Гниє». До складу промо увійшло 4 композиції – «Укруїна», «Дерево Роду Гниє», «Душа Дірява Моя» та «Бидло Сапієнс».

28.01.2022 р. відбувся перший концерт групи вклубі "Лялька", Львів, разом із групами Ambivalence та Awoken.

22.02.2022 р. група відіграла концерт разом із групами Тіні Забутих Предків і Говерла у клубі "Лялька", Львів.


Взимку 2007 гурт отримав пропозицію від Канадського лейблу None More Black Records про видання промо 2007 «Дерево Роду Гниє» у якості split-CD разом із гуртами TUNDRA (raw antichristian black metal, Італія) та OPERATION WINTER MIST (grim and cold war black metal, Канада). Сплаіт вийшов улітку 2007 під назвою
"ALLEGIANCE OF THE PROFANE PACK". Диск містить 4 пісні RUINA, 4 пісні TUNDRA та 3 пісні OPERATION WINTER MIST.

18.08.2021 р. гурт прийняв участь у паган фестивалі "СВАРОЖЕ КОЛО ІІ" в м. Севастополь.Крім того, увесь склад групи увійшов до концертного складу гурту КРОДА, яка виступила на цьому ж фесті.

Восени 2007 року німецький лейбл KULTURKRIEG, що є підрозділом Hagal Reсords (MAGOG, AI KATTACH, WOLFSWINTER, STRIKE BACK) підписав із гуртом контракт на вихід першого альбому. Напередодні цього колектив покинув гітарист Сережень. Гурт продовжує діяльність як тріо.

РУЇНА --- період історії України кін. 17 ст., що відзначився розпадом української державності і загальним занепадом. Деякі історики (наприклад, М. Костомаров) пов'язують її з правлінням трьох гетьманів --- ставлеників Москви (І. Брюховецького, Д. Многогрішного та І. Самойловича) й обмежують хронологічно 1663-87 та територіальне --- Лівобережною Україною. Інші історики (наприклад, Б. Крупницький) вважали, що Р. відносилась як до Ліво-, так і до Правобережжя і тривала від смерті Б. Хмельницького до початку правління І. Мазепи --- 1657-87. Під час Р. Україна була поділена по Дніпру на Лівобережну та Правобережну, і ці дві половини ворогували між собою. Сусідні держави (Польща, Московія, Оттаманська імперія) втручалися у внутрішні справи України, й українська політика характеризувалась намаганням підтримувати приязні стосунки з тією чи іншою окупаційною силою. Українську Православну Церкву в 1686 було підпорядковано Московському Патріархатові. Українські лідери цього періоду були, в основному, людьми вузьких поглядів, котрі не могли здобути широкої народної підтримки своїй політиці (І. Брюховецький, М. Ханенко, Ю. Хмельницький, Д. Многогрішний, С. Опара, І. Сірко, Я. Сомко, П. Суховій, П. Тетеря). Гетьмани, які віддали всі свої сили, щоб вивести Україну із занепаду: І. Виговський, П. Дорошенко.

А. Жуковський (Сарсель, Франція).

Склад:

Viterzgir - гітара
Myhaylo - бас
Vitaly - барабани

Дискографія:

2007 split CD "Allegiance of the Profane Pack" (None More Black Records)

Mp3:

Рік Альбом Пісня
2007 Allegiance of the Profane Pack Укруїна
2007 Allegiance of the Profane Pack Дерево Роду Гниє
2007 Allegiance of the Profane Pack Душа Дірява Моя
2007 Allegiance of the Profane Pack Бидло Сапієнс

Сайт:

http://www.ruina.com.ua

Контакт:

viterzgir at yandex.ru

Замовлення дисків:


 
© Black Metal Union 2008—2010
При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.