Меню
      Головна
      Статті
      Концерти
      Релізи
      Форум
      Чат
      Банди
      RSS Канал
      Юзербари
      Дистрибутиви
      Зворотній зв‘язок
      Команда сайту
      Правила порталу
      Партнери
Логін
 логін : 
пароль : 
   
Реєстрація
Нагадати пароль
Пошук
Опитування
З блеку подобається найбільше

True/Raw
Nsbm
Pagan
Viking
Folk/Ambient
Sympho/Melodic
Unblack (Christian)

Онлайн
Зареєстрованих: 2
Незареєстрованих: 11

Користувачів: 13

На сайті зараз:
Kaswarh
magus

Афіша
Наша кнопкаЛінки
Лічильники
Користувач: wunderbar

    Інтерв\'ю З Vermis Mysteriis 3 березня 2010
 
Салют! Для початку розкажіть, що наштовхнуло вас на ідею створення групи та шлях її становлення.

Приветствую!
VERMIS MYSTERIIS был образован в 2000 году спонтаннно, мною (я на то время занимал позицию вокалиста в black/death формации Crolemn Grot...), и YRT'ом (тогдашним участником Mourning Palace). Изначально так повелось, что данный проект решили оставить в рамках студийного проекта... Так продолжалось практически 9 лет.... И лишь весной прошлого года был собран состав с которым мы сейчас играем в живую. На протяжении всех лет существования оного проекта были замены и перемены в корневом составе. YRT больше не является участником VM. Мы проработали с ним практически 9 лет совместно. Это были замечательные года для нас обоих! Я благодарен ему за все эти годы совместной работы!!!!Чому був обраний саме БМ? Маєте досвід створення музики в інших жанрах?

Потому, что это та музыка, в которой мы себя чувствуем наиболее свободными. Это та музыка, которую хотим творить, и творим ее. Это та музыка, которая нас раскрепощает, дает нам свободу действий!
Да, опыт имеется. Были различные проекты. Но сейчас они либо заморожены, либо забыты. Не вижу смысла распыляться на ненужные вещи.Розкажіть про своє відошення до концертної діяльності. Чи був у вашому житті концрт, який справив на вас приголомшливе враження?

Хм.... Каждый концерт по своему интересен. Почему то запоминаются именно те концерты на которых происходят какие либо неприятные казусы.... Больше всего, пожалуй нам запомнился адский концерт в Мариуполе, где дело чуть не дошло до мордобоя.... Организаторские способности оказались на нулевом уровне! Мы были заявлены как хедлайнеры, но в итоге нам практически не осталось времени на выступление.... Я был в ярости!!!! После этого случая организатор дико извинялся..... Но факт остается фактом! Но это воспоминания о плохом... К примеру Харьков очень радует своим гостепреимством, тусовкой, общением.....

Рейтинг: 
  Коментарі (13)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Новини «Чорний» фетишизм: Emperor, Satyricon і кров Euronimous'a 12 січня 2010
 
«Здаватися - так по повній», - мабуть, вирішив Самот і після вироку Zyklon заявив, що виставляє на аукціон eBay свої овіяні black metal'ічною славою напульсники з шипами. Аукціон триватиме до 14 січня, в комплект входить напульсник з фотосесії Emperor для IX Equilibrium і турові шипи (які з'являлися в тому числі на концертному DVD Emperial Live Ceremony). При бажанні - і, ймовірно, доплативши - можна взяти й автограф легендарного норвежця. Стартова ціна - $300.

І ще про фетишизм. В одному з недавніх інтерв'ю Satyricon Сатир похвалився своєю колекцією блекових раритетів, у тому числі вінілом Burzum, на якому залишилися плями крові убитого Євронімуса.

«Пам'ятайте трагічну загибель Euronimous'a з Mayhem? Так от, у нього був лейбл Deathlike Silence, на якому випускалися альбоми Burzum. Після того, як сталося вбивство і почався переполох, батьки музикантів, які мали відношення до Deathlike Silence, Mayhem і Burzum, змусили своїх дітей позбутися «нехороших» платівок. Мова зокрема йшла про «бурзумовський» міні-LP Aske, що означає «ashes» («прах»).

Так ось, я дивився, що продається, шукав що-небудь для себе. І на одній з «бурзумовських» платівок побачив криваві плями. Ймовірно, вона лежала в кімнаті, де сталося вбивство. Кров від ударів ножем забризкала все навколо, потрапивши в тому числі і на вініл.

Загалом, я її купив - вирішивши, що це дико: альбом вбивці, залитих кров'ю жертви. Ні, я не те щоб пишаюся цією частиною своєї колекції, але... щось у цьому є».

Також в архівах Сатира є оригінальні вініли Bathory(дебютна платівка, видрукувана тиражем в 1000 копій, з жовтим козлом на артворке замість звичного білого); оригінальний «веномiвский» Black Metal з постером; перше видання Master Of Reality Black Sabbath; Beyond The Gates Possessed і т. д. Але все це на аукціонах, звичайно, навряд чи з'явиться...

Рейтинг: 
  Коментарі (0)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Новини Mutilation is Dead! 16 грудня 2009
 
Прийшов час писати некролог ще одній чьоткій банді…

На офіційній myspace-сторінці Mutilation (http://www.myspace.com/meyhnach666) доже коротко і недвозначно:

"mutiilation is over, meyhnach decided to kill his creation…"


Заява Мейнаха на закритій myspace-сторінці:

"Mutilation is dead! no more hope, nothing more to say.....Sorrow Galaxies was probably the consecration of mutiilation's story. All i see is a empty grey horizon. I now just wait for Death. It was more than 15 years we spent....you and I now it's over.......... see you in Hell motherfuckers"

Рейтинг: 
  Коментарі (1)      Обговорити на форумі       
 

    Новини Два нові релізи Assault Rec. 16 грудня 2009
 
Хороші новини від одної з кантор, яка виступає по виготовленню високоякісного екстремально продукта, від Assault Records:
"Абсолютно НЕ раді представити два нових удари, зловісних шматки некерованої люті та ненависті. Два новеньких і гострих цвяха в труну людства."


"Якщо проводити аналогії, то дебютний альбом Klandestyn - Wounds Bleeding Black ніби повільна отрута, яка тепло і повільно проходить по тілу і обов'язково призводить до болючої Смерті і довгих мук. Середньошвидкісних Black Metal старої школи. Нічого особливого, скажете ви... і будете праві. Нічого особливого. Крім оголеної Темряви, розірваних тіл і шиплячої злоби. Дев'ять тривалих і отруйних гімнів жорсткого Black Metal. Найчорніший прояв смертельного Шляху, хватаючого в лапи і розриваючого тіло на частини. Відсутність дрейфу і т.зв. "атмосферності", тільки біль і тільки тортури. Лютий аааарррргггггххххх на славу закінчення часів. Плотний і демонічний, лютий і безвихідний матеріал, в кращих традиціях 90-х."
"Nebelwerfer зі своїм The Spirit of Violation навпаки, відливає величезні й грізні снаряди. Метал, тротил і презирлива неприязнь - все що наповнює ці безжальні, дикі та брутальні пісні. Для любителів гіпер-швидкого і войовничого Black Metal. Відчуй кров на губах і їдкий запах диму, який виїдає мозок. Божевілля. Як і смертельна зброя Другої Світової, Метілі Туману покликані молотити по людству і його догматах своїми реактивними снарядами у вигляді швидкісних, брутальних і диявольськи переконливих пісень. Жодних соплів, сліз і відступів. Це виклик! Це війна! Для любителів, цінителів і шанувальників творчості Marduk, Antaeus, Infernal War."

Рейтинг: 
  Коментарі (0)      Обговорити на форумі       
 

    Новини Відео-реліз Кроди 14 грудня 2009
 


У день Зимового Сонцестояння лейблом Hammermark Art буде видано новий офіційний реліз Кроди. Цього разу це буде відео-експеримент у вигляді лимітованого DVD (у кількості 150 дигипаків формату А5 (чорний картон) та 350 джевелкейсів).

Диск включае в себе 20-хвилинний фільм, до складу якого входять:

1. Трансцедентальний відео-кліп на пісню «Мороки Птахів» (з експериментального міні-альбому «Сокіл Серед Скель», що було видано у складі релізу «5 Вогняних Років»),
2. Ембіентально-медитативний кліп «Віки В Роздоллі» (інтро+аутро з міні-альбому «Легенда»; для кліпа цей трек було перезаписано)
3. Та у якості заключної частини – також ембіентальна композиція «Осінь... Сутінки... Туман...» (з міньону «Сокіл Серед Скель»).

Всі три речі об’єднані в єдину історію. Відео було відзнято та змонтажовано влітку-восени 2009 року.
Диски будуть доступні на Hammermark Art та World Serpent Disrtibution починаючи з перших днів 2010 року (власники релізу «5 Вогняних Років» у форматі wooden box – матимуть знижку на придбання цього коллекційного релізу).

Рейтинг: 
  Коментарі (0)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Новини Misantrof - кінематографічні релізи 11 грудня 2009
 
Лейбл Misantrof, який належить басистові норвезької Black Metal дивізії Carpathian Forest Daniel'у Vrangsinn'у, і відомий тим, що робить всі свої релізи доступними для безкоштовного завантаження, вирішив звернути свій погляд на кіно, об'єднавши зусилля з датським режисером фільмів жахів Kim'ом Sonderholm'ом і Cetus Productions. Misantrof випустять 3 фільми Sonderholm'а, починаючи з релізу 22 листопада "The Horror Vault 1", що включає в себе «дев'ять історій про людську жорстокість, дев'ять історій людської розбещеності, дев'ять історій справжнього жахіття». Історії будуть називатися: "When John Met Julia", "Delusion", "Alone", "Mental Distortion", "Dead To The World", "Disconnected", "Echoes", "The Demon", "Retina" і будуть доступні для завантаження з офіційної сторінки Misantrof.

Співпраця між Misantrof і режисером почалося з того, що деяка музика Vrangsinn'а була використана у фільмах "The Horror Vault", а також "Rovdrift", який дебютував на 13-му міжнародному німецькому фестивалі Weekend of Fear.

Ось як прокоментував це представник Misantrof: «Немає нічого дивного в тому, що Misantrof зробить ці фільми доступними. Ми завжди планували бути майданчиком для самих різних форм мистецтва, і завжди з ентузіазмом дивимося на нове. Співпраця з Kim'ом і Cetus Productions дало можливість розширити нашу діяльність і на кіно, і ми щасливі, що режисер такого рівня і таланту працює з нами».

Рейтинг: 
  Коментарі (2)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Новини Темнозорь - Урочища Снов (CD + DVD) 9 грудня 2009
 


Новий повнометражний альбом Темнозорь «Урочища Снов» і перший офіційний концертний DVD групи «Сумерки на Похоронах Зимы» знаходяться на завершальній стадії підготовки до тиражування. Попередній термін виходу обох позицій - остання декада грудня 2009 року.

Альбом «Урочища Снов» буде випущений, в першу чергу, в колекційному форматі digibook CD обмеженим тиражем. Одночасно з цим вийде і колекційна версія live DVD Темнозорь «Сумерки на Похоронах Зимы». Формат концертника буде оформлено як A5 digibook з двома дисками всередині: DVD з відео-версією концерту + CD з аудіо-версією того ж виступу (т. зв. «live album»). Концертні зйомки здійснювалися 4 професcіональними камерами, звуковий ряд записаний поканального через режисерський пульт, весь матеріал оброблений і зведений в тій самій студії, де робився запис альбомів «Вольницей в Просинь Ночей» і «Урочища Снов».

Тираж обох видань лімітований.

Рейтинг: 
  Коментарі (6)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Новини Gjallarhorn - Пробудження 24 листопада 2009
 
Гьяллархорн (Gjallarhorn) - ріг скандинавського бога Хеймдалля (Heimdall), в який він протрубить, сповістивши богів і людей про початок Рагнарьока (Ragnarok) - останньої битви, в якій цей світ, боги, велети та люди загинуть. Точно так же називається херсонська Heathen Black Metal група, новий альбом якої, "Пробудження", вийшов нещодавно на лейблі Vacula Productions. "Пробудження" - не перше творіння хлопців. У далекому 2003 Gjallarhorn записали Demo, а у 2007 - видали чотирьох трекове промо "Land of Forgotten", дві пісні з якого можна прослухати на MySpace-сторінці групи (див. повну версію публікації).
Track-list:

1. На Сходах До Чертогу Мертвих 4:45
2. Intro 2:41
3. Winterdemons 8:45
4. Winternight 10:18
5. Outro 3:36

Загальний час звучання 30:05

Рейтинг: 
  Коментарі (1)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Новини Новий альбом Burzum вийде навесні 20 листопада 2009
 
Varg Vikernes, засновник і єдиний учасник Burzum, засуджений за скоєне в 1993 році вбивство гітариста групи Mayhem Oystein'а Aarseth'а (aka Euronymous) і недавно вийшовший на свободу, опублікував таке повідомлення:

«Як вам вже відомо, мої дорогі пані та панове, а також інші особи, я не великий любитель сучасної так званої Black Metal - культури. Це позбавлена смаку, низькопробна пародія на так званий норвезький Black Metal зразка 1992 року і, будь моя воля, їй би давно прийшов кінець. Однак я не збираюся закидати свою музику тільки тому, що інші заляпали її своїми брудними руками, стверджуючи про наявність чогось спільного з моєю творчістю - я залишуся вірним собі до кінця. «Блек-металісти» можуть продовжувати «колотися» і «бухати», не сильно відрізняючись від стереотипного негра, і нехай вони продовжать набивати собі трайбал-тату, одягатися, ходити, говорити, виглядати і вести себе як справжні геї і т.д. А деякі блекери і їх фанати продовжать щиро вірити, що у них є щось спільне з Burzum, але будьте впевнені - це не так! Я пишу музику, яку грубо можна описати як певний різновид металу, вони теж відіграють певний різновид металу. Більше нічого спільного немає. Фрейд писав книги. Толкін писав книги. От і вся схожість.

Тоді навіщо продовжувати проект Burzum? Ну, я такий, який є. Я музикант. Музиканти творять музику, коли вони можуть це. Зараз я можу - я більше не знаходиться за грати антінорвежскім злочинним режимом. Хороша чи буде моя музика? Я думаю, якщо вам подобається Burzum, вам сподобається і новий Burzum. Якщо ні, то ні. Я намагаюся змінюватися, хоч і не завжди вдається. Одним це подобається, іншим - ні.

Мій новий альбом буде називатися "Den Hvite Guden" («Білий Бог»), і його музика і лірика будуть присвячені опису Білого Бога (він же Аполлон, Бальдр, Беленус, Белус, Браги, Білобог, Ярило і т.д.) і подій його життя. Я намагаюся описувати міфологічні події так, як вони могли б виглядати, якби вони міфами, намагаючись передати частинку чарівництва і віри стародавньої Європи (як я вже робив у своїй невиданії книзі "Trolldom og Religion i Oldtidens Skandinavia" («Чари і Релігія Стародавньої Скандинавії»). Я пишу не для любителів примітивного тяжеляка. Я уявляю, як мій слухач присяде, бажано на самоті, щоб послухати музику і подумати про Білого Бога і своїх предків, ким би вони не були: піктов-британцями, фінами, галлами, греками, римлянами, скандинавами, скіфо-слов'янами або дако-фракійцями, а також про їх величну, продвинуту, світлу, прекрасну, чисту і сильну культуру. Я хочу допомогти вам створити в уяві цю картину, допомогти вашому ж розуму, лише даючи загальні напрямки і настанови. Назвати альбом політичним можна тільки в тому сенсі, що він протиставляє себе розпусті, який сіє сучасна комерція і поп-культура, в тому числі - так званий Black Metal.....

Рейтинг: 
  Коментарі (17)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 

    Концерти Mayhem заарештовано в Голландії за розгром номера 20 листопада 2009
 
Mayhem in prisonЯк повідомляє De Telegraaf, учасники норвезької Black Metal команди Mayhem і команда техніків були арештовані в понеділок вранці за нанесення збитків готелю на кілька тисяч доларів.

Група виступала на концерті 12 листопада в Hall Of Fame в Тілбурзі і забронювала номери на ніч в Hotel Central. Співробітники готелю прибули вранці і знайшли повністю розгромлені номери. Рослини були викинуті на вулицю, дзеркала і раковини були розбиті, а фіранки у ванній - розірвані. Ліжко і телевізор знищені, а стіни покриті плямами. Готель оцінив збитки щонайменше в 5 000 євро. Вік заарештованих від 21 до 45 років, це громадяни Голландії, Норвегії, Фінляндії та Франції. Підозрювані перебувають у місцевій в'язниці, звідки будуть видані тільки після того, як повністю відшкодують нанесений збиток готелю.


Вокаліст Mayhem Attila Csihar прокоментував інцидент:

"Не доводиться говорити, що я (а також басист Necrobutcher) не брали участь у цьому всьому, так що, на щастя, ми й не були арештовані. Що сталося: вісімнадцятирічний промоутер звалив з 1000 євро авансу на кишені, прямо за пару днів перед першим концертом туру. Це проблема інтернету: хто завгодно може прикинутися промоутером. Він довго брехав, кажучи, що все замовлено, але як ми дізналися в самому кінці, насправді у нас не було нічого, навіть квитків на літак, і нічого не було вирішено щодо менеджменту, крім сотні попередньо проданих квитків. Нам довелося своїми зусиллями викуповувати літак, автобус і апарат в останній день перед початком туру тільки для того, щоб відіграти це маленьке турне, не підводити шанувальників і місцевих промоутерів (ті теж перехвилювалися, звичайно ) ... Я думаю, ми вже охололи, але ви не можете собі уявити, який у нас був стрес. Звичайно, ви розумієте, що це був не найкращий тур в нашому житті, але так чи інакше, ми прагнем грати гарні концерти, зробити їх кращими, навіть незважаючи на те, що ми наковтались лайна по вуха.

Після останнього шоу хлопці серйозно напилися, і останньою краплею став огидний готель. Готель, в якому не було навіть туалетів в номері. Я бачив тільки частину того, що відбувається, і коли я прокинувся, то вже був бардак. Це було і сумно, і смішно одночасно. Взагалі-то, там були не тільки хлопці з Mayhem, але і хлопці з місцевого промоутерського агентства, а також водії.

Я згоден, це тупо, звичайно, але що ми могли вдіяти? Сподіваюся, всі винесли добрий урок з цього. Може, після того, як ви прочитаєте ці рядки, то трохи нам поспівчуваєте."

Рейтинг: 
  Коментарі (1)      Обговорити на форумі      Читати далі...  
 <!--<img src="/templates/GN/images/reklam.gif" />--!>

Black Metal Union © 2008