Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Укр БМ
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
З БМ подобається найбільше

True/Raw
Nsbm
Pagan
Viking
Folk/Ambient
Sympho/Melodic
Unblack (Christian)

Афіша
Наша кнопкаЛінки
Магнитный конструктор для малышей. Магнитный конструктор geomag baby. Детские игрушки конструктор.
Low operational costs let you buy cialis for sale from online pharmacies really cheap
Лічильники
    Правила
 Загальні положення


Всі повідомлення користувачів являються постмодеруючими, тобто перевіряються модераторами після їх публікації. Редагуванню підлягають лиш пости з помилками і матюками, решта невідповідних постів будуть видалятись. Користувач відповідає за написане ним і при порушенні правил форума до нього будуть застосовані штрафні санкції.

Створюючи тему для обговорення подайте достатньо інформації у першому пості теми. Однак не перевантажуйте форум інформацією. Якшо є достатньо матеріалу (більше 10 стрічок тексту) пропонуємо подати матеріал як статтю з можливістю наступного обговорення на форумі. Статті підписуються ніком користувача, але це не обовязково. Додати новину/статтю можна через панель "Логін" (кнопка "Додати новину").

Не погіршуйте перегляд (читабельність) ваших повідомлень використанням лишньої графіки, крупних шрифтів, виділенням тексту певними кольорами і т.д. Також не використовуйте занадто великих підписів. І памятайте що не всі користувачі мають змогу користуватись швидким інтернетом.


Ми намагаємось створити цікавий, унікальний і максимально самодостатній ресурс, а не черговий клон уже існуючих. Сподіваємось на ваше розуміння і підтримку. Не перетворюйте ресурс в «ширпотреб»!


Заборонено:

1.1 Участников форума и их музыкальные/политические/религиозные предпочтения не оскорблять, прочих по возможности тоже.
1.2 Оффтоп. При додаванні нового повідомлення/поста переконайтесь що воно чітко відповідає обговорюваній темі. При додаванні теми враховуйте тематику порталу.
1.2 Флудити і влаштовувати «розборки» перетворюючи форум в чат. Для «розборок» використовуйте особисті повідомлення, ІСQ і т.д.
1.3 Сухі пости («+1», «lol» , «фігня» і т.д., а також пости які складаються з одного чи кількох смайликів) які не не несуть в собі корисної інформації, ніякого обгрунтування думки користувача. А смайлики лиш емоційне обгрунтування сказаного користувачем.
1.3 КреатиффомЪ и translit'ом не увлекаться, а ещё лучше - избегать вообще.
1.4 Копі/паст. Забороняється переповнювати повідомлення інформацією скопійованою з інших інтернет-ресурсів. Якшо ви вважаєте що знайшли корисну інформацію достатньо розмістити лінк на неї. Але цим теж не слід зловживати, це не енциклопедія лінків!
1.5 Створення тем – клонів, тобто таких які вже існують на сайті.
1.6 Розповсюджувати завідома невірну інформацію. Особливо на рахунок концертів та інших подій.
1.7 Відновлювати (повторно постити) повідомлення видалені модераторами.
1.8 Використовувати аватари, юзербари та підписи як місце для реклами інших інтернет ресурсів.

2.1. О жанровой принадлежности той или иной группы не спорить, максимум - однократное высказывание своей точки зрения.
2.2. Создавать темы только про те группы, у которых не меньше 2 полноформатников или 5 любых релизов, остальные - скидывать в темы про блэковые сцены соответствующих стран.
2.3. В первом посте создаваемой темы ОБЯЗАТЕЛЬНО выкладывать дискографию группы и адрес её сайта (если существует), остальное - по желанию.


Пожелания:

3.1. По мере сил и возможностей соблюдайте правила русской и украинской грамматики.
3.2. Старайтесь писать информативные и содержательные сообщения, не ограничивайтесь комментами типа "вау офигеть", "ацтойсатана", "они жиды я их слушать не буду" и так далее.
3.3. При создании темы про группу высказывайте и своё собственное мнение, а ещё лучше - советуйте конкретный альбом/песню, понравившиеся больше всего.


Адміністрація bmUnion залишає за собою право доповнювати/змінювати правила про що буде повідомлено на форумі в розділі «Новини -> Оголошення (Оголошення адміністрації)». Правила чи зміни до них вступають в силу після їх публікації на сайті.


 
© Black Metal Union 2008—2013
При использовании материалов ссылка на сайт обязательна.