Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Дистрибутиви
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
ваше ставлення до ЕР дисків

круто, нам то треба
то треба групам
і нашо їх видають?

Онлайн
Зареєстрованих: 0
Незареєстрованих: 7

Користувачів: 7
Афіша
Наша кнопкаЛінки
Лічильники
Користувач: Darkerl

    Новини TAAKE: Новий альбом побачив світ 27 вересня 2008
 
Hoest, фронтмен норвезького блек-метал колективу TAAKE, завершив роботу над новим однойменним альбомом, для лейблу Svartekunst Produksjoner. CD-версія була ліцензованою для Dark Essence Records і випустять її у Європі ближче до кінця цього року. Вінілова ж версія вийде на початку 2009 року, але тільки на Svartekunst Produksjoner. Цей подвійний вініл буде містити в собі кавер-версію на класичну композицію BURZUM "A Lost Forgotten Sad Spirit" ( то боде в якості бонус-трека) , а також іншу обкладинку та постер.

Трек-ліст "Taake":

01. Atternatt
02. Umenneske
03. Lukt Til Helvete
04. Doedsjarl
05. Motpol
06. September Omsider
07. Velg Bort Livet

Рейтинг: 
  Коментарі (5)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Концерти In my kingdom cold, at the mountains of madness... 8 вересня 2008
 

Immortal в Росії!!! Подія на яку багато хто чекав і свого часу встиг розчаруватись дізнавшись шо група розпалась. А розпалась вона дуже і дуже невчасно - протягом переговорів на рахунок концерту в Росії. Але "біла" полоса в житті блекерів різко перейшла в чорну - "Безсмертні" цілком виправдали свою назву і - концерт. Більш того, пообіцяли ще раз приїхати наступного року + новий альбом!!!

Шкода що на Україну "королі холоду" так і не завітали. Тим хто не зміг потрапити на "снігову бурю" залишається хіба що почитати, полистати фотки і чекати наступного шансу. А почитати є що....

Рейтинг: 
  Коментарі (0)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Новини Мати Varg'а Vikernes'а опротестовує відмову у звільненні сина в пресі! 30 червня 2008
 
Лист матері Varg'а Vikernes'а (a.k.a. Count Grishnackh), який в даний момент відбуває термін в норвезькій в'язниці з серпня 1993-го року за вбивство гітариста групи MAYHEM Oystein'а Aarseth'а (a.k.a. Euronymous), було опубліковано норвезькою газетою Dagbladet. У ньому жінка говорить про те, що працівники правосуддя абсолютно несправедливо віднеслися до її сина. Вдруге відхиляючи його прохання про дострокове звільнення.

Рейтинг: 
  Коментарі (2)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Статті BESATT: темний шлях до мети 15 квітня 2008
 
BESATT:  темний шлях до мети
BESATT був сформований в 1991, за ініціативою Beldaroh-бас і Weronis-гітари. Їхнім прагненням було поширювати сатанинські ідеї музикою. Назва команди означає «Одержимий» на норвезькій і шведській мовах. Тематична складова Бесатт - безпросвітний і ортодоксальний Сатанізм.
Протягом перших кількох років вони мали досить багато труднощів через непорозуміння в колективі (не кожен, хто грав з ними розумів добре, для чого була створена команда), з устаткуванням і належним місцем для репетицій також виникали неполадки. У 1994 в групи завершився певний період стабілізації, до її складу приєднався новий учасник - Fulmineus, і таким чином на той момент у BESATT - це були: Beldaroh - бас; Weronis - гітара; Fulmineus - vocal, drums.

Рейтинг: 
  Коментарі (2)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Новини Devilish Impressions . І знову в Україну 13 квітня 2008
 
'Devilish
Польська блек-метал команда Devilish Impressions досить вдало почала підійматися в розвитку своєї кар’єри. Взявши участь в європейському турі Behemoth та зігравши спільно з Dismember у їхньому турі Великобританією,( обидва тури були вкрай вдалими для групи), вони значно підвищили свій рівень тим самим зробивши вагомий крок у свому розвитку.
Група також не забуває і про інтеграцію на східний ринок, котрий вважає не менш перспективним. У травні Devilish Impressions знову з’являться з концертом у Києві і цього разу на сцені вони будуть разом із Satyricon. Концерт відбудеться 18.05.08 у клубі «Бінго».

Рейтинг: 
  Коментарі (3)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Новини Striborg - "Autumnal melancholy" і Промо-відео 25 березня 2008
 
15 березня на Displeased Records австралійський one-man проект Striborg випустив свій новий альбом "Autumnal melancholy".
Сформувався Striborg в 1994р. під назвою Kathaaria, яку було змінено в 1997р. Весь проект тримається на Sin Nanna – це надзвичайно плідний музикант, котрий практично щороку, починаючи із 2004-го , видає по два повноформатні альбоми. Творчість Striborg являє собою так званий лісовий блек, та насправді ж музика Sin Nanna є досить монотонною. Можна сказати, що це досить примітивний і сирий Black Metal розбавлений простеньким ембіентом.

Рейтинг: 
  Коментарі (3)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Новини MAYHEM розлучилися з Маніяком. 4 лютого 2008
 

Mayhem
Норвезькі блекери Mayhem розлучилися з вокалістом Маніяком (справжнє ім'я Sven Erik Kristiansen), на заміну якому прийшов Attila Csihar (Tormentor, Aborym). Attila раніше вже працював з групою - він брав участь в записі альбому "De Mysteriis Dom Sathanas" в 1993-му році. "Не дивлячись на безліч чуток, котрі поширювалис в останні декілька місяців, все зважилося тільки зараз", - повідомляється в повідомленні лейбла групи, Season of Mist. - "Причини такої зміни складу в основному є глибоко особистими, але також на рішення вплинула нездатність Маніяка відправитися в турне". Сама команда прокоментувала те, що трапилося так: "Маніяк був і назавжди залишиться частиною нашої спадщини і для нас було великою честю працювати з ним протягом останніх 10-ти років. Респект!"

Рейтинг: 
  Коментарі (3)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 <!--<img src="/templates/GN/images/reklam.gif" />--!>

Black Metal Union © 2008